Lehigh University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Lehigh hakkında

Canlı, Dinamik Kampüs Topluluğu

Pennsylvania'nın güzel Lehigh Vadisi'nde bulunan Lehigh, ülkenin en seçkin özel araştırma üniversitelerinden biridir. Akademik titizlikle, girişimci bir zihniyet ve işbirlikçi fırsatlar sayesinde öğrencilerimizi geleceğin liderleri olmaya zorluyoruz.

İnkar edilemez Lehigh

150 yıldan uzun bir süredir Lehigh geleceğe göz kulak oldu ve yolun her adımında liderlik etmenin ne demek olduğunu yeniden tanımladı.

Fen Edebiyat Fakültesine Hoşgeldiniz

Lehigh'in en büyük ve en çeşitli koleji olarak, sosyal bilimler, sanat, beşeri bilimler ve doğa bilimlerine ev sahipliği yapıyoruz. 1.894 lisans öğrencisi, 342 lisansüstü öğrencisi, 270 tam zamanlı öğretim üyesi ve 90 profesyonel kadrosu ile büyüklükleri karşılaştırılabilir ve bir liberal sanat kolejinin samimiyetini sunmakla birlikte, bir araştırma üniversitesinin kaynaklarından yararlanırız. Fakültemiz, ulusal ve uluslararası alanda alanında lider olarak tanınan, öğretim ve bursun entelektüel olarak uyarıcı bir ortamda oluşturulmuş yenilikçi, dinamik müfredata entegrasyonunu taahhüt eden başarılı akademisyenler, sanatçılar ve yazarlardır.

Lisans ve lisansüstü programlarımız, öğrencileri mezun olduklarında keşfedecekleri dünyanın karmaşıklığına hazırlar, burada anlamaları ve etkili bir şekilde yanıt vermeleri gereken rekabetçi vizyonlar ve değerler bulacaklardır. Kolej güçlü bir diyalog alanıdır. Öğrencileri değişimi öngörmeleri ve yönlendirmeleri, zorlukları fırsatlar olarak görmeleri, bilgiyi eyleme dönüştürmeleri ve dünyada bir fark yaratmaları için eğitiyoruz. Bireyi insan kültürü ve doğal dünyanın daha geniş bağlamına yerleştirirken, öğrencinin büyümesini ve gelişimini en üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Sınıflarımız dört duvarın ötesine geniş bir topluma ve dünyaya yayılmış ülkelere uzanıyor.

"İstekleriniz ne olursa olsun, Fen Edebiyat Fakültesi'ndeki programlar varsayımlarınıza meydan okuyacak, yeteneklerinizi genişletecek ve beklentilerinizi genişletecektir."

Lehigh University College of Arts and Sciences

Dünyamızı keşfedin. Kendini Keşfet.

Fen Edebiyat Fakültesinde öğrenciler öğrenir, büyür, fikirlerini paylaşır ve ömür boyu süren bir yön duygusu geliştirir. Kolej, öğrencileri disiplinlerinin entelektüel gelişimini yönlendiren fakülte ile meşgul eden bir öğrenme ortamı sağlar. İstekleriniz ne olursa olsun, Fen Edebiyat Fakültesi'ndeki programlar varsayımlarınıza meydan okuyacak, yeteneklerinizi genişletecek ve beklentilerinizi genişletecektir. Size yeni akademik yollar, yeni kişisel talimatlar ve sürekli artan olanaklar sunan yaşam boyu öğrenme ortamının bir parçası olun. Kariyer hedeflerinizi ilerletmek, yeni ufuklar bulmak ya da ruhunuzu büyütmek, ilginizi çeken, zenginleştiren, bilgilendiren, meydan okuyan ve ilham veren programları keşfedin.

Çeşitliliğin Önemi

Fen Edebiyat Fakültesi, bilgi arayışı ve dünya anlayışımızın genişlemesi için bir tutku paylaşan akademisyenler ve eğitimciler topluluğudur. Genel olarak toplumu yansıtan fakülte, personel ve öğrencilerden oluşan bir topluluk arıyoruz. Çeşitlilik, akademik mükemmelliğin kritik bir bileşenidir ve eğitim ve araştırma alanındaki ikili misyonumuzu yerine getirmek için gereklidir. En iyi, kendi bakış açımızdan farklı perspektiflere, deneyimlere, inançlara ve görüşlere maruz kaldığımızda öğreniriz. Bu en zengin şekilde zengin bir ortamda kolayca yapılabilir. Bugün dünya birbirine bağlı ve birbirine bağımlı. Toplumumuzun tüm üyelerinin yeteneklerini ve yeteneklerini kucakladığımızda ve kutladığımızda hayatta en başarılıyız. Hem farklılıklarımızı hem de ortak yönlerimizi güçlü ama saygılı bir şekilde keşfederken, anlayışı ve daha fazla sivil toplumu teşvik ediyoruz.

Bu sitede Kolej'deki yaşam hakkında ya da Lehigh'deki Sanat ve Bilimler hakkında çok fazla bilgi verdik. Bölümlerimize ve fakülte ile öğrencileri birbirine bağlayan birçok disiplinlerarası program ve araştırma merkezine bağlantılar bulacaksınız. Umarım Fen Edebiyat Fakültesi'nin sunduğu fırsatları keşfedersiniz ve keşfedersiniz.

Robert A Çiçekler
Herbert ve Ann Siegel Dekanı
Fen Edebiyat Fakültesi

Lehigh University Linderman Library

Konumlar

Bethlehem

Address
Lehigh University,
College of Arts and Sciences,
9 West Packer Avenue

PA 18015 Bethlehem, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin