IPSL Institute for Global Learning

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

IPSL Institute for Global Learning , 21. yüzyılda yüksek öğrenimi yeniden tanımlamaktadır - akademik ve toplum arasındaki sınırları ortadan kaldıran uluslararası işbirliklerinden yararlanma ve öğrencilerin öğrenme deneyimlerini günümüz dünyasındaki zorluklara ve fırsatlara bilerek uyarlama. Eşsiz eğitim ortamımız, entelektüel titizlik, açıklık, karşılıklılık, yaratıcılık ve yetkilendirme becerileri ve kararlılığı ile karakterizedir.

Başlangıçta "Hizmet-Öğrenme ™ ve Liderlik için Uluslararası Ortaklık" olarak bilinen IPSL, 1982'de kurulmuş olan IPSL, gönüllü hizmetlerini birbirine bağlayan programlar geliştirerek, dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere, kolejlere, üniversitelere, kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve diğer hizmet kuruluşlarına hizmet veren bir eğitim kurumudur. toplum ve akademik çalışma.

Eğitim öncülerimiz olarak geleneklerimize uygun olarak, IPSL geçtiğimiz günlerde 2017'deki en yeni inisiyatifimizi başlattı ... Topluluk Organizasyonu ve Sosyal Aktivizm veya sadece "COSA".

IPSL'yi ne motive eder?

IPSL, dünyadaki öğrenciler ve sosyal değişim ajanları arasındaki ilişkileri ve öğrenmeyi kolaylaştırarak uluslararası katılımı daha etik, erişilebilir ve sürdürülebilir hale getirmeye çalışır. Stajların aksine, IPSL öğrencileri 'yerleştirmez', ancak, öğrencilerin 4 ülkedeki sosyal değişim organizasyonlarımızla (ortaklarımız) bağlantı kurmaları için fırsatlar sunar.

Bugün IPSL, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde tamamen akredite edilmiş lisansüstü programlar ve kredi veren, lisans hizmeti-öğrenme programları sunmaktadır - ABD'de 400'den fazla üniversite veya kolejden 4.000'den fazla öğrencinin ve diğer 25 ülkenin katıldığı programlar. IPSL, program gelirlerinin% 83'ünden fazlasını doğrudan hizmet verdikleri topluluklara yatırmaktadır.

Konumlar

Portland

Address
4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200
97214 Portland, Oregon, Amerika Birleşik Devletleri

Cusco

Address
Cusco, Cusco, Peru

Medellin

Address
Medellin, Antioquia, Kolombiya

Hanoi

Address
Hanoi, Hanoi, Vietnam

Selanik

Address
Selanik, Selanik, Yunanistan

Cartagena

Address
Cartagena, Bolivar, Kolombiya

San Lucas Tolimán

Address
San Lucas Tolimán, Sololá Departmanı, Guatemala

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin