Resmi açıklamayı okuyun

MUST uluslararası erişime sahip bir Amerikan üniversitesidir. Sürekli öğrencilerimizin deneyimlerini zenginleştirmek ve ZORUNLU olarak onların öğrenmeyi kolaylaştırmak için ulusal ve uluslararası eğitim topluluklar ve iş örgütleri ile ilişkileri genişliyor. öğrenciler, yöneticiler, öğretim üyeleri, çalışanlar ve toplum kurumu tüm paydaşları yararlanan, kendini iyileştirmeye yardımcı Biz eğitim, işbirlikçi katılımı inanıyoruz. Biz dünya çapında bir organizasyon olarak belirlendi ve ZORUNLULUK parçası olmaya davet edilir.

Bugün ve gelecekte, bilgi başarı ve başarısızlık arasındaki farktır. bilgi ezici olur ve verimlilik ve güvenilirlik gereksinimleri artırmak olarak, sıkıca çözüm eğitimde yatıyor inanıyoruz. Biz öğrencilerimize sunuyoruz programlar yeni kariyere başlama veya mevcut olanları geliştirmek için onlara yardım etmek için hazırlar. verimli yönetim ve idaresi için eğitim ve bunun sonucunda başarıya bilgisi olan mezunlarımızın etkinleştirmek: Programlarımız ortak bir amacı var.

Biz kampüs ve online üzerinde sınıfları sunuyoruz. Kampüsümüz 1 Oakwood Blvd Hollywood, Florida bulunmaktadır

Hemen arayın (305) 847-2190

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

MUST University

Üniversite Eğitim bilgi ve teknoloji becerileri ile katılımcılar sağlar ZORUNLULUK Yükselen Teknolojileri lisans programı, okul bölgesi teknolojisi için etkili planlar ol ... [+]

program Eğitimde Yeni Teknolojiler içinde mezun arasında MUST Üniversitesi teknoloji kaynakları ve personel, okul bölgesi teknolojisi için etkili planlar oluşturmak teknolojiyi kullanarak sınıf öğretmenleri için eğitim programları geliştirmek, teknoloji aracılığıyla örgütsel değişimi teşvik yönetmek için bilgi ve teknoloji becerileri ile katılımcılar sağlar bir okul ortamı ve tanımlamak ve okullar, okul bölgeleri ve benzeri eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına uygun teknolojik kaynaklarını kullanmak için kendi teknik bilgi ve becerilerini uygular. Gerekli tüm dersler okulların bu teknoloji gereksinimlerine yöneliktir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Fort Lauderdale
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
Online
İngilizce Devamını oku
MUST University

ZORUNLU Üniversitesi'nde Uluslararası İşletme Yüksek Lisans Programı çokuluslu örgütler ve sektörler içinde yönetim fırsatları için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmı ... [+]

O Uluslararası İşletme Yüksek Lisans Programı ZORUNLU Üniversite uluslu kuruluşlar ve endüstriler içinde yönetim fırsatları için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrencilerin liderlik becerileri ve kültürel iş sorunları, uluslararası düzenlemeler ve bugün dinamik küresel pazarda başarılı olmak için gerekli stratejik planlama kapsamlı bir anlayış kazanacaktır. odak diğer alanlar uluslararası düzeyde genişleme zorlukları, teknoloji ve etkin karar verme kullanımını içerir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Fort Lauderdale
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs
Online
İngilizce Devamını oku
MUST University
Address
1 Oakwood Blvd #120 Hollywood, Florida 33020 (305) 847-2190 info@mustedu.com
33020 Fort Lauderdale, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 305 847-2190