Resmi açıklamayı okuyun

Marymount Üniversitesi bir zorlu, ancak destekleyici, atmosferde değerli bilgi ve beceriler kazanacaktır dinamik bir öğrenme topluluğudur. En MU sınıfları akademik başarı neden olduğu kalite eğitimi ve kişisel ilgi için ideal bir ortam sağlayarak, küçük. Marymount anda, sınıf ortamı ve işbirliğine dayalı olduğunu; size sınıf arkadaşları ve öğretim tanıyacaksınız, ve onlar bilmek alırsınız! &nbsp Marymount disiplinler geniş bir yelpazede lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır. Ve MU öğretim öğrenme derinleştirmek için, sınıfta kendi burs, profesyonel uzmanlık ve bağlantıları getirmek. &nbsp Washington, DC, Marymount yakınlığı ek bir avantajdır: Ulus 'ın başkenti kolej deneyimi zenginleştirecek olağanüstü kültürel, akademik ve profesyonel kaynaklar sunar!&nbsp Marymount Üniversitesi dünyaya pencere olsun Arlington, Virginia'da bulunan - Washington, DC'den sadece birkaç dakika - Marymount size dünyanın en heyecan verici ve etkileyici şehirlerinden birinin yakınında yaşamak ve öğrenmek için bir fırsat sunuyor. Eğer bir sermaye yerde büyük bir eğitim arıyorsanız, bu olmak yerdir! &nbsp Mary of the Sacred Heart Dini tarafından 1950 yılında kurulan, Marymount bağımsız, karma eğitim veren Katolik üniversitesidir. MU lisans, yüksek lisans ve disiplinleri geniş bir doktora dereceleri sunmaktadır. &nbsp Marymount yaklaşık 40 devlet ve 70 ülkede temsil eden yaklaşık 3600 öğrenci ile farklı ve hoş bir akademik topluluktur. &nbsp Öğrenciler Marymount de katılımı, hizmet ve liderlik için heyecan verici fırsatlar bulabilirsiniz.Burada her bireyin katkıları, fikirleri ve yetenekleri değerli ve herkesin yaşamak ve öğrenmek için harika bir yer Marymount yapmak yardımcı olurlar. &nbsp Marymount kampüsü, programlar, hizmetler ve kaynaklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu Web sitesini araştırın - ve üniversitenin yerini öğrenme ve kişisel gelişim için olağanüstü fırsatlar sunar nasıl keşfetmek için. Daha da iyisi, bizzat bizi ziyaret edin ve kendiniz görün!

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MA

Marymount University

Marymount Adli Psikoloji of Arts Master sunan ilk Washington, DC, alan üniversite oldu. ... [+]

Adli Psikoloji

&nbsp

Adli psikoloji - Marymount Üniversitesi bireylerin en çok aranan kariyer alanlarında bugün bir parçası olmaya hazırlanıyor bir lider olmuştur.

Marymount Adli Psikoloji of Arts Master sunan ilk Washington, DC, alan üniversite oldu. Gibi FBI, NCIS, Yüksek Mahkeme, ABD Adalet Bakanlığı ve Çocuk Adalet Virginia Bölümü gibi kuruluşlar - Ve Üniversite ittifaklar ve bu alanda çalışmak için önemli anahtar ajansları yakınlık yararlanmak olabilir. MU saha ziyaretleri, mahkeme gözlem, alan çalışması, staj ve seçkin konuşmacılar aracılığıyla bu tür kuruluşların kaynakları bütünleştirir.

Adli psikoloji disiplini çocuk, sivil ve ceza adalet sistemleri için psikolojik bilginin uygulanması ile ilgilidir.Marymount Kullanıcı Adli Psikoloji programı disiplinler arası ve psikoloji birçok alandan yanı sıra, sosyoloji çalışması, ceza adalet ve kamu politikası birleştirir. Böyle iyi kamu rakamlar, siyasi kişilikleri karşı hakkaniyet ve adalet düşmanca Amerikan hukuk sistemi içinde, yanı sıra suç davranışı kökeni, görgü tanığı ifadesi, tehdit değerlendirilmesi ile ilgili sorunlar olarak ampirik konular ulaşmak için ne gibi değer soruları, adresleri liderleri, terörizm, değerlendirme ve suçluların ve kurbanlarının tedavi başlangıcı ve deneme danışma etkinliği. Her kurs adli psikoloji alanında kariyer dahil son derece karmaşık sorunlarla uğraşmak teşvik etmek için bir etik bileşeni içermektedir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans bir kohort formatında teslim Marymount en Reston Merkezi mevcuttur. ... [+]

Reston Merkezi İnsan Kaynakları Yönetimi

&nbsp

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans bir kohort formatında teslim Marymount en Reston Merkezi mevcuttur.

&nbsp

Program süresi boyunca birlikte ders alan ortak hedefleri olan bir grup öğrenci - kohort yaklaşım öğrencileri bir enerji, işbirlikli öğrenme topluluğun bir parçası olmanızı sağlar.

&nbsp

Program altı dönem için çalışır ve İKY derecesini tamamlamak için gerekli tüm dersleri içermektedir. Bu program sınıfları akşamları ve hafta sonları toplantı ile, İK uzmanları başlangıç ​​ve ilerleme için tasarlanmıştır.

&nbsp... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Yarı zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Edebiyat, dilbilim ve beşeri Lisansüstü Eğitim tarihsel ve etik bilinci geliştirir, açık ve eleştirel düşünceyi destekleyen ve hones yazma becerileri. ... [+]

Beşeri bilimler

&nbsp

Eğer edebiyat, kültür, tarih, sanat tarihi, felsefe, karşılaştırmalı din bilimleri ile ilgileniyor musunuz? Eğer dünya çapında bir şehrin kaynaklarının kendinizi ister misiniz?

Edebiyat, dilbilim ve beşeri Lisansüstü Eğitim tarihsel ve etik bilinci geliştirir, açık ve eleştirel düşünceyi destekleyen ve hones yazma becerileri.

Marymount 'ın yeni bir program daha akademik çalışma için hazırlamak veya öğretim, araştırma, yazma, toplumsal hizmet ve içerik veya küratöryel çalışması gibi alanlarda mesleki gelişim artıracaktır.

Felsefe, sanat tarihi, tarih, dilbilim, karşılaştırmalı din dahil olmak üzere - - Birden fazla perspektiflerden insan durumun karmaşıklığı keşfedebilirsiniz bu program geliştirme edebi çalışmalarına ek olarak, farklı disiplinlerden ders alma fırsatı sunuyor çünkü.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Marymount Üniversitesi şimdi Ceza Adalet Yönetimi ve ceza adalet meslek arayan ilerlemesi için idealdir Politikası of Arts Master sunuyor. ... [+]

Ceza Adalet Yönetimi ve Politikası

&nbsp

Marymount Üniversitesi şimdi Ceza Adalet Yönetimi ve ceza adalet meslek arayan ilerlemesi için idealdir Politikası of Arts Master sunuyor. MU olağanüstü milletimizin kaynakları 'ın başkenti yakınlarındaki Arlington, Virginia, yer almaktadır.

Bu program için dizayn edilmiştir:

&nbsp

politika oluşturulması öğrenmeye ilgilenen bireylerin ve cezai adalet örgütlerinin yönetsel yönleri kariyerlerinde ilerlemek isteyen profesyoneller araştırma veya disiplin öğretmek amacıyla doktora çalışması hazırlamak için planlama olanlar.

&nbsp

Program entegre bir, akademik titiz ve deneysel odaklı program sayesinde ceza adaleti alanında yönetici rolleri ve politikasının etkisi vurgulamaktadır. Online biçimi, diğer taahhütleri ile meşgul yetişkinler için idealdir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Marymount University

Marymount programının daha gelişmiş bir çalışma ya da ortaokul ve toplum üniversite öğretim yanı sıra, yazma, araştırma ve iş düzenleme gibi alanlarda kariyer ve zenginle ... [+]

Edebiyat ve Dil

&nbsp

Marymount insanlık durumunun anlaşılması 'Edebiyat ve Dil programında Sanatlar s Yüksek Lisans öğrencileri derinleştirir.

Edebiyat çalışmada, kültürel farkındalık ve estetik beğenisini geliştiren birden fazla bakış açılarının dikkate alınarak hassasiyet ve zihinsel elastikiyetini güçlendirir, ve eleştirel perspektif çeşitli metinler yaklaşarak eleştirel düşünmeyi teşvik eder. Dilsel ve retorik çalışma dili, teorik, yaratıcı ve pratik yönlerini anlamak artırıyor ve eleştiriye öğrencilerin yeteneklerini mükemmelleştiriyor ve amacı ve seyirci ışığında kendi yazma geliştirmek.

Marymount programının daha gelişmiş bir çalışma ya da ortaokul ve toplum üniversite öğretim yanı sıra, yazma, araştırma ve iş düzenleme, hükümet ve sivil toplum kuruluşları gibi alanlarda kariyer ve zenginleşmesi için hazırlar.Insan ilgi konular hakkında uyarıcı çalışma ve devam eden diyalog yoluyla entelektüel zenginleştirme aramaya Nitelikli bireyler de programına da kayıt yaptırabilirler. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Marymount Yasal Yönetimi Yüksek Lisans Programı, öğrencileri hızla büyüyen hukuk ve paralegal alanlarda ilerlemeye hazırlar. ... [+]

Hukuki İdare

Marymount Yasal Yönetimi Yüksek Lisans Programı, öğrencileri hızla büyüyen hukuk ve paralegal alanlarda ilerlemeye hazırlar. Müfredatı teoriyle pratiğini bütünleştirir. Marymount öğretim üyeleri, yasal alanda ilgili tecrübeye sahip uzman uygulayıcılardır.

Marymount, Master Derecesi ile tamamlanabilen veya daha önce kazanılan bir lisans derecesi olan öğrenciler için bağımsız olarak, Paralegal Studies'te yüksek lisans sertifikası da sunmaktadır. Sertifika, kurs başarıyla tamamlanmasını ve topluluğa 24 saat hizmet vermeyi gerektirir.

Marymount'un programları diğer Washington bölgesi kurumları arasında farklıdır. Hem lisans derecesi hem de sertifika Amerikan Barolar Birliği tarafından onaylanmıştır. Marymount'ın yüksek lisans programı, ABA tarafından onaylanan ülkedeki birkaç yüksek lisans programından biridir ve sertifika programı, Washington alanında, üniversite kredisi kazanan tek ABA onaylı lisans sertifikasıdır. ABA onaylı programların mezunları, kanunların izin verdiği durumlar dışında, kamuya hukuki hizmetler sağlayamaz; Ancak, paralegaller gibi kariyerlerine oldukça iyi hazırlanmışlardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

İnsan Kaynakları Yönetimi of Arts Marymount Master liderler, yöneticiler ve personel ile stratejik iş ortağı olma uzmanları hazırlar - kendi organizasyonu yüksek performa ... [+]

İnsan Kaynakları Yönetimi

&nbsp

Halkı: İnsan kaynakları herhangi bir organizasyon en büyük varlığı ile en doğrudan fırsatının iş alanıdır.

İnsan Kaynakları Yönetimi of Arts Marymount Master liderler, yöneticiler ve personel ile stratejik iş ortağı olma uzmanları hazırlar - kendi organizasyonu yüksek performans sağlamak için birlikte çalışması gerektiğini hepsi de.

Marymount Kullanıcı müfredat bugünün işyerinde pratik beceri uygulanması üzerinde duruluyor. İnsan kaynağı yetkinliklerinin tam seti ile öğrencilerin donatıyor - tazminat ve faydaları organizasyon geliştirme ve stratejik planlama için.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

İç Tasarım programı Sanatlar Marymount Master sizin entelektüel büyüme, bağımsız öğrenme ve iç tasarım uygulama yapmaya artan bir kapasite yetiştirmek için çaba göstermek ... [+]

İç Tasarım (MA)

&nbsp

Sadece bir iç tasarımcı olarak kariyerine başlayan veya mevcut profesyonel iç tasarıma, bilgi ve becerileri ilerleyen olsun, Marymount Üniversitesi ihtiyaçlarına uygun hale getiriyor - İç Tasarım programında iki parça sunuyor.

İç Tasarım programı Sanatlar Marymount Master sizin entelektüel büyüme, bağımsız öğrenme ve iç tasarım uygulama yapmaya artan bir kapasite yetiştirmek için çaba göstermektedir.

M. Wilhelmina Boldt İç Tasarım programının kurs bilgi, beceri ve meslek belirli bir yönünü keşfetmek için temel sağlarken yetkin iç tasarım uygulamada gerekli teknikleri güçlendirir ve destekler. Mezunlar anlamak, kullanmak ve bilgi mesleğinin vücut genişletmek ve alanında liderlik rollerini üstlenmeye bilimsel araştırma yapmaları beklenmektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlık programına Sanatlar Marymount Master ayarları çok çeşitli etkin bir danışman olarak çalışmaya hazırlar. ... [+]

Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlık

&nbsp

Bir, meslek ahlakına ve bakım danışmanı olarak başarılı performans terapötik becerileri ve kişisel bakım ile teorik ve araştırma tabanlı entegre bilgi gerektirir ve Marymount programı bu gelişme konusunda, size yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlık programına Sanatlar Marymount Master ayarları çok çeşitli etkin bir danışman olarak çalışmaya hazırlar.

Washington metropoliten alanı insanın hizmet kuruluşları ile çeşitli klinik alanında deneyim için zengin fırsatlar sunmaktadır.

&nbsp

Akredite CACREP

&nbsp... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Bu program sayesinde, Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlık ve Adli Psikoloji of Arts Master of Arts Master kazanmak için bir fırsat var. ... [+]

Adli Psikoloji Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlık

&nbsp

Marymount Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlık programında öğrenciler için Adli Psikoloji seçeneği sunuyor. Bu program sayesinde, Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlık ve Adli Psikoloji of Arts Master of Arts Master kazanmak için bir fırsat var.

Ülkenin başkenti zengin kaynaklarını içine dokunmadan ise Marymount Kullanıcı Adli Psikoloji programı, ceza adalet ve hukuk sistemlerinin özel bir anlayış ile geleneksel psikolojik bilgi ve becerilerini dengeler. Kurs psikolojide birçok alandan yanı sıra, sosyoloji çalışması, ceza adalet ve kamu politikası birleştiren disiplinler. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Marymount University School Rehberlik programı, klinik, danışmanlık, ve ilköğretim, orta idari rolleri ve lise düzeylerinde çok çeşitli yetkin etkili profesyoneller hazır ... [+]

Okul Rehberlik

&nbsp

Okul danışmanları, bir okulun eğitim yönetim ekibinin önemli üyeleri vardır. Onlar öğrenme ve sosyal ortamı yaratmaya yardımcı olduğunu besler öğrencilerin 'akademik başarı ve kişisel gelişim.

Marymount University School Rehberlik programı, klinik, danışmanlık, ve ilköğretim, orta idari rolleri ve lise düzeylerinde çok çeşitli yetkin etkili profesyoneller hazırlar.

Program alanı okullarda alan experieinces ve stajlar yoluyla deneyimsel öğrenme ile teori ve araştırma metodolojisi danışmanlık yılında vakıf birleştirerek, yoğun ve eller. Bu yaklaşım hem teori ve pratikte tecrübeli ve kimin değerli bilgi ve uyarıcı, meslekdaşlar sınıf ortamı olarak hazırlık ile program çıkan bir profesyonel üretir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Marymount en Pastoral Danışmanlık programı inanca dayalı ve / veya manevi açıdan danışmanlık hizmetleri sağlamak için yetkili klinisyen ve danışman eğitir. ... [+]

Pastoral Danışmanlık

Marymount en Pastoral Danışmanlık programı inanca dayalı ve / veya manevi açıdan danışmanlık hizmetleri sağlamak için yetkili klinisyen ve danışman eğitir.

 Programlar Danışmanlık, 2009 (ASERVIC), Amerikan Danışmanlık Derneği bölümü, Manevi Etik ve Dini Değerler Derneği tarafından belirtilen öğrenci sağlamak amacıyla, dini ve manevi yetkinlikleri entegre akademik ve klinik fırsatlar sağlar bir kişinin tedavisi için bütüncül bir yaklaşım.

 Öğrenciler, diğerleri dini uygulamalar ve inançlar çeşitli bir anlayış ve psikolojik danışma süreci üzerindeki etkisini yaparken kendi inanç temelli ve / veya manevi bağlantıları keşfetmeye devam etmesi bekleniyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Marymount en Pastoral Danışmanlık programı inanca dayalı ve / veya manevi açıdan danışmanlık hizmetleri sağlamak için yetkili klinisyen ve danışman eğitir. ... [+]

Pastoral ve Spiritüel Bakım (MA)

Marymount en Pastoral Danışmanlık programı inanca dayalı ve / veya manevi açıdan danışmanlık hizmetleri sağlamak için yetkili klinisyen ve danışman eğitir.

 Programlar Danışmanlık, 2009 (ASERVIC), Amerikan Danışmanlık Derneği bölümü, Manevi Etik ve Dini Değerler Derneği tarafından belirtilen öğrenci sağlamak amacıyla, dini ve manevi yetkinlikleri entegre akademik ve klinik fırsatlar sağlar bir kişinin tedavisi için bütüncül bir yaklaşım.

 Öğrenciler, diğerleri dini uygulamalar ve inançlar çeşitli bir anlayış ve psikolojik danışma süreci üzerindeki etkisini yaparken kendi inanç temelli ve / veya manevi bağlantıları keşfetmeye devam etmesi bekleniyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MSc

Marymount University

Bilgi Teknolojisi Bilim Marymount Master IT sektöründe liderlik rolleri için bireylerin hazırlar. ... [+]

Bilgi Teknolojisi (MS)

&nbsp

Teknoloji günlük yaşamları ve Washington metropoliten alanının iş ve hükümet faaliyetlerinin çok sürücüler önemli bir rol oynar. Ayrıca, çok iş BT etkin ve verimli yönetimi odaklanmak.

Bilgi Teknolojisi Bilim Marymount Master IT sektöründe liderlik rolleri için bireylerin hazırlar. Program bilgi ve sanayi konuları tüm yelpazesinde becerileri sağlar - sistem mühendisliği, bilişim, etik ve hukuk, bilgisayar ağ, veritabanı teknolojileri, BT yönetişim ve strateji, web geliştirme ve bilgi güvence için karar verme.

Kariyer ihtiyaçlarını karşılamak için, öğrencilerin lisans çalışmalarının bir parçası olarak bir parça seçme seçeneğiniz var: ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Yönetim Bilimi Marymount Master daha etkili olabilmek için pratik yöneticileri kendi beceri seti geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. ... [+]

Yönetim

&nbsp

Bugünün işyerinde, deneyimli yöneticileri genellikle strateji oluşturma ve yürütme aktif katılımcıları oldular. Onlar bir kuruluşun sürekli başarısı için sürekli yeniden konumlandırılması gereken en önemli oyuncular olarak hizmet vermektedir.

Yönetim Bilimi Marymount Master daha etkili olabilmek için pratik yöneticileri kendi beceri seti geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sınıf ve işyeri haline laboratuvarlar, öğretim üyeleri olarak tutarlı olarak teori ve uygulama kesiştiği için çalışıyoruz. Programın müfredatı yenilikçilik, iletişim, takım çalışması ve stratejik düşünme, liderlik bir öğrencinin yeteneklerini geliştirir - bir kuruluşun başarısı ve bir yönetici ilerleme için gerekli olan bütün bunlar. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

Marymount University

Marymount büyük Washington, DC, alanında önde gelen öğretmen eğitim programlarından biridir. Marymount mezunları kamu, özel, Katolik ve bağımsız okullarda öğretiyoruz ... ... [+]

Eğitim (Licensure Programı)

&nbsp

Marymount büyük Washington, DC, alanında önde gelen öğretmen eğitim programlarından biridir. Marymount mezunları kamu, özel Katolik ve bağımsız okullarda öğretmektedir. Marymount lisansüstü öğrencileri okul ortamında çeşitli dinamik alanda deneyimleri katılmak ve bugünün sınıflarda sorunlar için hazırlanmıştır.

M.Ed. programlar sunulmaktadır:

Sınıflarda PREK-6 için öğretim lisans ile İlköğretim Sınıflar K-12 öğretim lisans ile İkinci Dil olarak İngilizce Sınıflar K-12 öğretim lisans ile Özel Eğitim, Genel Müfredat, Sınıflarda 6-12 için öğretim lisans

Marymount lisansüstü öğrencileri öğretmenlik mesleğine girmek için hazırlanan ve hazırız. Öğrenciler, öğretim yarıyıl başlamadan önce kurs bağlı saha deneyimi 100 saatten fazla var. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Marymount Üniversitesi Reston Merkezi yanı sıra Profesyonel Çalışmalar Eğitim kendi nonlicensure Usta ile ilköğretim ve orta sınıflar için öğretim lisans ile Eğitim mastı ... [+]

M.Ed. Reston Merkezi'nde

&nbsp

Marymount Üniversitesi Reston Merkezi yanı sıra Profesyonel Çalışmalar Eğitim kendi nonlicensure Usta ile ilköğretim ve orta sınıflar için öğretim lisans ile Eğitim mastırı sunuyor. Bu hafta sonu sınıflarında yarı zamanlı çalışmanın iki yıl içinde lisans kazanabilirsiniz. Bu kohort programlar Eğitim dışında bir disiplin içinde bir lisans derecesine sahip ve şimdi öğretmek isteyen kariyer anahtarlayıcıları için idealdir. O gün boyunca Pazartesi'den Cuma'ya tam zamanlı taahhütleri var öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır.

Program güz ve bahar dönemlerinde Cuma akşamları ve cumartesi günleri sınıf toplantısı ile Ağustos ayı sonlarında başlar. Yaz dönemi, öğrenciler orta-Temmuz ortasından Mayıs ardışık hafta sonları buluşuyor. Bu Ağustos ayının ikinci yarısında aracılığıyla Temmuz ayı ortasına gelen önemli bir mola verir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Profesyonel Çalışmalar programında Eğitim Marymount Master bir öğretim lisans arayan almayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu programda öğrenciler stajyer öğretmenler o ... [+]

Eğitim - Profesyonel Çalışmalar

&nbsp

Profesyonel Çalışmalar programında Eğitim Marymount Master bir öğretim lisans arayan almayan öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu programda öğrenciler stajyer öğretmenler olabilir, ya da uluslararası veya özel okullarda öğretmek isteyen öğrenciler; Böyle bir eğitim kurumu, müze ayarı, ya da hükümet pozisyon gibi bir sınıf ortamında çalışmıyor eğitim uzmanları.

Bilgi, beceri ve eğitim alanında temel eğilimleri geliştirmek amacıyla meslek dersleri bir çekirdek tamamladıktan yanı sıra, öğrenciler bir vurgu alan ve öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını, çıkarlarını ve hedeflerini karşılamak için tasarlanmış profesyonel proje tamamlanacaktır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Marymount öğretmeni hazırlık programları Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Bölümü Virginia ve Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Milli Konseyi (NCATE) Belgelendirme Bölümü tarafı ... [+]

Eğitim (Licensure Programı)

&nbsp

Marymount büyük Washington, DC, alanında önde gelen öğretmen eğitim programlarından biridir. Marymount mezunları kamu, özel Katolik ve bağımsız okullarda öğretmektedir. Marymount lisansüstü öğrencileri okul ortamında çeşitli dinamik alanda deneyimleri katılmak ve bugünün sınıflarda sorunlar için hazırlanmıştır.

M.Ed. programlar sunulmaktadır:

Sınıflarda PREK-6 için öğretim lisans ile İlköğretim Sınıflar K-12 öğretim lisans ile İkinci Dil olarak İngilizce Sınıflar K-12 öğretim lisans ile Özel Eğitim, Genel Müfredat, Sınıflarda 6-12 için öğretim lisans

Marymount lisansüstü öğrencileri öğretmenlik mesleğine girmek için hazırlanan ve hazırız. Öğrenciler, öğretim yarıyıl başlamadan önce kurs bağlı saha deneyimi 100 saatten fazla var. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Yönetim ve Denetleme Eğitim Marymount Üniversitesi Yüksek Lisans Katolik okullarında okul yönetimi için dünya çapında öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış bir online p ... [+]

Yönetimi ve Denetimi

&nbsp

Yönetim ve Denetleme Eğitim Marymount Üniversitesi Yüksek Lisans Katolik okullarında okul yönetimi için dünya çapında öğrencilerin yanı sıra, kamu veya özel okullara hazırlamak için tasarlanmış bir online programdır. Katılımcılar birbirlerini destekleyerek ve deneyimlerini ve anlayışını paylaşan bir grupta çalışmanın kursu tamamlandı. Dersler tasarlanmış ve katılımcılar maneviyat ve liderlik becerilerini de büyümesine yardımcı olmak için dizilerek. Bu kimin programları zor kampüs kurslarına katılarak yapabilirsiniz öğretmenler için özellikle yararlıdır.

Program, bir iki haftalık yoğun başlar, altı-kredi, onları da Washington, DC, bölgenin tarih ve kültür yararlanmak için izin Marymount University'de yaz ikamet.Öğretim yılı boyunca, katılımcılar sohbetler aracılığıyla kendi meslektaşları ile bağlayan ve projeler üzerinde işbirliği, online kurs ile ek kredi tamamlamak. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Yarı zamanlı
2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Marymount University

Marymount öğretmeni hazırlık programları Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Bölümü Virginia ve Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Milli Konseyi (NCATE) Belgelendirme Bölümü tarafı ... [+]

Özel Eğitim, Genel Eğitim Programı (M.Ed.)

&nbsp

Marymount büyük Washington, DC, alanında önde gelen öğretmen eğitim programlarından biridir. Marymount mezunları kamu, özel Katolik ve bağımsız okullarda öğretmektedir. Marymount lisansüstü öğrencileri okul ortamında çeşitli dinamik alanda deneyimleri katılmak ve bugünün sınıflarda sorunlar için hazırlanmıştır.

M.Ed. programlar sunulmaktadır:

Sınıflarda PREK-6 için öğretim lisans ile İlköğretim Sınıflar K-12 öğretim lisans ile İkinci Dil olarak İngilizce Sınıflar K-12 öğretim lisans ile Özel Eğitim, Genel Müfredat, Sınıflarda 6-12 için öğretim lisans ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Tam zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku