Manchester Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Karşılama

Bu Manchester Community College sizi ağırlamaktan benim farklı bir onur.

MCC bu yeni bir iş alarak veya sosyal ve kültürel olanaklarını artırıcı, eğitiminizi sürdürmek olup olmadığını, gelecekte yapmaya karar ne olursa olsun temel sağlayacaktır kaliteli yaşam boyu öğrenme deneyimleri sunmak için adamıştır.

Öğrencilerimizin birçoğu gibi Connecticut State Üniversiteleri, Connecticut Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Trinity College ve Howard Üniversitesi gibi bölgesel ve ulusal dört yıllık üniversitelere transfer gitmek. Diğer öğrenciler örgütleri ve işletmelerin sayısız kariyer için hazırlamak için özel programlara kayıt seçin.

Bizim kulüpleri ve kuruluşları, spor programlarını ve servis öğrenme olanakları şunlardır Bizim co-ders dışı etkinlikler, hedeflerinize sürdürmeye zengin bir bütünsel bir ortam sağlayacaktır.

Bizim sürekli değişen bilgi temelli ekonomide, bölge işverenler görevdeki işçinin becerilerini güncellemek için eğitim ve eğitim programları özelleştirmek için bizimle çalışmak.

Biz çocuklar ve Genç Mutfak Camp olarak gençlere yönelik yetişkin ve özel ilgi programları için kredi ücretsiz mesleki gelişim ve zenginleştirme kursları var, bu Mühendis! ve Kızlar ücret almak.

MM gelen bazı bölge sakinleri sadece bizim sanat, müzik ve diğer kültürel etkinliklere zevk. Ve, sürdürülebilirlik çabalarının bir parçası olarak, biz bile her hafta yüzlerce kişi çeken yerel yetiştiricileri ve tüccarlar için bir çiftçi Market var.

Öğrenme entelektüel merakı tatmin ve çevremizdeki dünya hakkında düşünme yeni yollar sunmak potansiyeline sahip bir yolculuktur - bu hayallerini yerine getirmek olabilir. O hedef ise mutlaka bir sertifika ya da derecesi ile ödülleri kazanmak rağmen son olmayan bir yolculuktur.

Bu üniversitesidir. Bu öğrenme ilgi paylaşan bireylerin farklı ve özel bir grup ile kalıcı ilişkiler oluşturacak bir yerdir. Fakülte, yüksekokul personeli ve yöneticileri her zaman hedeflerine yönelik yolunda size rehberlik yardımcı olmak için kullanılabilir. Birincil hedefimiz size en yüksek potansiyele ulaşmak yardımcı olmaktır.

En iyi dileklerimle,

Gena Glickman, Ph.D. Başkan

Konumlar

Manchester

Address
Manchester Community College, Great Path
CT 06040 Manchester, Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: