Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Loyola'nın Müzik ve Medya Koleji, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki tüm Cizvit kolejleri ve üniversiteleri arasında performans ve görsel sanatlar eğitiminin önde gelen merkezi olarak hizmet eder ve Roma Katolik Kilisesi'ndeki müziğin ve sanatın tarihsel rolünü kabul eder.

Kolejimiz, öğrencileri Cizvit idealleri olan hakikat, hizmet ve adalet ideallerini yansıtacak şekilde sanat veya diğer alanlardaki mesleklere hazırlar ve kampüse, bölgeye ve millete Üniversitenin sanata olan bağlılığını gösteren etkinlikler sunar.

Müzik Okulu, müzik performansında lisans ve yüksek lisans programları (vokal, enstrümantal ve klavye), müzik eğitimi programları ve Amerika Birleşik Devletleri'nde müzik terapisinde üçüncü en eski program dahil olmak üzere çok çeşitli programlar sunmaktadır.

Loyola'nın Film ve Müzik Endüstrisi Çalışmaları bölümündeki programları (bir Fen Bilimleri Lisansı ve bir Müzik Lisansı seçeneği içerir), opera programımız gibi olağanüstüdür - muhtemelen tüm Körfez Kıyısı bölgesindeki en iyisidir.

Sanat Bölümü'nde Kolej, Stüdyo Uygulaması alanında BA ve BFA dereceleri sunmaktadır.

Tiyatro Sanatları ve Dans bölümü, Tiyatro Sanatları Lisansı, Tiyatro Sanatları ve Müzikal Tiyatro Lisansı ve Tiyatro Sanatları Lisansı İş İdaresi yan dalıyla birlikte sunmaktadır.

Tasarım Bölümü, Lisans Tasarımı ve Etkileşimli Tasarım Lisansı sunmaktadır.

Kolej, birçok önemli kültürel organizasyonla, özellikle Louisiana Senfoni Orkestrası ve New Orleans Operası ile özel ilişkilere sahiptir.

Konumlar

New Orleans

Address
Saint Charles Avenue,6363
70118 New Orleans, Louisiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: