Maxwell School of Citizenship and Public Affairs - Syracuse University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Maxwell School of Vatandaşlık ve Halkla İlişkiler Okulu, Syracuse Üniversitesi'nin sosyal bilimler, kamu politikası, kamu yönetimi ve uluslararası ilişkilerde yenilikçi, disiplinlerarası öğretim ve araştırmalar yapmıştır. Sosyal bilimlerdeki ileri bilimsel derecelerin yanı sıra, Amerika'nın saygın kamu işleri yüksek lisans eğitimini de içerir; ve tüm sosyal bilimler yelpazesinde lisans programlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Maxwell'in gücü, büyük ölçüde kendi çeşitliliğinden kaynaklanır - bir arada var olan ve bazen çatısı altında karışan eşi benzeri olmayan eğitim misyonları. Lisansüstü tarafında, örneğin, Maxwell, kamu yönetimi ve uluslararası ilişkiler, geleneksel ve orta kariyer formatlarında güçlü yüksek lisans programlarına ev sahipliği yapmaktadır. Ve aynı çatı altında, Maxwell sosyal bilimlerde yüksek lisans ve doktora programları, artı eşsiz disiplinler arası ilgi alanlarına sahip öğrenciler için yenilikçi bir Sosyal Bilimler Doktora programı sunmaktadır. Hiçbir büyük kamu okulu okulu, Maxwell'in yaptığı gibi bu farklı unsurları karıştırmaz. (Kamu Yönetimi Yüksek Lisans programı, tesadüfen, ABDNews tarafından ülkenin en iyi MPA programlarından biri olarak sıralanır.

Sosyal bilimlerde büyük ya da küçük olan lisans öğrencileri, aynı fakülteden, Maxwell'i yüksek öğrenim ve yüksek lisans eğitiminden alan aynı fakülteden yararlanır. Antropoloji, ekonomi, coğrafya, tarih, uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi, sosyoloji ve politika ve becerilere yönelik halkla ilişkiler programında lisans programları vermektedir. Maxwell'in zenginliği, demokratik vatandaşlığın doğası ve mekaniği ile ilgili belirleyici ilgi alanları, takım öğreten MAX Kursları ve okulun vatandaşlık ve sivil katılımı konusundaki yeni imzası tarafından sunulmaktadır. Birlikte, şu anda 90 yaşında olan Maxwell Okulu'nda disiplinler arası bir vatandaşlık eğitimi mirasını ilerletiyorlar.

Maxwell akademisyenleri ve öğrencileri, her biri sosyal ve ekonomik politika, çatışma ve işbirliği, kamu sağlığı, yaşlanma, enerji ve çevre, ulusal güvenlik ve bölgesel çalışmalar gibi kamu işlerinde topikal bir alana odaklanmış dokuz disiplinlerarası merkezle geniş kapsamlı araştırmalar yürütmektedir. diğerleri arasında.

Çoğu program 1993'te açılan Melvin A. Eggers Hall ve 1937'de açılan Maxwell Hall'un 1994'te büyük ölçüde yenilenmiş bir çift bağlantılı yapıya yerleştirilmiştir. Kompleks bir kafeterya, bir konferans salonu ve profesyonel çalışma alanları içermektedir. Tüm doktora ve birçok yüksek lisans öğrencileri için lisans öğrencileri ve carrel tarzı "grad koy".

Maxwell, New York'ta bulunan büyük, kapsamlı ve seçkin bir özel üniversite olan Syracuse Üniversitesi'nin 12 okul ve kolejinden biridir. Syracuse, New York, bir metropolitan merkezinin olanaklarına sahip konforlu ve orta ölçekli bir şehirdir ve çok çeşitli kırsal ve doğal cazibe merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Konumlar

New York

Address
200 Eggers Hall, Syracuse, NY
New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin