Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

BİZİM PROGRAMLAR

İşletme Cincinnati Carl H. Lindner College Üniversitesi defalarca böyle US News & World Report, Bloomberg Businessweek ve Princeton Review gibi kaynaklardan tarafından ABD'de üst işletme okullarından biri seçildi. Tıpkı önemlisi, olmuştur AACSB 1919 yılından bu yana (dünyanın işletme okulları sadece% 15 tarafından kazanılan bir onur) akredite. Biz öğrencilere ulusal sıralarda MBA programının yanı sıra ABD'deki en iyi 10 programları arasında sıralanır olmuştur altı olan sekiz uzman master programları sunuyoruz. MBA programı son zamanlarda akademik kalite, işe yerleştirme başarısı ve harç uygun fiyatta dayalı ABD'de 1. sırada yer aldı.

Programlarımız gerçek dünya öğrenme deneyimleri ile dönüştürücü sınıftaki öğrenme birleştirir. Öğrencilerimiz, bölgesel, ulusal ve küresel vaka yarışmalara katılmak Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve yurtdışı Procter & Gamble, Kellogg en ve Citi ve çalışma olarak küresel müşteriler için projeler üzerinde çalışırken deneyimi eller kazanmak için sayısız fırsatlar var Asya.

Eğer gerçekten yeni bir disiplin hakim ve önemli ölçüde kariyer ve kazanç gücü itmek için uzmanlık fırsat sunuyor Çünkü biz öğrencilere bu tür pazarlama, finans ve operasyon olarak fonksiyonel alanları arasında değişen 20'den fazla lisansüstü sertifika biriyle onların derecelerini uzmanlaşmak için seçenek sunar böyle veri analitiği, yenilik ve girişimcilik gibi disiplinlerarası konulara.

KONUMUMUZ

Cincinnati Üniversitesi Cincinnati, Ohio, ABD'de en büyük iş merkezlerinden birinde yer alır. Forbes 500 listesinde şirketlerin Dört yüz Cincinnati bir varlığı ve Cincinnati şehir New York, Los Angeles veya Chicago kişi başına daha çok Fortune 500 şirketlerinin genel merkezine ev sahipliği var. Aslında, yedi Fortune 500 şirketlerinin dünya merkezi Cincinnati Üniversitesi kampüsü 3 mil içinde yer almaktadır. Pek çok büyük şirketler bizim kampüse çok yakın olduğundan, üst düzey yöneticileri bizim sınıflarında konuk ders için yeterli fırsatlara sahip ve bizim çeşitli kampüs etkinlikleri ve yarışmalar katılırlar.

CNN Money geçenlerde Cincinnati iş kurmak için ABD'de en iyi 6 yerlerden biri seçildi ve Forbes yaşam maliyetine dayalı ABD'de 7 yüksek ortalama geliri olarak şehrimize sırada yer aldı. Mashable Movoto ülke ve Kiplinger dergisinde Top 10 en zeki şehirlerden biri “sıcak noktalar” ve United 10 büyük şehirlerinden biri için Cincinnati'yi onun 1. iyi bahis sırada sıralanır ABD'de Cincinnati'yi en sosyal kenti sırada genç yetişkinler için Devletleri.

BİZİM ÜNİVERSİTESİ

Cincinnati Üniversitesi 44.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır ve mezunlarımız şu anda tüm elli eyalette ve dünya çapında 125 ülkede bulunur. 4000'den fazla uluslararası öğrenci 2015-16 öğretim yılında Cincinnati Üniversitesi katıldı ve üniversitemizin son zamanlarda Uluslararası Öğrenci Barometresi tarafından dünyanın 5. en misafirperver üniversite sırada yer aldı. Ayrıca, Cincinnati Üniversitesi geçenlerde Forbes dergisi tarafından “Dünyanın en güzel kampüslerinden” biri seçildi.

Konumlar

Cincinnati

Carl H. Lindner College of Business

Address
College of Business
Carl H. Lindner Hall
University of Cincinnati
2925 Campus Green Drive
Cincinnati, Ohio 45221-0020

45221-0020 Cincinnati, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 513-556-7020

Akreditasyonlar

AACSB Accredited