Jose Maria Vargas University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Jose Maria Vargas, 10 Mart 1786'da Venezuela'nın orta kıyısındaki La Guaira'da doğdu. Kanarya Adaları vatandaşı Jose Antonio de Vargas ile Ana Teresa Ponce'nin oğlu, memleketinin tarihi kültürüne ve politikasına, bilim ve eğitim alanlarına büyük katkılarda bulundu. Vargas, Venezuela ve dünyanın dört bir yanındaki eğitimciler için kalıcı bir ilham kaynağı olarak görülüyor. Siyasete, savaşa ve şiddete karşıydı ve sivil ve sosyal faaliyetleriyle Venezuela'da burs ve üretkenlik için bir model haline geldi. Eğitimin herhangi bir kalıcı ilerlemenin arkasındaki temel itici güç olduğuna inanıyordu.

Jose Maria Vargas University , dünya için küresel, iki dilli profesyonellerin gelişimine ve çoğulculuğu, dayanışmayı, sorumluluğu, dürüstlüğü ve bütünlüğü ve Vargas idealini teşvik eden eğitim sağlamaya kendini adamış Diaz Parra Yüksek Öğrenim Multiplex'in bir parçasıdır. Jose Maria Vargas University , Güney Florida, ABD

Alicia F. Parra Ed.D, Güney Florida kampüsü Vargas Üniversitesi'ni kurdu. Jose Maria Vargas eğitim ideali, üniversitenin müfredatını, öğretimini ve hedeflerini şekillendirmeye ve etkilemeye devam ediyor.

Jose Maria Vargas University kendisini, bireylerin bütüncül gelişimine ve dünya için iki dilli profesyonellerin oluşumuna odaklanan öncü bir yüksek öğretim kurumu olarak görüyor.

Jose Maria Vargas University , sertifika, lisans ve lisansüstü düzeylerde eğitim programları sunan bir yüksek lisans kurumudur. Üniversite, giderek daha kalabalık hale gelen uluslararası bir ortamda yaşayan ve çalışan Güney Florida'nın kültürel açıdan farklı öğrencilerine hizmet vermektedir.

Jose Maria Vargas University , odak noktasında hem akademik hem de kariyer odaklı programlar sunmaktadır. Bu programların her biri iki dilli bir bağlamda öğretilir. Tüm çalışma programları arasında, Üniversitenin amacı, öğrencilerin kariyerlerinde faaliyet gösterecek bilgi ve kişilerarası becerilerin yanı sıra eleştirel düşünme ve kavramsal beceriler edindikleri yüksek kaliteli bir eğitimi teşvik etmektir.

Konumlar

Pembroke Pines

Address
10131 Pines Blvd.
33026 Pembroke Pines, Florida, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin