Indiana University Southeast

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Indiana University Southeast bölgesel bir kampüsü olan Indiana University Southeast , Louisville, Kentucky'den Ohio Nehri'nin hemen karşısında, New Albany, Indiana'da bulunan dört yıllık, kamuya açık, kapsamlı bir üniversitedir. 1941'de kurulan okul, öğrencilerin öğrenmesini teşvik eden ve öğrencileri farklı bir toplumda üretken vatandaşlığa hazırlayan ve bölgemizin entelektüel, kültürel ve ekonomik kalkınmasına katkıda bulunan yüksek kaliteli eğitim programları ve hizmetleri sağlar.

Güvenli, yürünebilir kampüsümüz, Fortune 500 şirketlerinde staj ve mezuniyet sonrası istihdam fırsatlarının yanı sıra kültürel heyecan ve çok sayıda ünlü etkinlik sunan heyecan verici Louisville şehir merkezine sadece 9,6 km uzaklıktadır.

Kampüs, çeşitli ve eklektik bir öğrenci topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır. Doğrudan liseden veya ev okulundan birinci sınıf öğrencisi olarak gelen geleneksel öğrencilerimizin yanı sıra, yetişkin öğrenciler ve gaziler gibi geleneksel olmayan öğrenciler de kampüs yaşamını şekillendirmede önemli bir rol oynarlar. 100'ün üzerinde öğrenci grubu ve organizasyonu ile öğrenci katılımı yüksektir. İhtiyaçlarınıza uyan birini görmüyorsanız, kendiniz başlayabilirsiniz!

Kişisel ve profesyonel bir hedefe ulaşmanın birçok yolu olduğunu biliyoruz. Ancak bizim için tek bir hedef var: akademik ve profesyonel yolculuğunuzda bir sonraki adıma hazırlanmanıza yardımcı olmak.

Konumlar

Yeni Albany

Address
Grant Line Rd,4201
47150 Yeni Albany, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin