Houghton College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Houghton College , batı New York Eyaleti'nin doğal Genesee River Vadisi'nde bulunan, ulusal düzeyde bir Hristiyan liberal sanatlar ve bilimler üniversitesidir.

Houghton College , çeşitli geleneklerden ve ekonomik geçmişlerden gelen öğrencilere liberal sanatlar ve bilimlerde akademik olarak zorlayıcı, İsa merkezli bir eğitim sunar. Onları değişen dünyada bilgin-hizmetkarlar olarak liderlik etmek ve çalışmak için donatıyor.

Houghton, birbirine sıkı sıkıya bağlı, son derece ilişkisel bir Hıristiyan topluluğunun dönüştürücü öğrenme deneyimleriyle buluştuğu bir yerdir. Küçük boyutumuz ve ulusal olarak tanınan akademisyenlerimiz size birinci sınıf bir Hristiyan eğitimi veriyor. Aynı zamanda, yıldız mezun yerleştirme oranımız, öğrencilerimizin kariyerlerinde bir sonraki adıma ne kadar hazır olduklarını gösterir.

Haughton'da, bireysel ilgi alanlarınızı, hayallerinizi ve hedeflerinizi destekleyen, kişiye özel, benzersiz bir Hristiyan eğitim deneyimi yaşayacaksınız.

Sizi sadece mezun olduktan sonra bir işe hazırlamakla kalmıyor, hayatınızın harika bir şekilde geri kalanı için zemin hazırlıyoruz.

Houghton College , herhangi bir ırk, renk, cinsiyet, ulusal ve etnik kökene sahip öğrencileri, genel olarak üniversite öğrencilerine verilen veya sunulan tüm haklara, ayrıcalıklara, programlara ve etkinliklere kabul eder. Eğitim politikalarını, kabul politikalarını, burs ve kredi programlarını ve atletik ve diğer okul tarafından yönetilen programları yönetirken ırk, renk, cinsiyet veya ulusal ve etnik köken temelinde ayrımcılık yapmaz.

Konumlar

Houghton

Address
Willard Avenue,One
14744 Houghton, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: