Resmi açıklamayı okuyun

Ilerici olmanın değerlerine kurulan motive ve yenilikçi, Mantis Koleji ısrarla akademik nitelikli olmak değil sadece, öğrencilerin beslenmesi katkıda değil, aynı zamanda yönetim becerilerinin yeterlilik yüksek düzeyde sahip olmak. Öğrenciler hedefe ulaşmak ve gelecekte de başarı kazanmak için sağlam bir platform sağlayacak enstitü, bu alçakgönüllü bir BT koleji olarak 1999 yılında kuruldu ve yeni nesil, milletin liderlerini ve bilgi işçileri eğitme zorlukları kaçındılarsa olmamıştı .

Tamamen PMI Eğitim Sdn aittir. Böylece layık olmak, iyileştirmeler için aramak içinde Bhd (Reg No 629638V), Mantis Koleji acımasız çabalarıyla tanıma ve kilometre taşları elde edilmiştir:

Ödüllerimiz Eğitim Malezya Bakanlığı tarafından Koleji Kazanan Özel Ödülü (2003) 10 Asya Pasifik Uluslararası Dürüstlük Şirket, Keris Ödülü (2011), ISO 9001: 2008 stratejik konuma durumu (2011) MSC durumu Kurumu (2012) Having 2 eğitim merkezleri (Main & Güney) TTDI içinde, devlet-of-the-art olanaklarla donatılmıştır, Mantis İş bizim kaliteli akademik programlar, Bilgi Teknolojisi, Muhasebe programlarını ve Yaratıcı Tasarım tamamlayacak, öğrenme ve gelişim için çok gerekli elverişli ortam sağlamayı amaçlamaktadır. Bizim kampüsleri de bizimle onların yıllarda öğrencilerimizin öğrenme ihtiyaçlarına ve konfor ikram özelliklerin kapsamlı bir listesini sunuyor.

Mantis Geçmişi Kuruluşundan bu yana, Mantis bilginin keşfini ve kutlama ilerletmek için taahhüt edilmiştir. Lisans çalışmalarda kolej taahhüt kendi araştırma ilerleme ve özellikle iş piyasasında bilginin keşfi ile eşleşiyor. Dünyada öğrenciler için kapıları açmak isteyen ve mali yardımların gerekliliğini anlayarak, mantis çeşitli burs programları, tüm ekonomik kökenlerden gelen öğrencilerin kaliteli eğitim gelemez emin olun.

Malezya okuyan Avantajları

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen uluslararası standart eğitimin kaliteli; Eşleştirme programları Internatioanal öğrencilere yüksek öğrenim için İngiltere, ABD, Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda üst çentik nitelikleri en iyi yolları sunmak; Yaşam düşük maliyet Nispeten uygun ücretleri; İngilizce yaygın küresel pazar için mezun hazırlamak intructions aracı olarak kullanılır; Kurumlar çevre dostu ve dünya standartlarında tesisler sunuyoruz; Uluslararası öğrenciler için basit göçmenlik işlemleri; Malezya, uyum içinde yaşayan farklı etnik kökenli insanların oluşmaktadır bir ulus uluslararası öğrencilere eşsiz bir öğrenme ve kültürel deneyim sunar; Gıda, festivaller, gümrük, ırk ve dil çeşitlilik; Ekonomik ve siyasi istikrarın uzun geçmişi.

Malezya Hakkında Malezya Malaylar, Hintliler, Çinliler ve diğer pek çok etnik grupların bir arada kültürel çeşitlilik ve doğal güzel göbek oluştururken canlı ırklar ve dinler heyecan verici erime potası.

Çokkültürlülük, sadece o da kutlamalar ve sosyalleşme geleneği oluşturma renkli festivaller yüzlerce Malezya ev yapmış, Malaysia bir gastronomik cennet vermiş değil. Malezyalılar çok geri sıcak ve samimi serilir.

Coğrafi, Malezya kültürü gibi çeşitlidir. Ülkenin iki parça, Malezya yarımadasında 11 eyalet ve Borneo kuzey kesiminde 2 durum vardır.

Heyecan verici alışveriş merkezlerine kumlu plajları dağları yuvarlanmasını eğlence seçenekleri sunan, Malezya sürprizler, eklektik kültür ve doğa harikaları doludur.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yüksek Lisans

Mantissa College

büyük Orange County bölgesinde öğrencilere ikram ederken Bizim MBA programı, akılda bu kavramı ile tasarlanmıştır. Günlük işverenler yarının iş liderleri arıyoruz; CSUF ö ... [+]

Cal State Fullerton anda anladım. İş ve Ekonomi Koleji olarak, öğrencilerimizin çoğunluğu çalışan profesyoneller olduğunu anlıyoruz. büyük Orange County bölgesinde öğrencilere ikram ederken Bizim MBA programı, akılda bu kavramı ile tasarlanmıştır. Günlük işverenler yarının iş liderleri arıyoruz; CSUF öğrenciler hem de sınıf dışında, etkili liderler haline büyümesine yardımcı olur. Fakültemiz uygulama programları ile kaynaşması teori görünümlü bir pazar odaklı ileri öğretmek sektör uzmanları vardır. Ayrıca, her MBA sınıf sanayi, yönetim kademelerinde ve lisans eğitim geniş bir yelpazede tecrübesi var dünya genelinde öğrenci oluşturmaktadır. Bu çeşitlilik sınıf deneyimi zenginleştirir ve öğrencilerin akranları yanı sıra hocalardan öğrenme fırsatı sağlar. Öğrencilerin etik ve ahlaki değerler zorlukları müfredat, yoğun saha proje ve dinamik tartışma sayesinde MBA mezunu akranları üzerinde bir rekabet avantajı ile bırakın. Kolej ve muhasebe programı ile hem lisans ve lisansüstü düzeyde AACSB International tarafından akredite olma özelliğini var. Akreditasyon AACSB tarafından akreditasyon için sıkı standartları karşılayan kalite ve öğretim, program ve kaynakların önemli bir ölçüsüdür. Biz Orange County sadece Üniversitesi, ve Kaliforniya beş biri, ikili akreditasyon bu prestijli düzeyde tutmak için, sadece 168 Üniversitelerin dünya çapında bu başarı elde ettik. İş ve Ekonomi College MBA programı size rekabet avantajı bugünün dinamik piyasa güdümlü ekonomide güçlü bir lider olmak için gerekli verecektir. Yeni Program Bilgileri (2006 Güz ve ötesi) Önemli yeni müfredat olayları - Daha fazla esneklik ve özelleştirme için izin veren bir genel MBA programına bir hareket. - Üç adet İşletme, Finans, Pazarlama ve ISDS, önceki altı krediler azalmış gerekli olacaktır. - Gelişmiş seminerler öğrencilerin derece daha derin sağlayarak daha fazla... [-]

Malezya Kuala Lumpur
September 2019
Tam zamanlı
13 - 15 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Mantissa College

Address
Langsdorf Hall, 7th Floor Cal State Fullerton
92834-6848 Fullerton, California, Amerika Birleşik Devletleri
Mantissa College
Address
Mantissa College, Level 1, Bangunan AHP, Jalan Tun Mohd Fuad 3, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur
60000 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malezya