Hilbert College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hilbert College , Katolik Fransisken mirasını ve değerlerini kucaklayan bağımsız bir yüksek öğrenim kurumudur. Farklı geçmişlere sahip öğrenciler, topluluklarına hizmet etmeye ve onları güçlendirmeye kararlı, bilgili vatandaşlar haline gelmek için liberal sanatlar ve profesyonel programlarda eğitim görürler.

Batı New York'ta bir kolej arıyorsanız, Hilbert banliyö ve yatılı öğrenciler için harika bir seçenektir. En son teknoloji ürünü konaklama tesisimiz Trinity Hall, 153 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, geleneksel ve apartman tarzı konutlar sunuyoruz.

Hilbert'teki his sıcak, arkadaş canlısı ve destekleyicidir. Eşsiz ilgi alanlarınızı ve yeteneklerinizi keşfetmenizi istiyoruz. Sevecen fakültemiz, personelimiz ve koçlarımız, yeteneklerinizi ve becerilerinizi kendi hızınızda geliştirmek için ihtiyacınız olan bireysel ilgiyi size verecektir. Öğrencileri günümüz dünyasında hızla değişen küresel ortama yanıt vermeleri için donatmayı gerektirdiğini kabul ederek, geniş bir kariyer yelpazesinde başarıya ulaşmak için gerekli becerileri ve kaynakları sağlamaya kararlıyız.

Konumlar

Hamburg

Address
South Park Avenue,5200
14075 Hamburg, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: