Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Eşsiz Eğitim Modeli

Son zamanlarda her kolej deneyimsel eğitimden bahsediyor. Çünkü işe yarıyor. Johnson'da

Entelektüel gelişim, endüstri odaklı eğitim, özgeçmiş oluşturma iş deneyimleri, toplum ve liderlik fırsatları ve nadir bir kariyer hizmetleri derinliği karışımı sunuyoruz.

Johnson'da

Bu yaklaşım öğrenmenin daha etkili bir yoludur. Bu deneyimler aracılığıyla, sektörleri değiştirmek ve diğer kariyer yollarını ve girişimsel girişimlerini sürdürmek için esnekliğe sahip olmak için benzersiz bir şekilde hazır olacaksınız.

Akreditasyon

JWU Yükseköğrenim Kurumları Komisyonu (CIHE) aracılığıyla New England Okullar ve Kolejler Derneği (NEASC) tarafından akredite edilmiştir. Ülkenin en eski bölgesel akreditasyon derneği olan NEASC, uluslararası düzeyde eğitim kurumlarını akredite ediyor. Bu akreditasyon, üniversitenin dört kampüsünü kapsamaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Johnson & Wales University

Giderek daha geniş ve karmaşık bir veriye dayanan bir dünyada, çalışanların, şirketlerin daha bilinçli iş kararları almalarına ve rekabet avantajı için yeni fırsatları te ... [+]

Programa Genel Bakış

Giderek daha geniş ve karmaşık bir veriye dayanan bir dünyada, çalışanların, şirketlerin daha bilinçli iş kararları almalarına ve rekabet avantajı için yeni fırsatları tespit etmelerine yardımcı olmak için bu verileri hızlı ve verimli bir şekilde deşifre etmesi gerekmektedir.

Veri Analizinde JWU'nun Yüksek Lisans derecesinde gizli kalıpları, bilinmeyen bağıntıları, pazar eğilimlerini, müşteri tercihlerini ve diğer yararlı bilgileri ortaya çıkarın.

Gerçek dünya sorunlarını çözmek için istatistiksel modeller ve araçlar uygulayacaksınız. Veri madenciliği, analitik, yönetim ve görselleştirme, tahmin, modelleme ve optimizasyon ve simülasyon konularında bilgi edinerek büyük verilerin ortaya çıkardığı teknik ve iş zorluklarına hazır olun.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri ihtiyat
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku