James Madison University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Başarının eşit parça akıl ve eylem gerektirdiğini biliyoruz. JMU’da , Değişim Olmaktan ibaret olan şey budur.

James Madison University mezun olan öğrenciler diplomalarını almak için sahneye çıktıklarında eğitimli olmaktan çok daha fazlasıdır. Onlar bir dolandırıcılık grubunun üyeleri. Bir şeyin nasıl yapıldığını biliyorlar. Eleştirel düşünme yeteneklerini geliştirdiler. Güçlü bir iş etiğinin önemini öğrendi ve başkalarıyla işbirliği yapmaya kararlı ve yetenekli oldular. Diplomaslar ellerinde, hayatın anlamını yaşamaya ve amaç edinmeye çalışan kampüsten ayrılırlar.

Virginia'nın güzel Shenandoah Vadisi'nde yer alan JMU , ülke çapında ve dünyanın dört bir yanından gelen 22.000 lisans ve yüksek lisans öğrencisi ve 4.000 öğretim üyesi ve personeli ile sıkı sıkıya bağlı bir topluluktur. Washington DC'den sadece iki saat sonra, JMU hızla yükseköğretimde ülkenin önde gelen ışıklarından biri haline geliyor. Çünkü öğrenciler, JMU'da olan ve yetenekli öğrencileri öğretmek istedikleri için, dünya standartlarında fakülte üyeleriyle alışılmadık ilişkilere sahip oluyorlar.

Bu sizin ve geleceğiniz için ne anlama geliyor? ABD'de 29.000'den fazla üniversite mezunu olan bir 2014 Gallup araştırması, bir öğrenci iken bir profesöre kişisel bir ilgi duymanın, daha yüksek bir amaç ve refah duygusuna yol açtığını buldu. Gallup, JMU mezunlarının ABD refahındaki en iyi 100 kolej ve üniversitenin mezunlarından önemli ölçüde daha yüksek, ulusal refahın çok üstünde olduğunu buldu.

JMU öğrencileri, fakülte ve mezunlar, her türlü arayış içinde başarılı olmak için eşit akıl yürütme ve eylemi kullanıyorlar: yenilik ve keşifleri arttırıyorlar, iş dünyasında liderlik ediyorlar, kültürü ilerletiyorlar, sağlık hizmetlerini iyileştiriyorlar, eğitimi yeniden şekillendiriyorlar, sivil toplumu yeniliyorlar, atletizmde rekabet ediyorlar - Akla gelebilecek her yolla Değişim® olmak.

Konumlar

Harrisonburg

Address
91 East Grace Street
22807 Harrisonburg, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Floransa

Address
Palazzo Capponi, Via dei Michelozzi, 2
50125 Floransa, Toskana, İtalya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin