Howard University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Howard University İşletme Fakültesi, 1970 yılında kuruluşundan bu yana yüksek öğrenim için bir model olmuştur.

Dinamik akademik departmanları, çığır açan mükemmeliyet merkezleri, saygın fakülte, ödüllü programlar ve dünya çapında 8.000'den fazla mezun ile Howard University İşletme Fakültesi, ulusun en iyi iş programları arasında yer almaya devam ediyor.

Öğrenciler ve öğretim üyeleri Howard University İşletme Okulu'nu seçerler çünkü derinlemesine sınıf eğitimi, gerçek dünya deneyimi, çeşitli geçmişlerden uzman konuşmacılar, küresel endüstri liderlerine erişim ve araştırma ve yayınlama taahhüdü sağlar.

Bölümler

Muhasebe

Howard University Muhasebe Bölümü, başka bir kolej veya üniversiteden daha fazla Afrikalı Amerikan Yeminli Mali Müşavirlik derecesine sahiptir.

Finans, Sigorta ve Uluslararası İş

İşletme Fakültesi'nin en büyük bölümü olan Maliye, Sigorta ve Uluslararası İşletme Bölümü, üç ana dalda (Finans, Uluslararası İş ve Sigorta) kurslar sunmaktadır.

Bilgi sistemi

Bilgi Sistemleri ve Tedarik Zinciri Yönetimi Bölümü, temel İşletme Yönetimi ders programını destekler ve Lisans ve Yüksek Lisans düzeyinde (Bilgisayar Bilgi Sistemleri ve Tedarik Zinciri Yönetimi) iki dereceli programlar sunar.

yönetim

Yönetim bölümleri, liderlik, karar verme, insan kaynakları yönetimi ve girişimcilik becerileri geliştirme odaklı bir müfredata gömülecek.

Pazarlama

Pazarlama Bölümü, lisans öğrencilerine pazarlama alanında giriş seviyesi pozisyonları ve yüksek lisans öğrencileri için bir organizasyonda pazarlama fonksiyonunun yönetiminde orta ve üst düzey pozisyonlar için hazırlanan bir müfredat sunmaktadır.

Akademik Merkezler

  • Kariyer Mükemmeliyeti Merkezi
  • Muhasebe Eğitimi Merkezi
  • Tedarik Zinciri Yönetiminde Mükemmeliyet Merkezi
  • Finansal Hizmetler Merkezi
  • Küresel İş Etütleri Merkezi
  • Sigorta Eğitimi Merkezi
  • Siber Güvenlik Eğitimi Merkezi

Sınıfın en iyisi

The Princeton Review, ardı ardına 12. yıl boyunca, azınlık öğrencileri için Howard University School of Business # 1

Konumlar

Washington

Address
2600 6th St NW
20059 Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Akreditasyonlar

AACSB Accredited