Marshall University - College of Information Technology and Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kuruluşundan itibaren, Bilgi Teknolojileri ve Egnieering Koleji (CITE) Bizim öğrencilere fırsatlar optimize etmek ve bu bizim üniversite, devlet ve bölgenin büyüme ve itibarını destekleyecek yüksek teknoloji alanlarında lisans ve lisansüstü programlarının teslimi ithaf edilmiştir. Biz mühendislik, bilgisayar bilimleri ve ilgili teknoloji alanlarında yeni ve mevcut programlar geliştirmek gibi bir de ileride zorluklar ve heyecan verici fırsatlar için mezunları hazırlar bir tempoda ileri hareket ederken, biz eğitimde Marshall'ın uzun süredir geleneklerini benimsemesi ve onur sürekli küresel teknoloji ortamı değişiyor. Biz altyapı, sanayi ve inovasyon ekonomimizin temel taşlarından olduğuna inanıyoruz, ve hepimiz her gün bu çabaları desteklemek olabilir anlamına.

İster bulgularının, web-sitesi keşfetmek veya kampüs çevresinde yürüyüş konum CITE'Büyüme açıktır. Bizim üniversite 500 öğrenci büyüdü ve bizim öğretim üyeleri ve personel buna göre büyüdü. 2008 yılında, biz Arthur Weisberg Aile Mühendislik Laboratuvarları açmak için ayrıcalıklı Huntington kampüs, Yeni ofisler, sınıf tesisleri ve program akreditasyon ve gelecekteki büyüme için önemli laboratuarları evler state-of-the-art bina. İnşaat tüm üniversite yanı sıra diğer programları ev sahipliği yapacak olan Arthur Weisberg Aile Uygulamalı Mühendislik Kompleksi için devam etmektedir.

Lisans Programları

Bilgisayar Bilimi BS Mühendislik BS (BSE) Güvenlik Teknolojisi BS Mühendislik Transferi Programı Mühendisliği MS Çevre Bilimi MS Bilgisayar Bilimi MS Bilgi Sistemleri MS Güvenlik MS MSin Teknoloji Yönetimi Ön Bilgisayar Bilimi Ön Mühendislik

Konumlar

Huntingdon

Address
Marshall University,
One John Marshall Drive

WV 25755 Huntingdon, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar