Resmi açıklamayı okuyun

Maxwell School of Vatandaşlık ve Halkla İlişkiler Okulu, Syracuse Üniversitesi'nin sosyal bilimler, kamu politikası, kamu yönetimi ve uluslararası ilişkilerde yenilikçi, disiplinlerarası öğretim ve araştırmalar yapmıştır. Sosyal bilimlerdeki ileri bilimsel derecelerin yanı sıra, Amerika'nın saygın kamu işleri yüksek lisans eğitimini de içerir; ve tüm sosyal bilimler yelpazesinde lisans programlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Maxwell'in gücü, büyük ölçüde kendi çeşitliliğinden kaynaklanır - bir arada var olan ve bazen çatısı altında karışan eşi benzeri olmayan eğitim misyonları. Lisansüstü tarafında, örneğin, Maxwell, kamu yönetimi ve uluslararası ilişkiler, geleneksel ve orta kariyer formatlarında güçlü yüksek lisans programlarına ev sahipliği yapmaktadır. Ve aynı çatı altında, Maxwell sosyal bilimlerde yüksek lisans ve doktora programları, artı eşsiz disiplinler arası ilgi alanlarına sahip öğrenciler için yenilikçi bir Sosyal Bilimler Doktora programı sunmaktadır. Hiçbir büyük kamu okulu okulu, Maxwell'in yaptığı gibi bu farklı unsurları karıştırmaz. (Kamu Yönetimi Yüksek Lisans programı, tesadüfen, ABDNews tarafından ülkenin en iyi MPA programlarından biri olarak sıralanır.

Sosyal bilimlerde büyük ya da küçük olan lisans öğrencileri, aynı fakülteden, Maxwell'i yüksek öğrenim ve yüksek lisans eğitiminden alan aynı fakülteden yararlanır. Antropoloji, ekonomi, coğrafya, tarih, uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi, sosyoloji ve politika ve becerilere yönelik halkla ilişkiler programında lisans programları vermektedir. Maxwell'in zenginliği, demokratik vatandaşlığın doğası ve mekaniği ile ilgili belirleyici ilgi alanları, takım öğreten MAX Kursları ve okulun vatandaşlık ve sivil katılımı konusundaki yeni imzası tarafından sunulmaktadır. Birlikte, şu anda 90 yaşında olan Maxwell Okulu'nda disiplinler arası bir vatandaşlık eğitimi mirasını ilerletiyorlar.

Maxwell akademisyenleri ve öğrencileri, her biri sosyal ve ekonomik politika, çatışma ve işbirliği, kamu sağlığı, yaşlanma, enerji ve çevre, ulusal güvenlik ve bölgesel çalışmalar gibi kamu işlerinde topikal bir alana odaklanmış dokuz disiplinlerarası merkezle geniş kapsamlı araştırmalar yürütmektedir. diğerleri arasında.

Çoğu program 1993'te açılan Melvin A. Eggers Hall ve 1937'de açılan Maxwell Hall'un 1994'te büyük ölçüde yenilenmiş bir çift bağlantılı yapıya yerleştirilmiştir. Kompleks bir kafeterya, bir konferans salonu ve profesyonel çalışma alanları içermektedir. Tüm doktora ve birçok yüksek lisans öğrencileri için lisans öğrencileri ve carrel tarzı "grad koy".

Maxwell, New York'ta bulunan büyük, kapsamlı ve seçkin bir özel üniversite olan Syracuse Üniversitesi'nin 12 okul ve kolejinden biridir. Syracuse, New York, bir metropolitan merkezinin olanaklarına sahip konforlu ve orta ölçekli bir şehirdir ve çok çeşitli kırsal ve doğal cazibe merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Maxwell School of Citizenship and Public Affairs - Syracuse University

Maxwell'in yönetici derece programları, orta düzeydeki meslek mensuplarının beceri ve bilgi birikimindeki boşlukları doldurmasına, gelecekteki yönetim ve politika zorlukl ... [+]

Küresel liderleri küresel bir topluluk için hazırlamak

Maxwell'in yönetici derece programları, orta düzeydeki meslek mensuplarının beceri ve bilgi birikimindeki boşlukları doldurmasına, gelecekteki yönetim ve politika zorluklarına hazırlanmalarına, kritik küresel sorunları anlamalarına ya da kariyer planlarını yeniden odaklamalarına yardımcı olur.

Programlarımız tasarım ile esnektir, öğrencilerin programa uygun olarak tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak izin vermelerini sağlar. Syracuse, Washington, DC ve çevrimiçi programlar sunuyoruz.

Kamu Yönetimi İcra Ustası (EMPA) Maxwell Vatandaşlık ve Halkla İlişkiler Okulu - Syracuse Üniversitesi... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Syracuse
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 18 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Maxwell School of Citizenship and Public Affairs - Syracuse University

90 yılı aşkın bir süredir alanında tanınan bir lider olan Maxwell School Kamu Yönetimi (MPA), başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları bilgi, beceri ve ağa sahip 12 aylık ... [+]

Kamu hizmetinde parlak vadeli işlemler için en üst sıradaki 1 yıllık program

90 yılı aşkın bir süredir alanında tanınan bir lider olan Maxwell School Kamu Yönetimi (MPA), başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları bilgi, beceri ve ağa sahip 12 aylık yoğun bir yüksek lisans programıdır. ulusal ve uluslararası hükümet, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve özel sektörler arasında kamu yararına çalışan profesyoneller ve katılımcı vatandaşlar.

MPA programımız, kamu politikasını ilerletmek, kamu yönetimini geliştirmek ve özel ve kamu sektörlerini köprülemek için artan ihtiyacı karşılamaktadır. Müfredat odağı, öğrencilerimizi etkili politikalar uygulamak için gereken becerilerle donatmak için kamu hizmeti eğitiminin kapsamlı bir görünümünde bulunmaktadır; Farklı paydaşlarla örgütleri yönetmek; ve karar vermeyi bilgilendirmek için titiz, kanıta dayalı analizler uygulayın. Öğrencilerimiz, başarılı kariyerlere devam ederek, kamu yararına hizmet vererek, ABD, ulusal ve uluslararası hükümetlerde, kar amacı gütmeyen kuruluşlarda ve kar amaçlı şirketlerde iş bulmada etkili olmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Syracuse
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Maxwell School of Citizenship and Public Affairs - Syracuse University

Maxwell School'un Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı (MAIR), 40 kredilik esnek bir 16 aylık müfredat sunuyor. Dünyanın uluslararası meselelerinde üst düzey pro ... [+]

Küresel kariyere hizmet etmek için burs ve becerileri birleştirmek.

Maxwell School'un Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı (MAIR), 40 kredilik esnek bir 16 aylık müfredat sunuyor. Dünyanın uluslararası meselelerinde üst düzey profesyonel programlar arasında yer alan MAIR programımız, disiplinlerarası dersleri gerçek dünya deneyimleriyle birleştirmektedir.

Uluslararası ilişkiler, araştırma tasarımı ve analizin uluslararası ilişkilerin karmaşıklığını derinlemesine ve disiplinler arası bir anlayışla birleştiren sağlam bir temele oturmasını sağlıyoruz.

Kurs ve gerçek dünya deneyimleri ile edinilen bilgi ve beceriler, öğrencilerimize, tüm sektörlerde kamu yararına hizmet veren anlamlı kurumlar, farklı kurumlar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, STK'lar ve özel şirketler için başarılı olmalarını sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Syracuse
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
16 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Maxwell and Citizenship: The Thread That Runs Throughout