Marconi International University - Miami

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Marconi Uluslararası Üniversitesi, Florida Eğitim Bakanlığı'nın Bağımsız Eğitim Komisyonu - CIE tarafından lisanslanan yenilikçi bir üniversitedir. MIU'nun misyonu, uluslararası ve yerli öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak, onlara lisans ve lisansüstü seviyelerinde çeşitli çalışma fırsatları, esnek zamanlama, sürekli kayıt, çevrimiçi sınıflar, sanal laboratuarlar ve simülasyonlar sunmaktır.

132919_TematicaMBAImagen1200x628.png

Üniversite, toplumsal değişimlere ve ilerlemelere uygun olarak önemli araştırma ve yeniliklerle uğraşmakta, ileri teknolojik çözümleri dersler, çalıştaylar ve seminerler gibi geleneksel etkinliklerle birleştirerek yenilikçi öğrenme metodolojilerinin kullanımını teşvik etmektedir. Mükemmellik ve kaliteye olan bağlılık, öğrencileri küresel değişikliklerle karşılaşmaya ve akademik bilgilerini gerçek yaşamdaki durumlara başarıyla uygulamaya hazırlayan programlarımıza ilham verir. Marconi'nin misyonu, hem yerli hem de uluslararası öğrencilere yenilikçi ve uygun fiyatlı yüksek kaliteli programlar ve öğrenme fırsatları sunmak, en son teknolojileri kullanmak ve akademik, kişisel ve mesleki bütünlük arayışlarında öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Neden Marconi Uluslararası seçin

- Yüksek nitelikli uluslararası fakülte - İngilizce ve İspanyolca olarak sunulan programlar - Destek hizmetlerine ve kariyer odaklı rehberliğe erişim - bireysel bakım ve dikkat ile sınıf başına ortalama 12 öğrenci - özel fakülte ve personelden İngilizce ve İspanyolca didaktik destek - çok kültürlü öğrenme çevre - Avrupa ve uluslararası üniversitelerden oluşan uluslararası bir ağa erişim.

Konumlar

Miami

Marconi International University

Address
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 Miami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 786-706-5695

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin