Kuyper College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kuyper, Grand Rapids, Michigan'da bulunan ve Tanrı'nın dünyasında bir fark yaratmak için öğrencileri etkili bir şekilde eğitmeye odaklanan lider bir Hıristiyan Koleji'dir. Ve bunu Kuyper'da öğrendiklerini dünya çapında 50'den fazla ülkede başkalarının hayatlarında bir etki yaratmak için kullanırken olağanüstü sonuçlarla yapıyorlar.

Kuyper olarak, yüksek kaliteli bir akademik müfredat ve Reformed dünya görüşünün entegrasyonu yoluyla öğrencilerimizin akademik ve topluluk deneyimlerine İncil inancını ilk sıraya koyuyoruz. Bu onlara çok yönlü bir üniversite deneyimi ve Kutsal Yazıların merceğinden tüm yaşamı görme, anlama ve yaşama yeteneği sağlar.

Ayrıca öğrencilerimizi lider olmaları için donatıyoruz - onları kim olduklarının sorumluluğunu üstlenmeleri, Tanrı'nın onları nereye yerleştirdiğini kabul etmeleri için eğitiyoruz ve O'nun onlara verdiği becerilerle başkalarının yaşamlarında tanrısal bir etki yaratıyoruz.

Kuyper College eğitim misyonumuz ve çevremizde çok farklı ve benzersiz kılan, tüm bunların yanı sıra öğrencilerimizin başkalarına hizmet etme konusundaki olağanüstü sonuç odaklı bağlılığıdır.

Konumlar

Grand Rapids

Address
East Beltline Avenue Northeast,3333
49525 Grand Rapids, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: