Indiana University School of Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Indiana University School of Medicine , tıbbi araştırma ve eğitimde ulusal bir liderdir. Eyalet çapında dokuz kampüste 60'tan fazla akademik bölüm ve uzmanlık bölümü ve Indiana'nın en gelişmiş hastaneleri ve doktor ağlarıyla güçlü klinik ortaklıkları ile okul, Indiana'da ve tüm dünyada şifacılar hazırlama ve sağlığı dönüştürme misyonunu sürekli olarak ilerletmektedir.

Yaklaşık 2000 tam zamanlı öğretim üyesi ve Indiana'da 3000'den fazla gönüllü fakültenin desteğiyle - hepsi yarının hekimlerine eğitim verirken, İÜ Tıp Fakültesi, yeni nesil şifacıları hazırlamak ve Amerika Birleşik Devletleri'nde sağlık ve zindeliği dönüştürmek için benzersiz bir şekilde donatılmıştır ve ötesinde. Okulun ünlü tarihini keşfedin ve liderlik ekibini tanıyın.

Misyon

Indiana University School of Medicine misyonu, eğitim, araştırma ve hasta bakımında yeniliği ve mükemmelliği teşvik ederek Indiana eyaletinde ve ötesinde sağlığı ilerletmektir.

Vizyon

IU Tıp Fakültesi, kalite, yenilik ve eğitim yoluyla sağlık hizmetlerinin dönüşümüne öncülük edecek ve Indiana'yı ülkenin en sağlıklı eyaletlerinden biri yapacak.

Temel değerler

  • Eğitim, araştırma ve hasta bakımının yenilikçi davranışına ve ilerlemesine yansıyan mükemmellik.
  • Indiana University School of Medicine ile bağlantılı veya temasa geçen kişilere saygı: personel, öğrenciler, sakinler, bursiyerler, öğretim üyeleri, personel, ortaklar, topluluklar, hastalar ve aileler.
  • En yüksek etik davranış standartlarını ve örnek ahlaki karakteri kucaklayan dürüstlük.
  • Tüm bireyleri takdir eden eylemlere yansıyan çeşitlilik.
  • Mesleki iletişim ve işbirliği ile kendini gösteren işbirliği.

Konumlar

Indianapolis

Address
West 10th Street,340
46202 Indianapolis, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: