Hunter College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hunter College , öğrencilere seçtikleri kariyerlerinde başarılı olmaları için küresel bir bakış açısı ve uzmanlık kazandıran 170'den fazla zengin ve zorlu akademik program sunuyoruz.

Seçkin bir devlet üniversitesi olan New York Şehir Üniversitesi Hunter College , bireysel gelişimin temel taşı ve daha adil ve kapsayıcı bir toplum için hayati bir temel olarak liberal sanatlar ve bilimlerde öğrenmeye değer verir. Uzun fırsat genişletme geleneğimizi sürdürerek, her geçmişten öğrenciyi topluluklarında ve dünyada lider ve yenilikçi olmaya hazırlayan sıkı bir eğitim deneyimine katılmaya davet ediyoruz. Hunter ayrıca, başarılı öğretim üyeleri tarafından mükemmel burs ve yaratıcı faaliyeti destekleyerek entelektüel bir söyleme katkıda bulunur.

Hunter lisans, yüksek lisans ve profesyonel müfredat, öğrencileri eleştirel düşünmeye - problemlere farklı perspektiflerden yaklaşmaya, her birinin ortaya çıkardığı soruları ayırt etmeye ve her bir değer için kanıt türlerini tanımaya - zorlar. Kolej'in akademik programları insan çeşitliliğinin önemini vurgular, araştırma ve sanatsal yaratımı vurgular ve öğrencileri eğitimlerini kampüsün ötesine taşımaya davet eder. Mezunlarımızın seçtikleri kariyerlerinde başarılı olmaları ve aktif vatandaşlar olarak fark yaratmaları için ihtiyaç duydukları nitelikleri geliştiriyoruz.

Konumlar

New York

Address
Park Avenue,695
10065 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin