Loyola University Maryland College of Arts and Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Cizvitlerin kurucusu Aziz Ignatius'un soyadı olan "Loyola", ülke ve dünyadaki Cizvit okullarında ve üniversitelerinde derin anlam ve tarih taşıyor.

Maryland'deki Loyola College, Amerika Birleşik Devletleri'nde Loyola adını taşıyan ilk kurumdu ve 150 yılı aşkın bir süre boyunca, Loyola College adı, zengin ve harika bir eğitim mükemmelliği, kalıcı değerler ve bağlılık tarihini temsil etti. liberal sanatların Cizvit geleneği. Üniversite, programlarının doğasını daha net bir şekilde yakalayan bir atama üstlenirken, "Loyola College" adı, Cizvit eğitim yaklaşımının temel taşı olan Üniversitenin sanat ve bilim okulunda yaşamaktadır.

Maryland Loyola Üniversitesi'nin Misyonu, Vizyonu ve Değerleri

Loyola University Maryland, İsa Derneği'nin eğitim ve manevi geleneklerine ve tüm kişinin gelişimine kendini adamış bir Cizvit, Katolik üniversitesidir. Buna göre, Üniversite, öğrencilere çeşitli ve değişen bir dünyada öğrenmeleri, liderlik etmeleri ve hizmet etmeleri için ilham verir.

Loyola'da bu, müfredatın titiz olduğu ve öğretim üyelerinin beklentilerinin yüksek olduğu anlamına gelir. Akademik kurslara ek olarak, Cizvit misyonu, Kampüs Bakanlığı ve Toplum Hizmeti ve Adalet Merkezi dahil olmak üzere çeşitli Üniversite departmanları tarafından desteklenen çeşitli programlar ve etkinlikler aracılığıyla gerçekleştirilir. Loyola, öğrencileri, öğretim üyelerini, personeli, mezunları ve arkadaşları, entelektüel, sosyal ve manevi muhakeme ile incelenmiş bir yaşam sürdürmeye yönlendirmeyi amaçlamaktadır. Loyola, bu hedeflerin peşinde koşarken cesur bir vizyon ortaya koyuyor: Maryland Loyola Üniversitesi, ülkenin önde gelen Katolik, kapsamlı üniversitesi olacak. Bu başarıyı ölçtüğümüz standartlar arasında seçkin öğrencilerin kaydı; çeşitli ve destekleyici bir topluluğun yaratılması; mezunları takip etmeyi seçtikleri herhangi bir çabada başarılı olmaya hazırlayan katı bir entelektüel iklimin geliştirilmesi; fakültenin bilimsel başarıları; akademik akranların tanınması; mezunların entelektüel ve mesleki kazanımları ve ruhunun cömertliği.

Konumlar

Baltimore

Address
North Charles Street,4501
21210 Baltimore, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin