Resmi açıklamayı okuyun

Misyonumuz

Kaplan University, yenilikçi lisans, yüksek lisans veren ve mesleki eğitime devam adanmış bir yüksek öğrenim kurumudur. Programlarımız foster öğrenci * Üniversite genel eğitim, öğrenci merkezli hizmet ve destek yaklaşımı kararlıdır. Başlatmak geliştirmek veya bugünün farklı küresel toplumda kariyer değiştirmek için fırsatlar öğrenme ve pratik bir ortamda burs uyguladı.

Kaplan Üniversitesi Hakkında

Eğer eğitim ve kariyer hedeflerine ulaşmada kararlı mısınız? Kaplan University, çevrimiçi sunan kampüs tabanlı ve iş, bilgi sistemleri ve teknoloji, ceza hukuku, eğitim, hukuki çalışmalar, sosyal ve davranış bilimleri, sağlık bilimleri ve hemşirelik gibi alanlarda harmanlanmış programlar. Öğrenciler önlisans, lisans ve yüksek lisans derecelerini yanı sıra sertifika ve diploma kazanabilirsiniz.

Biz Kimiz

Kaplan University yüksek öğrenim ve mesleki eğitim, sınav hazırlık ve çocuklar ve okullar için eğitim programları da dahil olmak üzere tüm dünyada eğitim hizmetleri, geniş bir yelpazede sağlar Kaplan, Inc.'in bir parçasıdır. Kaplan'ın sunduğu her öğrencilerin eğitim ve kariyerlerinde önemli bir dönüm noktası ulaşmanıza yardımcı olur.

Amacımız

Kaplan Üniversitesi öğrencisi başarısı için eşsiz bir bağlılık ile bir best-in-class bir eğitim deneyimi sunarak, kariyer gelişimi için bir ömür boyu ortağıdır. aşağıdaki gibi amaçları şunlardır:

eğitim, mesleki ve iş çevrelerinin, akademik gelişmiş ve fakülte, personel tarafından değerlendirilmiştir programları ve üyeleri sağlanması yoğun, kapsamlı online ve yerinde talimat veren öğrenci akademik başarı güçlendirmek için tasarlanmış kültür ve çeşitliliğin entelektüel merakı, yaratıcı ve eleştirel düşünme, ve farkındalığı teşvik ederek öğrencilere hayat boyu öğrenmenin değerini aşılamak Planlama ve öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap imkanları ve kaynakları sağlayarak, fakülte ve personel kariyerlerinde ve yaşam teşvik başarısına katkıda profesyonel tutumlar, değerler, beceri ve stratejilerin geliştirilmesi öğrencilerin yardımcı olmak hazırlamak kendi toplumlarının sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için

Degerlerimiz

Kaplan Üniversitesi temel değerleri kültürümüzü tanımlamak ve biz her gün öğrenci ve çalışanlara teslim ne çerçeve sunmaktadır.

Dürüstlük - Yaptığımız her işte en yüksek etik standartlara kendimizi tutun. Destek - Size başarılı olmak için gereken araçları sağlar. Bilgi - Size en iyi akademik ve kariyer ulaşmanıza yardımcı olmak için uzman kaynakları sunar. Fırsat - Biz açık kapılar yardımcı ve eğitime erişimi genişletmek. Sonuçları - Biz size hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya adamıştır ediyoruz. Eğer başarılı Biz başarılı.

Tarihçe

dünya çapında faaliyet gösteren yaşam boyu eğitim dünyanın önde gelen sağlayıcılarından biri olarak, Kaplan de test hazırlık bizim tarihsel kökleri ötesine gelişmiştir. Şimdi eğitim teklifleri geniş bir dizi ile her yaştan öğrenciye hizmet vermektedir. Bunlar lise sonrası eğitim, mesleki eğitim ve daha fazlası için programları içerir.

1937 yılında Amerikan Ticaret Enstitüsü kuruluşundan bu yana, Kaplan University istihdam talepleri, işveren ihtiyaçlarına, öğretim yöntemleri ve eğitim kaynakları kullanımına yanıt yenilikçi stratejiler benimsemiştir.

Bizim Öğrenim Cap

Kaplan University sürekli öğrenciler daha parlak bir gelecek aramak yardım yolları arıyor ve emin bizim eğitim maliyetleri mümkün olduğunca düşük yapma içerir. Kaplan Üniversitesi Öğrenim Cap tanıtan nedeni budur.

Nasıl çalışır: Kaplan Üniversitesi'nde katılımcı Öğrenim Cap programa kayıt yaptığınızda, eğitim yalnızca eğitim için sabit bir tutar ödemek sağlamak, şapkalı olacak. Eğer kap çarptı sonra, artık Kaplan University Öğrenim Cap tüm kayıt şartlarını sürece karşılamak gibi bir dersini tekrar almak ve korumak zorunda bile Kaplan University eğitim kalanı için herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalacak programı.

yardımcı olur Neden:. Eğer önceden öğrenme kredisi ile bir Öğrenim kap programına kayıt varsa, öğrenim diğer Kaplan University derece maliyetine kıyasla% 33 tasarruf yansıtacaktır † Bu üniversite eğitimi daha erişilebilir hale getirmek için sözümüzün bir parçasıdır ve daha uygun. Buraya Tıkla sık sorulan soruların cevapları için. Kaplan University Kazançlı İş programı ifşa bilgi için, buraya tıklayın.

(*) Kaplan University istihdam ya da kariyer ilerleme garanti edemez.

(†) aynı öğrenim diğer under¬graduate programlar / kayıtlı olduğu gibi çeyrek kredi saat ve ücret başına maliyet artı 200 $ başına dönem idari ücret ve diğer ücretler ödeyecek Öğrenim Cap fiyatlandırma için uygun programlarda Kayıtlı. Programın toplam maliyeti olsa da, şapkalı edilecektir. layık varsa Tasarruf transfer kredi miktarına göre. transfer kredisi alan öğrenciler, genellikle önemli ölçüde daha az terimleri çalışma ve maksimum tasarruf için uygun değildir. Ayrıntılar için Kabul Danışmanı başvurun.

Program dili:
Ingilizce