Resmi açıklamayı okuyun

2009 yılında kurulan ISDI, Amerika'ya dijital dönüşüme odaklanan iş programlarında uzun bir küresel başarı öyküsü getiriyor. Silikon Vadisi konumu Amerika Birleşik Devletleri'nde türünün ilk örneğidir ve yeni nesil dijital liderleri eğitmek için bölgenin en başarılı dijital yöneticilerinden oluşan bir Akademik Kurul tarafından yönetilmektedir.

BİZ KİMİZ

Eğitim sektöründe öncü

ISDI Digital University, İnternet İşletmeciliğinde (MIB) ilk kapsamlı yüksek lisans derecesini bireylerin dijital dönüşümüne odaklamıştır.

MİSYON

Bilgi sağlayın

Bireylerin ve organizasyonların dijitalleşmesini teşvik etmek. Eğitimi yeniden tanımlayın ve dijital dünyada başarılı olmak için gereken becerileri yeniden şekillendirin.

VİZYON

Geleceğin dijital olduğunu kabul et.

Dijitalleşmeyle, küresel engelleri yıkıp toplumsal bağları güçlendireceğiz. Daha iyi işletmeler, daha güçlü ekonomiler inşa edeceğiz ve bireyler ve kültürler hakkında daha derin bir anlayış geliştireceğiz. Dünya dijitaldir. Sen de olabilirsin.

Deneyim

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

ISDI USA

Öğrenciler, bir ortak şirketin sayısallaştırılmasına odaklanan gruplar halinde çalışırlar. Kurs süresince, öğrenciler yeni dijital becerilerini iş projesine dahil ediyor ... [+]

Öğrenciler, bir ortak şirketin sayısallaştırılmasına odaklanan gruplar halinde çalışırlar. Kurs süresince, öğrenciler yeni dijital becerilerini iş projesine dahil ediyorlar. Omurga projesi, her 3 haftada bir öğrenci gruplarıyla görüşen ve projenin gelişimini yönlendiren mentorlar tarafından yakından denetlenir. Nihai dijital plan, işletme sahiplerine ve yüksek lisans sonunda bir profesör paneline sunulmaktadır.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri San Jose
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

ISDI USA