Marquette University College of Nursing

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1912'de Marquette Üniversitesi, Trinity Hastanesi Hemşirelik Eğitim Okulu'nu ve hemşirelerin yurdunu satın aldı. Bu satın alma işleminden kısa bir süre sonra, hemşirelik okulu Marquette'de bir yüksek öğrenim bölümü haline geldi ve 18 hemşirelik öğrencisini mezun etti. O zamanlar Marquette, Wisconsin'de üç yıllık hemşirelik sertifikası sunan tek üniversiteydi.

1936'da Hemşirelik Okulu, üniversitenin ilk dekanı Dr. Berenice Beck tarafından tasarlanan dört yıllık bir kolej programı ile Marquette Üniversitesi'nin kurucu koleji oldu.

Hemşirelik Fakültesi bugün Marquette kampüsünün batı tarafındaki Emory T. Clark Hall'da yer almaktadır. 46.000 metrekarelik bina, öğrencilerimizin temel klinik yeterlilikleri güçlendirebilecekleri, sağlam klinik akıl yürütme geliştirebilecekleri ve yüksek seviyeye hazırlanabilecekleri gerçekçi bir sağlık hizmeti ortamı sağlayan Wheaton Franciscan Klinik Simülasyon Sağlık Merkezi de dahil olmak üzere ofis, sınıf ve laboratuvar alanını içermektedir. risk durumları.

Konumlar

Milwaukee

Address
North 16th Street,530
53233 Milwaukee, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: