Resmi açıklamayı okuyun

Georgetown Üniversitesi'ndeki McCourt Kamu Politikası Okulu, Washington, DC'deki politika dünyasının merkezinde bulunan üst düzey bir kamu politikası okulu.

McCourt Okulu Hakkında

Misyonumuz, öğrencilerimize akıllı politikaları tasarlama, analiz etme ve uygulama konusunda yardım etmeyi ve bunları ABD'de ve dünyada kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörlerde uygulamaya koymalarını öğretmektir. McCourt Okulu amiral gemisi derecesi Kamu Politikası Yüksek Lisans derecesidir. McCourt ayrıca Uluslararası Kalkınma Politikaları alanında Master, Kamu Politikası için Veri Bilimi alanında Master, Politika Yönetimi alanında Master, Politika Liderliği'nde Yönetici Master, ve diğer çift diploma ve yönetici programları sunmaktadır.


55929_Campus_Picture.JPG

Politika Dünyasının Merkezi

Washington, DC'deki konumuz, öğrencilerimizi politika dünyasının merkezine koyuyor, onlara en yüksek politika stajı ve iş yoğunluğuna erişme imkanı veriyor ve hem öğretmenler hem de konuşmacılar olarak lider politika uygulayıcıları getirmemizi sağladı.

shutterstock_125858090.jpg

Nicel Müfredat

McCourt Okulu'nun titiz, nicel odaklı müfredat, mezunlarımızı birinci gün meslektaşlarından ayırıyor. Politika analizine yönelik önemli konular ve yaklaşımlar hakkındaki temel bilgilerin yanı sıra eleştirel düşünme düzeyleriyle de karakterize edilirler. McCourt Okulu'nun misyonu, öğrencilerine ABD'de ve dünyadaki akıllı politikaları tasarlamak, uygulamak ve değerlendirmek için gereken sıkı nicel ve analitik becerileri kazandırmaktır. Müfredat, hedeflerinin çeşitliliğini yansıtır ve onları hem yüksek düzeyde kamu sektörü pozisyonları hem de kar amacı gütmeyen veya iş sektöründekiler için hazırlar.

Dr. Holzer in the Classroom

Önde Gelen Uygulayıcılar

McCourt Okulu öğrencileri, canlı ve meşgul bir politika alimleri ve uygulayıcıları topluluğundan öğrenirler. Eğitim kadromuz, acil sorunları tespit etmek ve ekonomik güvenlik, enerji ve çevre, eğitim, uluslararası gelişim, sağlık ve sağlık gibi günümüzün en kritik konularında etkili çözümler önermek için ileri araştırmalar yapmaktadır. Hükümete çok çeşitli acil politika konuları hakkında tavsiyelerde bulunmaları için düzenli olarak çağrılıyorlar.

55930_Graduation_Picture_2.JPG

Gelecekteki Liderleri Eğitmek

Kamusal, özel ve kar amacı gütmeyen sektörlerde, ABD'de ve dünyada politikamız uygulamaya koymak için öğrencilerimiz eğitimli ve hazırlıklıdır. Zengin ve ilgi çekici bir entelektüel ortam yaratarak McCourt, yarının politika lideri olacak en iyi öğrencileri cezbeder ve eğitir.

McCourt Ambassadors
McCourt Graduation111133_DlNd_rRW4AAaGYJ.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Kamu Politikasında Yüksek Lisans, yarının politika liderlerine toplumun en karmaşık sorunlarını çözmek için ihtiyaç duydukları becerileri kazandırır. ... [+]

Yarının politika liderlerine toplumun en karmaşık sorunlarını çözmek için ihtiyaç duydukları becerileri kazandırmak.

Toplum, uygun sağlık hizmeti sunmak, enerji güvenliğini arttırmak, çevremiz üzerindeki etkiyi en aza indirmek, küresel yoksulluğu azaltmak, işsizliği azaltmak ve iş artışını hızlandırmak ve okul başarısını artırmak gibi karmaşık ve yerleşmiş politika zorluklarıyla karşı karşıyadır.

Kamu Politikası Yüksek Lisans (MPP) derecesi, öğrencileri, ekonomi, niceliksel yöntemler, yönetim ve politikayla ilgili temel becerilerle donatarak bu zorlukları değerlendirebilmelerine ve bunlara tepki verebilmelerini sağlar.

McCourt Okul Deneyimi ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Washington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Kamu Politikası için Veri Bilimlerinde Yüksek Lisans (MS-DSPP), Georgetown'daki McCourt Kamu Politikaları Okulu ve Georgetown'ın Lisansüstü Analitik Programı tarafından M ... [+]

Kamu sektörü çalışmaları için teknik veri becerileri geliştirmekle ilgilenen yeni üniversite mezunları ve profesyonelleri için ileri derecede eğitim.

Akıllı telefonlarımızdan ve kredi kartlarımızdan; Tweetlerimize ve arabalarımıza - veriler her yerde ve her şeydedir. Enerji hatlarında, havaalanları ve yol aldığımız yollarda bile, aklıma gelmeyecek yerlerde veriler var. Bu verilerin akıllıca ve kasıtlı olarak uygulanması, daha iyi kamu politikası kararları verme, model bulma ve sağlık, eğitim ve ulusal güvenlik gibi kritik hizmetleri daha etkin bir şekilde sunmamızı sağlayabilir. Dünyadaki hükümetler ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve özel sektörlerde veri analistleri, bilim adamları ve veri yöneticileri için talep hızla artıyor. Kamu Politikası için Veri Bilimlerinde Yüksek Lisans (MS-DSPP) , Georgetown'daki McCourt Kamu Politikaları Okulu ve Georgetown'ın Lisansüstü Analitik Programı tarafından McCourt'un kamu politikası analiz müfredatının tarihsel güçlü yanlarını en ileri hesaplama, matematiksel , Georgetown'ın Analytics programının istatistiksel yöntemlerle eğitilmesi. Bu yenilikçi, harmanlanmış müfredat, mezunların ABD'deki ve dünyadaki sektörlerde son derecede değerli olmasını sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Uluslararası Kalkınma Politikası'ndaki bir usta, gelecek nesil uluslararası kalkınma liderlerine dünyayı değiştirmek için ihtiyaç duyduğu becerileri kazandırır. ... [+]

Uluslararası Kalkınma Politikası'ndaki bir usta, gelecek nesil uluslararası kalkınma liderlerine dünyayı değiştirmek için ihtiyaç duyduğu becerileri kazandırır.

Uluslararası Kalkınma Politikası (MIDP) derecesi Master, öğrencilere, politikada, yönetimde ve gelişim etiğinde uzmanlık sunarken, dünyada olumlu bir fark yaratmak için gerekli olan temel teknik ve analitik becerileri kazandırır.

Öğrencilerimiz, iyi tasarlanmış hükümet politikalarının ve kalkınma programlarının, kamu refahını artırmak için güçlü araçlar olabileceğini, ancak ekonomik ve kurumsal bağlamın doğru bir şekilde anlaşılmaması halinde, çabaların yanlış yöneltilebileceğini ve hatta verimsiz olabileceğini kabul eder.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Bir Politika Yönetimi Masterı, kariyerlerini geliştirmek için mevcut ve yeni ortaya çıkan politika liderlerini, gerekli yönetim ve analitik becerileri ile donatmaktadır. ... [+]

Bir Politika Yönetimi Masterı, kariyerlerini geliştirmek için mevcut ve yeni ortaya çıkan politika liderlerini gerekli yönetim ve analitik becerileri ile donatmaktadır.

Günümüzün en zorlayıcı politikalarının çoğunu yönetmek ve uygulamakla görevli olan politika yöneticileri, siyasi ve idari açıdan etkili olacak yenilikçi çözümler sunma becerilerine ihtiyaç duymaktadır. Politika Yönetiminde Yüksek Lisans (MPM), bugünün dinamik politika ortamına liderlik etmeye hazırlanarak politika yönetiminin sanat ve bilim dalındaki mevcut ve gelişmekte olan politika liderlerini eğitir.

DENGELENMİŞ MÜFREDAT analitik, yönetim ve madde arasında çok çeşitli politika alanları içeriyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Politika Liderliği Yüksek Lisans (EMPL), öğrencileri günümüzün karmaşık, dinamik politika ortamında etkili bir şekilde yönlendirmek için gerekli bilgi ve becerileri kazan ... [+]

Liderleri Dönüştürmek. Dönüştürücü Politikaya. Politika Liderliği Yüksek Lisans (EMPL), öğrencileri günümüzün karmaşık, dinamik politika ortamında etkili bir şekilde yönlendirmek için gerekli bilgi ve becerileri kazandırır. Disiplinlerarası PROGRAMI

EMPL, ekonomiyi ve siyaset bilimi ile kamu politikası ve yönetimini birbirine bağlayan disiplinler arası bir lisans programıdır. Her dersin merkezinde, stratejik liderliği, performans sonuçlarını ve koalisyon kurmayı vurgulayan Yönetici Özgeçmiş Nitelikleri (ECQ) ile uyumludur.

ÇALIŞMA PROFESYONELİ İÇİN GELİŞTİRİLDİ

16 ay boyunca, öğrenciler her biri beş günlük, kişisel olarak iki haftalık interaktif çevrimiçi öğrenme deneyimiyle birleştirilmiş on melez kursa katılırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Washington
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
16 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Choose McCourt

Join us at the McCourt School of Public Policy

Q&A with McCourt School of Public Policy Students

Global Hoyas!

Meet the Spring 2019 GU Politics Fellows

Global Hoyas!

Georgetown University Campus Tour

MPP Student Profile: Jamie Obal

MIDP Student Profile: Ben Chun

MPM Student Profile: Alex Covington

McCourt in Costa Rica

McCourt Students in the Dominican Republic

Start Changing the World Today

McCourt Students @ Public Policy Challenge - Peace Clusters

Georgetown Faces

#HoyasInUK - Election Day

#HoyasInUK - featuring Patrick Spencer

Data for Social Good

Falling in Love with Georgetown

Expert Policy Training

Location address
McCourt School of Public Policy
Old North, Suite 100
37th and O Streets, N.W.

Washington, District of Columbia, 20057 US