Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Howard University İşletme Fakültesi, 1970 yılında kuruluşundan bu yana yüksek öğrenim için bir model olmuştur.

Dinamik akademik departmanları, çığır açan mükemmeliyet merkezleri, saygın fakülte, ödüllü programlar ve dünya çapında 8.000'den fazla mezun ile Howard University İşletme Fakültesi, ulusun en iyi iş programları arasında yer almaya devam ediyor.

Öğrenciler ve öğretim üyeleri Howard University İşletme Okulu'nu seçerler çünkü derinlemesine sınıf eğitimi, gerçek dünya deneyimi, çeşitli geçmişlerden uzman konuşmacılar, küresel endüstri liderlerine erişim ve araştırma ve yayınlama taahhüdü sağlar.

Bölümler

Muhasebe

Howard University Muhasebe Bölümü, başka bir kolej veya üniversiteden daha fazla Afrikalı Amerikan Yeminli Mali Müşavirlik derecesine sahiptir.

Finans, Sigorta ve Uluslararası İş

İşletme Fakültesi'nin en büyük bölümü olan Maliye, Sigorta ve Uluslararası İşletme Bölümü, üç ana dalda (Finans, Uluslararası İş ve Sigorta) kurslar sunmaktadır.

Bilgi sistemi

Bilgi Sistemleri ve Tedarik Zinciri Yönetimi Bölümü, temel İşletme Yönetimi ders programını destekler ve Lisans ve Yüksek Lisans düzeyinde (Bilgisayar Bilgi Sistemleri ve Tedarik Zinciri Yönetimi) iki dereceli programlar sunar.

yönetim

Yönetim bölümleri, liderlik, karar verme, insan kaynakları yönetimi ve girişimcilik becerileri geliştirme odaklı bir müfredata gömülecek.

Pazarlama

Pazarlama Bölümü, lisans öğrencilerine pazarlama alanında giriş seviyesi pozisyonları ve yüksek lisans öğrencileri için bir organizasyonda pazarlama fonksiyonunun yönetiminde orta ve üst düzey pozisyonlar için hazırlanan bir müfredat sunmaktadır.

Akademik Merkezler

  • Kariyer Mükemmeliyeti Merkezi
  • Muhasebe Eğitimi Merkezi
  • Tedarik Zinciri Yönetiminde Mükemmeliyet Merkezi
  • Finansal Hizmetler Merkezi
  • Küresel İş Etütleri Merkezi
  • Sigorta Eğitimi Merkezi
  • Siber Güvenlik Eğitimi Merkezi

Sınıfın en iyisi

The Princeton Review, ardı ardına 12. yıl boyunca, azınlık öğrencileri için Howard University School of Business # 1

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Howard University

Finans Yüksek Lisans Programı [MSF] Yüksek Lisans Programı, finans alanında iş hayatında başarılı olmak ve kariyerlerinde ilerlemek için gerekli bilgi ve becerileri sağla ... [+]

Finans Yüksek Lisans Programı [MSF] Yüksek Lisans Programı , finans alanında iş hayatında başarılı olmak ve kariyerlerinde ilerlemek için gerekli bilgi ve becerileri sağlayacak. Bu yoğun lisansüstü programda öğrenciler, karmaşık finans ve yatırım sorunlarını ve kurumsal finans, finans piyasası ve kurumları, yatırım ve portföy yönetimi, finansal mühendislik ve finansal strateji alanlarında pratik konuları analiz etmeyi ve çözmeyi öğrenirler.

Ayrıca, bu program CFA (Chartered Financial Analyst) veya CFP (Certified Financial Planner) gibi profesyonel atamalara hazırlanan öğrenciler ve uygulayıcılar için büyük yardım sağlayacaktır.

Kabul Koşullarıİade edilmeyen 75 USD başvuru ücreti ile BaşvuruLisans diplomasını gösteren resmi transkriptİki tavsiye mektubudenemeGMAT sınav puanlarıİdeal adayın 1-3 yıllık tecrübesi vardır.Tercih edilen lisans bölümleri Finans, Ekonomi ve Muhasebe içerir.GPA gereksinimi 3.0 veya daha yüksek... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Washington
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Howard University

Howard University Muhasebe Yüksek Lisans programı, şirket muhasebesi, devlet muhasebesi, kar amacı gütmeyen muhasebe, denetim ve danışmanlık ve danışmanlık hizmetlerinde ... [+]

Howard University Muhasebe Yüksek Lisans programı , şirket muhasebesi, devlet muhasebesi, kar amacı gütmeyen muhasebe, denetim ve danışmanlık ve danışmanlık hizmetlerinde başarılı kariyerler için mezunlar hazırlamak üzerine odaklanmış, uzmanlaşmış, ileri düzey bir lisansüstü iş programıdır.

Müfredat, öğrencileri, 30 saatlik program boyunca yoğun ve zorlu dersler yoluyla Sertifikalı Kamu Muhasebesi (CPA) sınavı için önemli bir şekilde hazırlar. Devletler, normalde muhasebe eğitiminin beşinci yılı olan 150 saat boyunca incelemeye girmesini talep ediyor. Programımız, öğrencilerin eş zamanlı olarak prestijli MAcc derecesini kazanmalarına izin verirken, gerekli ek dersleri sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku