Missouri Baptist University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

MBU çalışma ve hizmetin önemini vurgulayarak başarı için bir yolda öğrencileri koyar. Her öğrenci potansiyeli ile kampüs üzerine yürüyor. Biz onları ne yattığının almak ve parlak bir geleceğe dönüştürmek yardımcı olur. MBU gelişen liberal sanat üniversite daha fazladır. Öğrencilerin üzerinde parlaklık bir yerdir.

ÇEŞİTLİLİK İÇİN Missouri Baptist University'S TAAHHÜT

Missouri Baptist Üniversitesi tanır ve her kişinin doğuştan değer ve saygınlığını değerleri bir topluluk sürdürmeye kararlı olduğunu. Missouri Baptist Üniversitesi inanç ve öğrenme entegrasyonu önemli bir parçası tüm insanlar Tanrı'nın suretinde yaratılan ve saygı ve onuru layık olduğu tanıma olduğunu doğruluyor. Biz tüm öğrencilerin Üniversitesi öğrencileri anlamak ve bir üniversitenin temel değerlerinden biri takdir emin sağlar, eğitsel, sosyal ve ruhsal büyüme fırsatları tam erişime sahip olmasını sağlamak istiyoruz "hizmet ve liderlik yoluyla sosyal değişim." Aracılığıyla müfredat ve sınıf deneyimleri, üniversite geliştirmek ve bu organizasyonu güçlendirir yaratıcı problem çözmeyi teşvik çünkü çeşitliliği yetiştirmeyi amaçlamaktadır, ve hepimizi zenginleştirir.

Amaç olmak üzere çeşitli grupların saygılı materyal ve etkinlik sunmak için, ama ırk, cinsiyet, renk, ulusal ya da etnik köken, yaş, nitelikli sakatlık, askerlik, öğrenme farklılıkları, ya da sosyoekonomik statü, bunlarla sınırlı değildir.

Konumlar

Aziz Louis

Address
Missouri Baptist University
One College Park Dr.

63141-8698 Aziz Louis, Missouri, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin