Resmi açıklamayı okuyun

San Diego State Üniversitesi Ağırlama ve Turizm Yönetimi (HTM) Yüksek Lisans Programı, dünyanın dört bir yanından yoğun çalışan profesyoneller için tasarlanmış ve SDSU'nun güzel kampüsünde bir haftalık buluşmalarla küçük bir sınıf ortamında çevrimiçi olarak sunulan bir liderlik geliştirme programıdır. 18 aylık programı başlatıp bitirin. Bu derece 100'den fazla misafirperverlik ve turizm ile ilgili endüstriler ve hemen hemen her kariyer yoluna uygulanabilir.

HTM Master'ın dersleri haftalık olarak seçkin profesörler tarafından kaydedilir ve özel hedeflerinize ve faaliyetlerinize göre kişiselleştirilir. Müfredat, kuruluşların işleyişini, büyümesini ve gelişimini değiştiren temel iş zekası ve yenilikçi düşüncenin birleşimidir. Ve TED görüşmelerinden hoşlanıyorsanız, konuk video konferanslarımızı dünya çapında başarılı liderlerden çok seveceksiniz.

Ders, kendi programınızda tamamlanabilecek, okuma, ödev ve forum tartışmalarının haftada 10-12 saat zorlu ancak yönetilebilir olduğunu göstermektedir. Tüm program materyalleri, bir sonraki günü ofisinizde uygulayabileceğiniz gerçek dünyadaki uygulamaları içeriyor.

Misafirperverlikte yüksek lisans derecesiyle mezun olan öğrenciler

Payne Okulu

2001'den beri, L. Robert Payne Ağırlama Okulu

Bir kamu / özel ortaklığı olan Payne School'un ortaya çıkışı, 1999 yılında SDSU'nun 40 önde gelen otelcilik endüstrisi uzmanları ile çalışmaya başladığı ve çığır açan, endüstri temelli bir lisans programı oluşturmaya başladığı ortaya çıktı. İki yıllık planlama, çalıştaylar ve sektör liderleriyle odak gruplardan sonra, HTM Lisans Programı olarak benzersiz ve titiz bir müfredat ortaya çıktı.

2010 yılında, endüstri danışmanlarımız, tecrübeli yeteneklerinin ve gelecek vaat eden liderlerinin liderliklerini ve iş becerilerini geliştirmeleri için bir yüksek lisans programı çağrısında bulundu. HTM Yüksek Lisans Programı, bir amaç ile oluşturulmuştur: misafirperverlik ve turizm endüstrisi için yenilikçi ve son derece etkili liderler üretmek. Program, her öğrenciye derste, kariyerinde ve hayatta başarılı olmak ve başarılı olmak için ihtiyaç duydukları destek, ağ ve teşviki sağlayarak kişiselleştirilmiş bir eğitim deneyimi yaratarak geleneksel akademinin ilkelerini ihlal etmektedir.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Address
5500 Campanile Dr
CA 92182 San Diego, California, Amerika Birleşik Devletleri