Manchester University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Manchester University , öğrenci bilgilerini, kişisel gelişimini artırmak ve çok yönlü liderler geliştirmek için yenilikçi akademik ve zengin uygulamalı eğitim sunar. Programlarımız, rekabetçi müfredatlarımız ve kabul ortamımız, bir başarı geleneğini sürdürmeye devam etmemizin yollarından sadece birkaçıdır. Öğrencilerin mesleki ve kişisel hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için tüm çalışma alanlarına çok çeşitli heyecan verici programlar getirmeye çalışıyoruz. Manchester ayrıca öğrencilere rekabetçi liderlik becerileri kazanmaları için gerçek dünya fırsatları sunmak için zengin ve sürükleyici deneyimler sunar. Sınıf içinde veya dışında, yetenekli öğretim üyelerimiz ve personelimiz öğrenci başarısını öğretme, rehberlik etme ve destekleme konusunda tutkuludur.

Manchester University misyonu ve değerleri, tüm bireylere saygı ve üretkenlik ve şefkat ilham veren bütünsel öğrenmenin desteklenmesine dayanmaktadır. Her akademik program, öğrenci başarısını desteklemek, dünyadaki etkimizi en üst düzeye çıkarmak ve değerli akademik kaynakları kolaylaştırmak için stratejik önceliklerimiz çerçevesinde tasarlanmıştır.

Manchester'ın zengin tarihi, onlarca yıldır derin, misyon odaklı büyümeyi mümkün kılmıştır ve mevcut liderlerimiz bu geleneksel başarı gelenekselliğini sürdürmekten gurur duymaktadır. Güçlü bir inanç topluluğu, kampüs etkinlikleri, öğrenci etkinlikleri ve ofis ağımıza ve destek hizmetlerimize erişim dahil olmak üzere öğrenci ihtiyaçlarını karşılamak ve büyümeye ilham vermek için çeşitli kaynaklar sağlamaya çalışıyoruz.

Konumlar

North Manchester

Address
East College Avenue,604
46962 North Manchester, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin