Indiana State University College of Arts and Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1865'ten beri ayağa kalkıyoruz: Çok çalışmak için. Katı değerler için. Çınar ağaçları için. Ve senin için.

Devlet okullarına, halk sağlığına ve kamu yararına inanıyoruz. Mutluluğun peşindeyiz. Adalet. Fırsat. Ve her insanın harika bir eğitim alma şansı.

Bu nedenle 100'den fazla ana dal, 70'den fazla çevrimiçi program ve öğrencilerimiz için (lisans ve lisansüstü) sonsuz fırsatlar sunuyoruz. Sınıf içinde ve dışında büyümeleri ve öğrenmeleri için onlara meydan okuyoruz. Ve ister burada Terre Haute'de ister dünyanın diğer ucunda olsun, toplum üzerinde bir etki yaratmak için.

Mision

Temel değerler

Indiana Eyaleti şu temel değerlere bağlıdır:

  • Öğrenme: Sınıfta ve ötesinde başarıya götüren kişiselleştirilmiş ve dönüştürücü deneyimler sunarak yeni nesil liderleri ve vatandaşları hazırlıyoruz.
  • Keşif: Yeni bilginin yaratılması ve gelişmiş insan anlayışının sevinciyle entelektüel merakı ve büyümeyi besliyoruz.
  • Katılım: Uzun vadeli ilişkiler, dürüstlükle bağlılık ve paylaşılan bir gurur duygusu yaratmak için yerel ve küresel topluluklarımızla işbirliği yapıyoruz.
  • Kapsayıcılık: Bireylerin, fikirlerin ve ifadelerin çeşitliliğini onurlandırmak için harekete geçerek onların gerçekten tanınmasını, değer görmesini ve yaşamasını sağlıyoruz.

Indiana Eyalet Üniversitesi Vizyon Beyanı

Mezunlarımızı kendi topluluklarının ve küresel toplumun ekonomik canlılığına ve sivil ve kültürel gelişimine katkıda bulunmaya hazırlayan zorlu deneyimlerle vurgulanan farklı, yüksek kaliteli bir eğitim arayan öğrenciler için tercih edilen üniversite olacağız.

Indiana Eyalet Üniversitesi Misyon Beyanı

Deneyimsel öğrenme, topluluk katılımı ve kariyere hazır olma ile aşılanmış yüksek kaliteli bir eğitim yoluyla öğrencilerin yaşamlarını dönüştürüyoruz. Öğrencilerimiz, Indiana ve ötesini etkilemek için gerekli becerileri ve bilgileri sağlayan bir katılım ve destek kültürü içinde başarılı olurlar.

Konumlar

Terre Haute

Address
Chestnut Street,621
47809 Terre Haute, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin