Loyola University Maryland

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Loyola hakkında

Loyola University Maryland , İsa Derneği'nin eğitim ve manevi geleneklerine ve tüm insanın gelişimine bağlı Katolik bir Üniversite'dir. Buna göre, Üniversite öğrencilere farklı ve değişen bir dünyada öğrenmeleri, yönlendirmeleri ve hizmet etmeleri için ilham verir.

Loyola'da, Jesuit üniversitelerini yaklaşık 500 yıldır yönlendiren idealler - akademik mükemmellik, cura personalis , hizmet, adalet, çeşitlilik ve bütünlük - diğerleri arasında, öğrencilerimize sunduğumuz akademik, sosyal ve manevi deneyimleri şekillendirmeye devam ediyor. takip ettiğimiz programlar ve bizi çevreleyen topluluklarla kurduğumuz ilişkiler.128674_naassom-azevedo-Q_Sei-TqSlc-unsplash.jpg

Loyola Misyonu

Loyola, öğrencileri anlamlı profesyonel hizmet ve liderlik hayatı için hem lisans hem de lisans düzeyinde hazırlamak istemektedir. Loyola'da bu, müfredatın sıkı olduğu ve fakülte beklentilerinin yüksek olduğu anlamına gelir. Öğrenciler, kişisel ve mesleki yaşamın etik boyutlarını anlama ve kendi değerlerini, tutumlarını ve inançlarını incelemeye zorlanır.

Akademik çalışmalara ek olarak, Jesuit misyonu çeşitli Üniversite bölümleri tarafından desteklenen çeşitli programlar ve etkinlikler ile desteklenmektedir.

Vizyon Bildirisi

Her şeyde Tanrı'nın yüceliğini aramak arzusuyla iç içe geçen şefkat ve yetkinlik kadın ve erkeklerin eğitimi, Loyola University Maryland kalıcı özlemini temsil ediyor. İlk olarak İsa Cemiyeti'nin kurucusu ve üniversitemizin adaşı olan St. Ignatius of Loyola tarafından ortaya konan bu ideal, öğrencilere, fakültelere, personele, mezunlara ve arkadaşlara incelenen vaadinde bulunmak için çaba sarf ederken Loyola'yı yönlendirmeye devam ediyor entelektüel, sosyal ve manevi ayırt edici yaşam.

Loyola, bu hedefleri gerçekleştirirken, lisans öğrencilerine kendilerini dönüştüren, entelektüel yaşama en yüksek değeri vermelerini sağlayan ve onlara liderlik anlayışı getiren bir liberal eğitim sağlayarak, Üniversitenin elde edeceği cesur bir vizyon olduğunu belirtmektedir. dünyaya servis yakından bağlı. Aynı şekilde, Loyola lisansüstü eğitimde tanınmış bir lider olacak, hizmet verdiği profesyonel ve akademik toplulukların ihtiyaçlarına cevap veren programlar sunacak, lisansüstü öğrencilerine liderlik etmeleri için ilham verecek ve onlara daha büyük bir dünyaya hizmet vermenin bilgisini telkin edecek Mesleki sorumluluklarının ölçülmesinin tanımlanması tam olarak anlaşılmıştır.

Tüm bunlarda, Loyola, tüm eğitimin amacının nihayetinde insan ruhunun asıl unsuru olduğu varsayımına dayanarak, Cizvit konusunda daima dikkatli olacaktır.128675_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

Konumlar

Baltimore

Address
4501 N. Charles Street
Baltimore, MD 21210

Baltimore, Maryland, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin