Marquette University Law School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İnsanlar birçok ve çeşitli nedenlerle belirli bir hukuk fakültesi seçerler. Çoğunuzun bir okul seçeceğini biliyorum çünkü girebileceğiniz "en iyi" hukuk okulu olduğuna inanıyorsunuz. Bazılarınız belirli bir coğrafi bölgedeki bir okula gitmek isterken, diğerleriniz programın hukukun belirli alanlarında uzmanlık sunduğuna inandığınız için bir kurumu seçeceksiniz. Belki de bazı başvuranlar, belirli bir dini bağlılığı olan bir okula gitmek istemektedir. Ve hepiniz hukuk eğitiminin maliyeti ve mezun olduktan sonra JD derecenizin değeri ve pazarlanabilirliği ile ilgileniyorsunuz.

Bunların hepsi geçerli değerlendirmelerdir ve Marquette, bu nedenlerden herhangi biri için ciddi değerlendirmenizi hak eder. Ancak, düşünmeniz gereken başka şeyler de olduğunu öneririm. Birincisi, hukuk fakültesi tecrübeniz nasıl olacak? Destekleyici bir öğrenci, öğretim üyesi, yönetici ve mezun ailesinin bir parçası olacak mısınız? İkincisi, hukuk eğitiminizin bir sonucu olarak nasıl bir kişi olacaksınız? Hukuk fakültesi, tüm insanlara saygı duymanıza ve hukukun insanlara, genellikle büyük stres dönemlerinde zor sorunları çözmede nasıl yardımcı olabileceği konusunda bir anlayış kazanmanıza yardımcı olacak mı? Hukuk fakültesinden sonra daha iyi biri olacak mısın, olmayacak mısın?

Bana göre hukuk bir yardımcı meslek. Bir Katolik ve Cizvit hukuk okulu olarak, Marquette'de verilen eğitimin, öğrencilerimizin hukuk mesleğinde başarılı olabilecek yetenekli avukatlar olmalarını sağlarken, öğrencilerimizin tüm insanlara saygısını artırmak için tasarlandığından emin olma yükümlülüğümüz var. .

Marquette size alışılmadık bir fırsat sunuyor. Birincisi, biz olağanüstü bir hukuk okuluyuz. Müfredatımız, yirmi birinci yüzyılda hukuk uygulamak için gerekli olan temel bilgi, beceri ve değerlere sahip olmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Mesleğin her alanında, özel şirketlerde ve kamu kurumlarında, Wisconsin'de ve Amerika Birleşik Devletleri'nde avukatlık yapan avukatlar yetiştirdiğimiz için son derece gurur duyuyoruz. Mezunlarımızın çoğunun eyalet ve federal yargıç olması ve Marquette University Law School mezunlarının birçoğunun iş ve siyasi lider olması tesadüf değildir. Öğrencilerimize mesleğimizin hangi dalında seçerlerse seçsinler başarılı olacak becerilere sahip olmalarını öğretiyoruz. Cizvit eğitim geleneğinin bir parçası, öğrencileri toplumda olumlu değişim için aracı olmaya teşvik ediyor. Bu özellikle bir hukuk fakültesinde önemlidir.

Konumlar

Milwaukee

Address
West Michigan Street,1215
53233 Milwaukee, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: