McCombs School of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Liderliğin Nerede Kazanıldığı ™

Austin Üniversitesi'ndeki McCombs İşletme Fakültesi, ülkedeki en büyük ve seçkin işletme okullarından biridir; endüstri ve toplum için bilgi oluştururken yarın iş liderlerini yetiştirmeye adamıştır. Sıralamalar, McComb'ları bu kadar harika yapan hikayenin yalnızca bir bölümünü anlatıyor, ancak bu iyi bir başlangıç. ABD'de yılda bir sırada yer alan neredeyse tüm işletme alanlarında en iyi notları almak için ülkedeki birkaç okuldan biriyiz

McCombs, 6.000'den fazla lisans, MBA, MPA ve Ph.D.'yi eğitiyor. öğrencilerin her yıl, dünyanın herhangi bir ticaret okulunun en büyük kümülatif etkilerinden birini yaratmak. Yaklaşık 2 bin profesyonel, her yıl yöneticilere ve firmalara yönelik özel programlara da katılmaktadır. Bu programlar birinci sınıf AT

McCombs İşletme Fakültesi, toplum için değer yaratacak liderleri eğitirken, yüksek öğrenim için yeni bir vizyon arayışında üniversitenin inisiyatifi ile uyumludur. Vizyonumuz dünyadaki en önemli işletme okullarından biri olmaktır; Önümüzdeki yıllarda, stratejik planımız hedefimize ulaşmak için yedi girişim üzerine odaklanacaktır.

Mükemmellik Öğretimi

McCombs öğrencilerine okulun en sevdikleri yönlerini sorunuz ve kaçınılmaz olarak fakültenin kalitesini ve erişilebilirliğini belirttiler. Bu dinamik bilgi liderleri grubu, zorlukların ve yükselişlerin öğretildiği ilgili iş araştırmaları üretmek için bilinir (ülkedeki en verimli araştırma okulları arasındayız). McCombs öğretim üyeleri sadece standart iş durumlarını kapsamaz, iş bilgisi oluştururlar.

Mükemmellik Öğretme Merkezi

Okul için bir girişim, öğretim etkinliğini arttırmaya yönelik fakülte çabalarını desteklemek için bir kurumsal birimin oluşturulmasıyla mükemmellik öğretimi için artan destek içerir. Mükemmellik Merkezi, resmi mentorluk programları, meslektaşlar arası iletişim, ziyaret öğretim üyeleri fırsatları ve diğer inisiyatifler vasıtasıyla fakülte işbirliğini kolaylaştıracaktır.

McCombs Öğretim Üyesi

McCombs Teaching Fellows ayrımı, fakülte arasındaki en iyi öğretmenleri onurlandırmak için oluşturulacaktır. Halen sekiz öğretim üyesi, Üniversitenin Önde Gelen Öğretmen Akademisinin bir parçasıdır. McCombs, 366P Practicum Dersleri ve lisans düzeyinde Liderlik Programı, Yatırım Fonu ve MBA düzeyinde Pazarlama ve Girişim Fellows Programları ve MPA vergi uygulaması da dahil olmak üzere deneyimsel eğitim fırsatları sağlamada liderdir.

Toplumsal Meydan Okumalar

Dünyanın önde gelen işletme okulları önemli insan zorluklarıyla yüzleşir ve çağdaş toplumsal ilginin araştırılması ve programlanması için uzmanlık bir araya getirilir. McCombs School of Business, dünyanın en can sıkıcı sorunlarından ikisini, enerji yeterliliği ve sürdürülebilirliği, yenilikçiliği ve yaratıcılığı çevreleyen diyaloga katkıda bulunmak için benzersiz bir konuma sahiptir.

McCombs'un akademik programlarına ev sahipliği yapan şehirler, geleneksel ve alternatif enerji üretimi ve üretiminde önemli derecede güçlü. Texas, ham petrol ve doğalgaz üretiminin yanı sıra rüzgar enerjisi üretiminde ülkenin lideridir ve Austin, yenilikçi enerji sağlama ve koruma biçimleri için gelişmekte olan bir teknoloji merkezidir.

Topluluk

McCombs School of Business'ın hedefleri, ancak tamamen meşgul ve amaç sahibi bir topluluk içinde başarılabilir. McCombs için bu topluluk, fakülte, personel, öğrenci, bağışçı ve mezunları içerir.

Bu kampüs ve burada öğreten ve okuyan insanlar sizi şaşırtacak. Öğrencilerimiz sınıfı, bir öğrencinin "kooperatif rekabeti" olarak tanımladığı bir mesleki öğrenme ortamında dünyanın her yerinden gelen yetenekli ve farklı bireylerle paylaşıyor. Öğrenme, sınıfta başlıyor ancak okulun öğrenci merkezli çalışma olanakları arasında Texas Üniversitesi'nden Austin'deki güzel kampüs, şehir etrafında ve Texas'tan ve dünyadaki firmalara yönelik projelerden geçerek. Muhtemelen hayatında başka hiçbir yerde, mükemmellik, öğrenme ve hayat ilerletme ortamında böyle bir dalgınlığı deneyimleyeceksin.

Şehrimiz

Austin, iş dünyası öğrencileri ve devlet dışından ziyaretçiler için hoş bir sürprizdi ama şehrin havası, samimi ortamı ve gelişen ekonomisi artık sır değil. Mayıs 2010'da, Kiplinger'in Austin adlı

Demographerlar, Austin'i, yeni yaratıcı bir girişimci sınıfı, iş dünyası liderleri, sanatçıları ve vizyonerlerin bir araya getirdiği bir avuç Amerika felsefesi kentini "Amerikan Refahı için Model" olarak yeniden şekillendiriyorlar.

İyi eğitimli bir iş gücü, birinci sınıf bir araştırma üniversitesi, elverişli bir iş ortamı, makul bir vergi yapısı ve seçkin bir yaşam kalitesi, şirketlerin Austin'i seçmesinin en büyük beş nedeni. 800'den fazla yarı iletken, enerji, bilgisayar ve yazılım şirketi Austin'i eve çağırıyor. Biyosistemler, çoklu ortam, film, müzik ve lojistik ve dağıtım gibi diğer endüstriler iyi temsil edilmiş ve büyümektedir.

Web sitemizi buradan ziyaret edin.

Konumlar

Austin

Address
2110 Speedway, b6000
TX 78705 Austin, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin