Resmi açıklamayı okuyun

Marconi International University tarafından lisanslı yenilikçi Üniversitesi, Bağımsız Eğitim-CIE için Milli Eğitim Komisyonu Florida Department.

MIU misyonu onlara lisans ve lisansüstü düzeyde çeşitli çalışma olanakları, esnek zamanlama, sürekli kayıt, çevrimiçi sınıflar, sanal laboratuvarları ve simülasyonlar sunarak, uluslararası ve yerli öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaktır.

5k

Üniversite konferanslar, atölye çalışmaları ve seminerler gibi geleneksel faaliyetleri ile gelişmiş teknolojik çözümler birleştirerek yenilikçi öğrenme yöntemlerinin kullanımını teşvik, toplumsal değişim ve ilerleme doğrultusunda önemli araştırma ve yenilik yapmaktadır. mükemmellik ve kaliteye bağlılık öğrencilere küresel değişimler karşısında başarıyla gerçek hayattan onların akademik bilgilerini uygulama hazırlamak bizim programlarını ilham veriyor.

Marconi'nin misyonu en son teknolojileri kullanarak ve akademik, kişisel ve profesyonel dürüstlük onların peşinde öğrencilerin ihtiyaçlarına yanıt, hem yurtiçi ve uluslararası öğrencilere yenilikçi ve uygun fiyatlı, yüksek kaliteli lisans programları ve öğrenme fırsatları sağlamaktır.

Neden Marconi Uluslararası seçmek için

bireyselleştirilmiş bakım ve dikkat ile sınıf başına 12 öğrenci ortalama - - hizmet ve kariyer odaklı rehberlik desteklemek erişim - - Yüksek nitelikli uluslararası öğretim - İngilizce ve İspanyolca sunulan programlar çok kültürlü bir öğrenme ortamı - adanmış akademik ve idari personel İngilizce ve İspanyolca didaktik destek - Avrupa ve uluslararası üniversiteler uluslararası bir ağa erişim

MIU Staj Programı

Hem Uluslararası ve ABD öğrencileri ABD, Asya ve Avrupa'da MARCONI STAJ PROGRAMI parçası olmak için başvuruda bulunabilirler.

Böyle uluslararası bir ortamda değerli mesleki bilgi olarak Fırsatlar, seyahat ve kültür Hong Kong, Şangay, Singapur, Roma ve ABD'nin büyük şehirlerde gibi şehirlerde.

stajlar çalışma alanı ile ilgili en iyi firmaları tarafından sunulmaktadır. onlar başvurusunda bulunmak isteyen ve adaylar gibi dil becerileri, iş mesleki deneyim ve akademik sonuçları gibi kriterlere göre firmalar tarafından seçilecektir eğer ilgilenen öğrenciler kayıt sırasında iletişim kurması gerekir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yönetici Kursları

Marconi International University - Miami

Eğitim Liderliği ve Yönetimi Yüksek Lisans programı, eğitim alanında lider olarak rol alan ve eğitim kurumlarının liderliği, yönetimi ve yönetiminde yenilikçi araştırma v ... [+]

Eğitim Liderliği ve Yönetimi Yüksek Lisans programı, eğitim alanında lider olarak rol alan ve eğitim kurumlarının liderliği, yönetimi ve yönetiminde yenilikçi araştırma ve uygulama olanakları sağlayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Alanındaki tecrübeli uygulayıcılar ve aktif araştırmacılar tarafından öğretilen mezunlar, sözlü iletişim, problem çözme, eleştirel düşünme ve ekip oluşturma konularında akademik ve pratik beceriler kazanmaları için teori ve uygulamayı bütünleştirir.

Program Hedefi

Bu Yüksek Lisans programı, sunulan uzmanlıklardan birinde veya eğitim teorisini ve uygulamasını bildiren bir dizi disiplinde kapsamlı ve çağdaş bir anlayış kazanmak isteyen kişiler içindir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Miami
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Marconi International University
Address
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 305-266-7678