Marian University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Marian University ilgili?

1936 yılında St. Agnes Rahibe Cemaati tarafından Marian Koleji olarak kurulan Marian University ortak, eğitici, değer katan bir eğitim yoluyla kişisel ve mesleki başarılara ilham veren Katolik bir üniversitedir. Ortalama 15 öğrencinin sınıf büyüklüğü ve 12: 1 öğrenci fakültesi oranıyla, Marian University öğrenciler, entegre sınıf teorisi ve pratik iş deneyimi için izin veren işbirlikçi, uygulamalı öğrenme deneyimlerine katılırlar. Marian University öğrencileri, kendi alanlarında heyecan verici kariyerlere başlamak veya ülke genelinde titiz lisansüstü ve mesleki programlara kabul edilmek için hazırlıklı olarak mezun olurlar.116043_pexels-photo-864994.jpeg

Neden Marian

Başarılı olmanıza yardımcı olmak için Marian University , tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayan, uygulamalı, değere dayalı bir eğitim sağlama konusunda gurur duymaktadır. Kişisel ve uygulamalı bir eğitim veren Marian University , bölgedeki benzer özel kolejler ve üniversitelerle karşılaştırıldığında, kaliteli bir eğitim deneyimi sunar.

Marian University , Affordable Colleges Online (ACO) tarafından tüm kamu ve özel Wisconsin kolejleri ve üniversiteleri arasında "Yüksek Ömürlü Yatırım Getirisi (YG) Koleji" olarak 12. sırada yer aldı. Marian University mezun olanlar, otuz yıllık bir süre zarfında kendileri ve derece olmayan öğrenciler arasında en fazla kazancı elde eden Wisconsin'deki en iyi dereceli okullar arasındadır.115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Akreditasyon ve Onaylar

Yüksek Öğrenim Komisyonu

Marian, Amerika Birleşik Devletleri'nin Kuzey Merkez bölgesinde bulunan yükseköğretim kurumları için bölgesel bir akreditasyon ajansı olan Yüksek Öğrenim Komisyonu (HLC) aracılığıyla akredite edilmiştir. Marian, ilk kez 1960 yılında akredite edildi ve 2016 yılında yeniden akredite edildi. Marian'ın yeniden akreditasyonu, akademik tekliflerimizi, yönetişim ve idare, misyon, finans ve kaynakları onaylar ve değerlendirir.

Kurumsal akreditasyonun yanı sıra, Marian'ın akredite edilmiş birkaç programı vardır:

 • İşletmenin, Uluslararası İşletme Eğitimi Eğitimi (IACBE) Meclisi aracılığıyla akredite edilmiş birkaç programı vardır.
 • Hemşirelikte lisans derecesi ve Marian University hemşirelikte yüksek lisans programı, Collegiate Hemşirelik Eğitimi Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.
 • Sosyal Hizmet Programı, Sosyal Hizmet Eğitimi Konseyi (CSWE) aracılığıyla akredite edilmiştir.
 • Öğretmen Eğitimi, Ulusal Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Konseyi (NCATE) aracılığıyla akredite edilmiş birçok lisans ve lisansüstü programa sahiptir.

Onaylar

Marian, öğrencilerin kaliteli bir eğitim aldıklarını göstermek için çeşitli onaylara sahiptir. Bu onaylar programlı ve operasyonel standartlara uygun olduğumuzu göstermektedir. Marian, ayrıca öğrencilerin kaliteli bir eğitim deneyimi yaşamalarını sağlamak için çeşitli eğitim kurumlarında üyelikler düzenler.

Ulusal Devlet Yetkili Karşılıklı Sözleşmeler Konseyi (NC-SARA)

Marian, geleneksel olmayan öğrencileri düşünerek tasarlanan çeşitli çevrimiçi programlar sunar. Tüm çevrimiçi kurslara katılmak ya da çevrimiçi ve yüz yüze formatları karıştırmak olsun, aynı Marian University deneyimini yaşarsınız.

Marian, NC-SARA (Devlet Yetkilendirme Karşılıklı Sözleşmeler Ulusal Konseyi) üyesidir. SARA, “ülkeler arası uzaktan eğitim kursları ve programlarının eyaletler arası teklifi için karşılaştırılabilir ulusal standartlar belirleyen ABD ülkeleri ve ülkeler arasında bir anlaşmadır. Öğrencilerin, başka bir eyalette yerleşik yükseköğretim kurumları tarafından sunulan çevrimiçi dersleri almalarını kolaylaştırması amaçlanmıştır ”(NC-SARA).

Halen Ulusal Devlet Yetkililik Karşılıklılık Anlaşması Ulusal Konseyi'ne katılmayan devletler arasında Kaliforniya, Massachusetts ve Porto Riko bulunmaktadır.114424_pexels-photo-933964.jpeg

Misyon ve Değerler

Misyonumuz ve Değerlerimiz

Misyonumuz ve temel değerlerimizin rehberliğinde Marian University , eğitiminizi sınıf sınırlarının ötesine genişletmeye kararlıdır ve kalbinizi ve zihninizi sizin için belirgin ve anlamlı şekilde etkilemek için tasarlanmıştır. Öğretim üyelerimiz, personelimiz ve öğrencilerimiz - geleneksel ya da geleneksel olmayan, lisans, lisansüstü ya da profesyonel olsunlar - Marian University gelip, toplumda eğitim ve hizmette mükemmelliği desteklemeye odaklanan yaşam boyu öğrenen bir topluluğa katılmak üzere Marian University geliyorlar.

Görev beyanı

Marian University , çeşitli manevi gelenekleri karşılayan Katolik tarafından uygulanan liberal sanatlar topluluğudur. Agnes Kardeşleri Cemaati'nin sponsorluğundaki Marian University , tüm insanın eğitiminde öğrencileri meşgul eder. Küresel toplumda profesyonel hizmet ve liderlik için adaleti ve şefkati kucaklıyor ve hayatlarını değiştiriyoruz.

Vizyon Bildirisi

Adil ve insancıl bir dünya için hizmette birleşmiş, öğretme ve öğrenme yoluyla potansiyel ve zenginleştirici yaşamlar geliştirmek.

Eylem İfadesinde Vizyon:

 • Agnes Kardeşleri Cemaati'nin karizmasına dayanan bir Katolik liberal sanatlar üniversitesi olan Marian University , canlı ve değer merkezli bir eğitim ve öğretim topluluğudur.
 • Lisans, yüksek lisans ve profesyonel öğrenciler için daha yüksek bir eğitim deneyimi sunan Marian University , yaşamın her alanında gelişmek için olan kapasiteyi besler: maneviyat, eğitim, kariyer ve başkalarına hizmet.
 • Marian University , öğrencileri öğrenme ve kariyer gelişimi uğruna araştırma ve burs teşvik eden titiz bir eğitime girerken destekler.
 • Marian University , mütevazi yollardan bile olsa, uygun fiyatlı eğitim sağlama ününü geliştirirken misyon odaklı finansal güvenliği korur.
 • Bu çalışma sınıflarda, çevrimiçi olarak ve henüz bilinmeyen şekillerde ve yerlerde gerçekleşiyor.

Temel değerler

Beş temel değerimiz, sınıfta, başkalarına hizmet veren etkinliklerde ve birbirimizle ilişkilerimizde Marian University yaptığımız her şeye ilham veriyor.

Topluluk

 • Çeşitliliğimize bireyler olarak saygı göstererek, ortak misyonumuzu ve vizyonumuzu gerçekleştirmek için bir araya gelerek birbirimizi teşvik eder, meydan okur ve besleriz.

Öğrenme

 • Bireyimizi, topluluklarımızı ve dünyayı dönüştürmek için gerçeği arama ve bilgi ve değerlere sahip olma konusunda işbirliğine dayalı, ömür boyu süren bir sürece giriyoruz.

Hizmet

 • Aktif hizmet ve bakanlık aracılığıyla birbirimizi destekliyoruz ve daha geniş toplumun ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

Sosyal adalet

 • Her insanın değerini, itibarını ve fırsatını destekleyen bireysel ve toplumsal değişim yaratmaya çalışıyoruz.

Manevi Gelenekler

 • Marian'ın Katolik dini mirasına değer veren, her bireyin çeşitli ruhsal inançları keşfetme özgürlüğüne saygı gösteririz.113235_pexels-photo-901964.jpeg

Konumlar

Fond du Lac

Address
45 S. National Ave
54935-4699 Fond du Lac, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin