Kent State University - College of Public Health

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HALK SAĞLIĞINDA KARİYER

Kent State Üniversitesi Halk Sağlığı Fakültesi, öğrencileri günümüzün en heyecan verici sağlık alanlarından bazılarında kariyer için hazırlar: acil durum yönetimi, hastalık araştırması, sağlık hizmetleri yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği, çevresel risk değerlendirmesi, küresel sağlık ve diğerleri. Giriş ve orta düzeyden üst düzey yönetime veya ileri düzey araştırmacılara kadar kariyerlerinin tüm aşamalarında öğrencilere "Halk Sağlığı Kariyerine Pathway " sağlayan akademik programlar sunuyoruz.

YURT DIŞINDA OKUMAK

Öğrenciler ayrıca Cenevre, İsviçre, Kolombiya, Arjantin ve diğer uluslararası yerlerde küresel olarak halk sağlığını deneyimleyebilirler. Dünyanın dört bir yanındaki uzmanlardan öğrenebilir ve halk sağlığının dünyada nasıl bir fark yarattığını ilk elden deneyimleyebilirsiniz.

FAKÜLTE

Fakültemiz ABD'deki en iyi üniversitelerin bazılarında eğitim almış ve onlarla birlikte sınıfa ve laboratuvara yılların deneyimini getirmiştir. Öğrencileri, madde bağımlılığını önleme, çevresel hastalık ajanları, sağlık okuryazarlığı ve sağlık sistemi değişikliği, şiddeti önleme, yaralanmayı önleme ve spor yaralanmaları, kronik hastalıkları önleme ve diğer çeşitli alanlarda en son araştırma projelerinde yanlarında çalışmaya davet ediyorlar. heyecan verici araştırma konuları.

Konumlar

Kent

Address
Hilltop Drive,750
44240 Kent, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: