College of Business, Illinois State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İşletme Fakültesi, Illinois State University Okul Hakkında İşletme Koleji Hoş Geldiniz ! Illinois Eyalet Bu iş dünyasını keşfetmek için bir fırsat zamanı - devrim teknoloji, küresel pazar ve gelecekteki iş lideri olmak için hazırlanıyor eğer bir girişimcilik ruhu cesur zorlu ve heyecan verici fırsatlar vardır. Ve Illinois Eyalet olmak için doğru yerdir. Burada iş fark nedir? Bizim öğrencileri ve mezunları fark bize:

Yetenekli ve hevesli akademik ve idari personel ile kişisel bağlantıları.

Anlamlı gerçek dünya projeleri ve iş ve sanayi güncel sorunlar için hazırlamak staj.

Fırsatlar etkileşim ve başarılı mezunlar ve kanıtlanmış iş liderleri ile ağ.

Ekip çalışması, teknoloji, analiz ve iş dünyasında başarılı olmak için ihtiyacınız olacak diğer anahtar becerileri için güçlü bir hazırlık sağlayan kapsamlı müfredat.

Yeni yüksek teknoloji öğrenme ortamı - Oxford College modelinin bir 21. yüzyıl versiyonu, binanın dört katlı bir açık hava avlu etrafında sarın. Tesis kurumsal varlığı ve state-of-the-art teknolojileri ile küçük kolej kampüsü ortamı karıştırır.

Mezunlar, iş dünyası liderleri ve arkadaşlarının sürekli destek ile, iş dünyası ve öğrencilerimizin kişisel ve profesyonel yaşamlarında üniversiteye etkisini yararlanarak. Iş programlarının tüm boyutlarıyla yakından göz atın. Illinois Eyalet gerçekten motive ve yetenekli öğrenciler için çok özel bir yer olduğunu göreceksiniz! İşletme Illinois State Üniversitesi Koleji Princeton Review tarafından yayınlanan En İyi 294 İş Okulları 2012 sayısında göre, MBA kazanç için en iyi seçeneklerden biridir. En 294 İş Okulları Eklenmesi Illinois Devlet MBA programının kalitesini vurgular ve neden öğrencilerin katılmak için en iyi seçimdir. Ek olarak Aspen Enstitüsü de iş, sosyal, etik ve çevresel yönetim için hazırlamak için Ötesi Gri Pinstripes Global 100 programları arasında Illinois State Üniversitesi MBA Programı, 32'nci sırada yer alıyor.

Konumlar

Normal

Address
College of Business Illinois State University Campus Box 5500
IL 61790-5500 Normal, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: