Lebanon Valley College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Büyüleyici, güvenli ve arkadaş canlısı Annville, ikonik bir Pennsylvania şehridir. Bonus: Dünyanın en tatlı yeri olan Hershey'den sadece sekiz mil uzakta bulunuyoruz.

Lebanon Valley College , tarihi bir sinema, restoranlar, antikalar ve küçük kasaba gururu ile mükemmel bir Amerikan kasabası olan Annville, Pa'da yer almaktadır. 21 yaşın üzerindeyseniz bir hamburger ve patates kızartması, falafel, doğal yiyecekler, tasarımcı kıyafetleri veya özel yapım bira almak için şehir merkezinde yürüyün. Çevredeki tarım alanları ve işletmeler bölgenin tarım ve sanayi tarihini sürdürüyor.

Arabayla bir saatten kısa sürede Lübnan, Lancaster, Hershey veya Harrisburg'da olabilirsiniz. Profesyonel hokey, beyzbol veya futbola katılın ve dünyanın en iyi müzisyenlerinden bazılarının Hershey veya Harrisburg Senfoni Orkestraları ile performans sergilediğini görün. Tiyatro, alışveriş, kilometrelerce tren yolları, dünyanın dört bir yanındaki kültürlerden yiyecekler ve dünyanın en ünlü lunapark trenlerinden bazıları yakınlardadır. Uzaklaşmak ister misin? Baltimore, New York City, Philadelphia ve Washington, DC'ye birkaç saat uzaklıktayız.

Konumlar

Annville

Address
101 N. College Avenue Annville, PA 17003-1400
Annville, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin