International University of Leadership

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Liderlik Üniversitesi'nde, yenilikçi bir düşünce üzerinde önümüzde duruyoruz: yüksek öğrenimi çalışan öğrenciler için oldukça erişilebilir kılmak.

21. yüzyıl öğrencilerinin artık akşam dersleri, çevrimiçi sınıflar, esnek zaman çizelgesi, sürekli kayıt, öğrenci merkezli bir çevre, pratisyen öğretim üyeleri, çevrimiçi kütüphane, e-kitaplar, bilgisayar simülasyonları gibi birçok kolaylığın öncülüğünü yapmış veya kabul edilebilir hale getirmişti IUL çabaları sayesinde. Bugün, IUL, seçtiğiniz dilde (İngilizce veya Fransızca) makul bir maliyetle dünya çapında bir Amerikan derecesi sunan özel bir üniversitedir.

IUL Öğrenme Metodu

IUL, E-Öğrenim sınıfları sunar, öğrenciler programlarımız için gerekli olan küresel bir ortama bağlanır. Üniversitemiz, kültürel açıdan farklı bir toplumda eğitim görmüş ve uluslararası bir düzeye girme becerisine sahip olan lider liderlik ve girişimcilere olan bağlılığı, son zamanlarda uzaktan eğitim patlamasıyla mümkün olmuştur.

IUL öğrencileri, programlama boyunca ve sonuç olarak, her bir ders içindeki ve zamanla zenginleşen çok kültürlü tecrübe içindeki uluslararası ekiplerden bağlanırlar. İşyeri hem yüz yüze hem de çevrimiçi çalışan etkileşimlerini içerecek şekilde harmanlanmış bir çalışma ortamına dönüşmeye başlayınca, dünya genelindeki öğrenciler öğrenme ortamını harmanlamak için ilham kaynağı olan Uluslararası Liderlik Üniversitesi'ne kaydoluyorlar.

Konumlar

Orlando

Address
International University Of Leadership
1507 S Hiawassee Rd, Suite 113/114

FL 32835 Orlando, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: