Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Milwaukee School of Engineering, mühendislik, işletme, matematik ve hemşirelik alanlarında lisans ve yüksek lisans dereceleri ile İngilizce yeterlik düzeyini arayanların yoğun Akademik Amaçlı İngilizce Programı sunan özel, kar amacı gütmeyen bir üniversitedir. MSOE'de, öğrencilerin ve fakültenin bakım topluluğu bulacaksınız. Birlikte, daha yüksek bir akademik programlama ve araştırma standartlarını, kişiselleştirilmiş hizmet, talimat ve rehberliği geliştirmeye kararlıyız.

Neden MSOE'yi Seçmelisiniz?

Öğrenciler, uzman fakültelerden, birinci sınıf programlarda gerçek dünya tecrübesine sahip olurlar. Mezuniyette, en çok talep gören bazı kariyerlere girmeye hazır olacaksınız. Aslında, 2014-15 yılları arasında, mezunlarımızın% 96'sı işini seçtikleri yüksek lisans okuluna bıraktı. MSOE'nin diğer yüksek üniversitelere kıyasla öne çıkan birçok nedeni vardır. İşte sadece birkaç tane.

Uzman Profesörler

Öğretmenlik MSOE'den önce gelir. Her sınıfın (ortalama 21 öğrenci) ve sunduğumuz laboratuarda tecrübeli öğretim üyeleri tarafından öğretiliyor. Burada öğretim görevlisi yoktur.

Gerçek Dünya Deneyimi

Çoğu üniversite, elden yürütmeyi teklif ettiğinden bahsediyor; ancak MSOE'de öğrenci olarak 600 saatlik bir laboratuar tecrübesine sahip olmanızın pek çoğu uyuşmuyor. Aslında, kampüsümüzde sınıflardan çok daha fazla laboratuvarımız var - hepsi de lisans öğrencileri için mevcut.

En Çok Aranan Programlar

MSOE'nin lisans mühendisliği programları US News tarafından ülkedeki 10. sırada yer aldı

Dört Yıllık Mezuniyet Garantisi

MSOE, öğrencilerin dört yıl içinde mezun olabilmek için ders almalarını garanti eden yalnızca bir avuç üniversiteden biridir.

Kariyer Yerleştirme Oranları

Ülkedeki az üniversite, ortalama mezuniyet öncesi yerleştirme oranımızı yüzde 96'yı geçebilir; mezunların ortalama başlangıç ​​maaşı olan 56.522 dolar değil.

Konum, Konum, Konum

Canlı şehir merkezimiz ve Milwaukee'nin en heyecan verici ve en güvenli yerlerinden biri olan Doğu Şehri'nde yaşamak ve öğrenmek, mesleki fırsatlardan, akademik, kültürel ve rekreasyonel fırsatlardan adımlar atmanızı sağlayacaktır. Ve biz sadece Michigan Gölü'nden bloklarız!

Sığacak Yer

Zindelik almak, katılmak veya benzer ilgi alanlarına sahip aynı düşünce arkadaşlarınızla sosyalleşmek için bol bol fırsatınız olacak. MSOE 70'den fazla akademik, mesleki ve sosyal organizasyon ile kulüp ve üniversiteler arası sporlar sunmaktadır.

Her şey geldiğimiz yer.

1903'te kurulduğumuzdan bu yana, MSOE öğrencileri, fakülte, müfredat ve tarih gelişmeye devam etti. İş dünyasının ve liderlerin liderleri kurumun gelişiminde işbirliği yaptı ve MSOE'nin geçmişi boyunca devam eden yakın bir ilişki kuruldu.

Vizyon Bildirisi

MSOE her zaman hem teori hem de teknoloji ağırlıklı olarak mesleki eğitimin ön planında olacak, yoğun laboratuarlar ve kariyer uygulamaları ile birleşecektir.

Görev beyanı

MSOE, öğrencilerin çok yönlü, teknolojik açıdan deneyimli mezunları ve yüksek üretken profesyoneller ve liderler olması için sürekli etkileşimli bir eğitim iklimi sunmaktadır.İşletim Felsefesi

Görev, dikkatle işe alınan öğrencileri nitelikli öğretim üyeleri, özel bir destek personeli ve iş dünyasındaki stratejik ortaklarla birleştiren organize bir çevre ile tamamlanacak - tümü, hemen üretkenlik ve ileri eğitim için tamamen hazırlanmış bir lisansüstü öğrencinin nihai hedefini gerçekleştirmeyi taahhüt etmiştir. Bu sinerjizm aşağıdaki bileşenleri içerir:

Fakülte - uzmanlık alanlarında bir müfredat kavramına topluca sahiptir; endüstri / kariyer deneyimi, bilimsel başarıları, uygulanan araştırmalar, profesyonel toplum faaliyetleri ve sürekli eğitim yoluyla öğretmede mükemmellik ve kalan mevcut kararlılık; gelecekteki bir uygulama için gerekli olan öncü teknoloji bilgisini dahil etme yollarını sürekli olarak değerlendirdi.

Personel - Öğrencileri ve fakülte üyelerini, gerektiğinde, bilgi, iş deneyimine ve liderlik edinmeye yardımcı olmak için akademik, idari, finansal ve gelişim dahil olmak üzere toplam destek ortamında sağlamayı taahhüt eder. Ayrıca, fakülte ile birlikte çalışarak öğrencilerin iş, sanayi / kariyer ve topluluk etkinlikleri ile deneyimlerinden yararlanmalarına izin veren etkinlikleri sağlamak ve desteklemek ve pratisyenlerin her seviyedeki üst düzey kurumsal yöneticilere giriş seviyesine doğrudan katılımlarını sağlamak için birlikte çalışın.

İş ve Endüstri - Üniversitenin ve mezunlarının karşılıklı yararına olan destek taahhüt eder. MSOE devam eden eğitim çabalarında, kişisel ve / veya profesyonel ilerleme isteyenlere derece kazandıran programlar, kredi ve kredisiz kurslar ve özel teklifleri içeren geniş kapsamlı fırsatlar sunacaktır.

Kurumsal İlkeler

Milwaukee Mühendislik Fakültesi'nin temel inançları şöyledir:

 • Odak, bireysel öğrenci üzerinde.
 • Hayat boyu öğrenme başarı için gereklidir.
 • İlgili, güncel deneyimi olan atanmış öğretim üyeleri öğretim sürecimizin kalbidir.
 • Bilimsel ve matematiksel akıl yürütme ve süreçler önemlidir.
 • Uygulamalı araştırma ve gelişen ve disiplinlerarası teknolojiler, fırsatları değerlendirmede hayati öneme sahiptir.
 • İletişim becerilerinin geliştirilmesi etkili bir şekilde çalışması için gereklidir.
 • Öğrenci deneyimi, iş, sanayi ve sağlık alanlarıyla etkileşim yoluyla güçlendirilir.
 • Liderlik ve girişimci özelliklerin geliştirilmesi esastır.
 • Öğrenciler, öğretim üyeleri, personel ve gönüllüler öğrenme sorumluluğunu paylaşıyorlar.
 • Başarı için güçlü kişisel değerler gereklidir.
 • Mezunlar, danışma, teşvik ve destek yoluyla kurumları güçlendirir.
 • Sorumlulukla olan özgürlük, özgür girişimin temelidir.
 • Çeşitlilikte güç vardır.
 • Küresel farkındalık, tüm faaliyetlere yansıtılmalıdır.
 • Fırsatları öngörmek ve yararlanmak için değişimin başlatılması ve kabul edilmesi gerekiyor.

Akreditasyonlar


Biz tamamen akredite bir üniversiteyiz./>

Birleşik Devletler'deki iki önemli akreditasyon ajansı türü, bölgesel birlikler ve meslek odalarıdır. Bu dernekler hükümetten bağımsızdır ve saygın eğitimciler ve profesyonellerden oluşur. Dernekler uzmanlarından oluşan ekipler, kalitelerini değerlendirmek ve raporlamak için kolejleri ve üniversiteleri düzenli olarak ziyaret etmektedir. Milwaukee School of Engineering, Yüksek Öğrenim Komisyonu (800) 621-7440 (www.ncahlc.org) tarafından akredite edilmiştir.

Aşağıdaki MSOE programları, ABET Mühendislik Akreditasyon Komisyonu , http://www.abet.org tarafından akredite edilmiştir.

 • Mimarlık Mühendisliği (BS)
 • Biyomedikal Mühendisliği (BS)
 • Biyomoleküler Mühendislik (BS)
 • Bilgisayar Mühendisliği (BS)
 • Elektrik Mühendisliği (BS)
 • Mühendislik (BSE)
 • Endüstri Mühendisliği (BS)
 • Makine Mühendisliği (BS)
 • Yazılım Mühendisliği (BS)

Hemşirelik bakaloryası programı , Collegiate Hemşirelik Eğitimi Komisyonu (CCNE) , One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington DC 20036 tarafından akredite edilmiştir; Telefon (202) 887-6791 ve Wisconsin Yasal Düzenleme ve Lisanslama Kurulu, 1400 E. Washington, Madison, WI, 53703'ün tam onayı vardır.

İnşaat yönetimindeki bakalorya programı, Amerikan İnşaat Eğitim Konseyi (ACCE) , 1717 North Loop 1604 East, Suite 320, San Antonio, TX 78232-1570 tarafından akredite edilmiştir; telefon (210) 495-6161, faks (210) 495-6168, e-posta acce@acce-hq.org

Perfüzyon Yüksek Lisansı, Müttefik Sağlık Eğitim Programlarının Akreditasyonu Komisyonu (CAAHEP) , 25400 ABD Otoyolu 19 N, Suite 158, Clearwater, FL 33763; tarafından akredite edilmiştir. telefon (727) 210-235, faks (727) 210-2354

Konumlar

Milwaukee

Milwaukee School of Engineering

Address
Milwaukee School of Engineering
1025 N. Broadway

53202-3109 Milwaukee, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 414-277-6763