Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Georgetown Üniversitesi'ndeki McCourt Kamu Politikası Okulu, Washington, DC'deki politika dünyasının merkezinde bulunan üst düzey bir kamu politikası okulu.

McCourt Okulu Hakkında

Misyonumuz, öğrencilerimize akıllı politikaları tasarlama, analiz etme ve uygulama konusunda yardım etmeyi ve bunları ABD'de ve dünyada kamu, özel ve kar amacı gütmeyen sektörlerde uygulamaya koymalarını öğretmektir. McCourt Okulu amiral gemisi derecesi Kamu Politikası Yüksek Lisans derecesidir. McCourt ayrıca Uluslararası Kalkınma Politikaları alanında Master, Kamu Politikası için Veri Bilimi alanında Master, Politika Yönetimi alanında Master, Politika Liderliği'nde Yönetici Master, ve diğer çift diploma ve yönetici programları sunmaktadır.


55929_Campus_Picture.JPG

Politika Dünyasının Merkezi

Washington, DC'deki konumuz, öğrencilerimizi politika dünyasının merkezine koyuyor, onlara en yüksek politika stajı ve iş yoğunluğuna erişme imkanı veriyor ve hem öğretmenler hem de konuşmacılar olarak lider politika uygulayıcıları getirmemizi sağladı.

shutterstock_125858090.jpg

Nicel Müfredat

McCourt Okulu'nun titiz, nicel odaklı müfredat, mezunlarımızı birinci gün meslektaşlarından ayırıyor. Politika analizine yönelik önemli konular ve yaklaşımlar hakkındaki temel bilgilerin yanı sıra eleştirel düşünme düzeyleriyle de karakterize edilirler. McCourt Okulu'nun misyonu, öğrencilerine ABD'de ve dünyadaki akıllı politikaları tasarlamak, uygulamak ve değerlendirmek için gereken sıkı nicel ve analitik becerileri kazandırmaktır. Müfredat, hedeflerinin çeşitliliğini yansıtır ve onları hem yüksek düzeyde kamu sektörü pozisyonları hem de kar amacı gütmeyen veya iş sektöründekiler için hazırlar.

Dr. Holzer in the Classroom

Önde Gelen Uygulayıcılar

McCourt Okulu öğrencileri, canlı ve meşgul bir politika alimleri ve uygulayıcıları topluluğundan öğrenirler. Eğitim kadromuz, acil sorunları tespit etmek ve ekonomik güvenlik, enerji ve çevre, eğitim, uluslararası gelişim, sağlık ve sağlık gibi günümüzün en kritik konularında etkili çözümler önermek için ileri araştırmalar yapmaktadır. Hükümete çok çeşitli acil politika konuları hakkında tavsiyelerde bulunmaları için düzenli olarak çağrılıyorlar.

55930_Graduation_Picture_2.JPG

Gelecekteki Liderleri Eğitmek

Kamusal, özel ve kar amacı gütmeyen sektörlerde, ABD'de ve dünyada politikamız uygulamaya koymak için öğrencilerimiz eğitimli ve hazırlıklıdır. Zengin ve ilgi çekici bir entelektüel ortam yaratarak McCourt, yarının politika lideri olacak en iyi öğrencileri cezbeder ve eğitir.

McCourt Ambassadors
McCourt Graduation111133_DlNd_rRW4AAaGYJ.jpg

Konumlar

Washington

Address
McCourt School of Public Policy
Old North, Suite 100
37th and O Streets, N.W.

20057 Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri