Indiana University Graduate School – Cybersecurity

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

IU Bloomington'da lisansüstü eğitim ortamını yeniliyoruz

Disiplinlerarası ve kaliteli araştırmalar federal, eyalet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlardan hibe ve ödüller ile desteklenmektedir. 2012 yılında İÜ, dış araştırma ödüllerinde 533 milyon dolar civarında rekor seviyeye ulaştı. Kampüsün her köşesinde çığır açan teknoloji vardır ve 19 IU Bloomington kütüphanesi, yeni bilgi alanlarını keşfetme ve yaratma çabalarınıza yardımcı olmak için dokuz milyondan fazla kitap barındırmaktadır.

Bize katıl. 190'dan fazla yüksek lisans ve belgelendirme programı arasından seçim yapın ve günümüzün en iyi bilginleriyle ortak olun.Amigos em campus universitárioNaassom Azevedo / Unsplash

Hakkımızda

Üniversite Mezunu Okulu, lisansüstü eğitimi için yeni kavramlar ve en iyi uygulamalar geliştirmede tanınmış bir liderdir; bu, IU Bloomington’ı lisans derecenizi kazanmak için önde gelen bir yer yapar.

Departmanlara seçkin akademisyenlerin işe alım, destekleme, alıkoyma ve mezun olmalarında yardım ediyoruz. Lisansüstü Okullar Konseyi, Kurumsal İşbirliği Komitesi, Eğitim Testi Hizmeti, McNair Scholars Programı gibi ulusal yüksek öğretim kurumlarıyla yaptığımız çalışmalar sayesinde, lisansüstü eğitimin gelecekteki yönlerinin oluşturulmasında öncülük ediyoruz.

Her şeyden öte, sizi tüm akademik çabalarınızda desteklemeye - ayaklanabileceğiniz bir öğrenme ortamı yaratmaya ve derecenizin değerini IU'dan garantileyen bir dizi standardı sürdürmeye hazırız.

Konumlar

Bloomington

Address
Bloomington, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin