Resmi açıklamayı okuyun

onların eğitim en iyi şekilde yaşam en iyi şekilde: Mercy College olan öğrenciler kişisel misyon dinamik, farklı New York alan kolej.

İş, Eğitim, Sağlık ve Doğa Bilimleri, Liberal Sanat ve Sosyal ve Davranış Bilimleri: 1950 yılında kurulan Mercy beş okullarda 90'dan fazla lisans ve lisansüstü ve sertifika programları sunmaktadır. Mercy College hayatında daha iyi bir yer kazanmak için yeterli aç herkes için yüksek öğretim işe yaraması için onun fakülte ve personel meydan okuyor. Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan ve Yorktown Heights kampüsleri ile Üniversite kültürünün canlılık bölgenin çevresinde gelen çeşitli öğrenci vücut tarafından sürdürülür.

Mercy102

Bir Dönüştürücü Eğitim Deneyimi


Merhamet kendi kişisel ve entelektüel beklentilerini aşmak için kendi lisans ve lisansüstü öğrencilerinin her meydan okuyor. Mercy mezunlarının profesyonel ve mesleki spektrumları arasında başarı ve güven göstermek ve onların toplumlarında ya da dünya çapında sahip etkisi bir güçlendirici eğitim deneyimi kanıtıdır.

Mercy canlı akademik topluluk gerçek dünya deneyimleri ile sınıf dışında öğrenme yüksek bir değer vermektedir. bursa Bu yaklaşım, mezuniyet sonrası yaşam ile sınıfta öğrendiklerini uygulamak için öğrencileri teşvik eder. yakından bu projelerde öğrencilerle Mercy dünyaca ünlü öğretim çalışmaları.

Mercy_York

Merhamet dünya ile öğrencilere bağlayan kararlıdır. Kolej katılmak için öğrencileri teşvik "Merhamet Arka verir" girişimi aracılığıyla toplum hizmeti zengin bir geleneğe sahiptir ve kurşun, hizmet-öğrenme imkanları. Bu Mercy tarihinin bir yansıması ve Mercy College mühür (hizmet tüketilen Inserviendo Consumere) içerdiği değerindedir.

Kampüs etkinlikleri ve uluslararası seyahat deneyimleri öğrencilere keşfetmek ve evden uzakta kültürleri takdir yardımcı olur. Mezunlarımız nişanlı vatandaşlarıdır.

Mercy101

PACT Avantajı


onların eğitim boyunca öğrencilere desteklemeye kararlıdır, Mercy College Koleji Kişiselleştirilmiş Başarı Sözleşmesi (PACT) programı içerir kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunuyor. PACT öğrenci başarısı için bir model olarak hizmet veren ulusal olarak tanınan bir rehberlik programıdır. www.mercy.edu/ 877-RAHMET-GO.

Sizin PACT hocası kolej hayatı gezinmek yardımcı olur puanınızı kişidir. Sizin akıl hocası anlamanıza ve mali yardım için başvuruda, sağ ana seçmek, akademik ilerlemeyi izlemek, seçmek ve sınıflar için kayıt, liderlik becerilerini geliştirmek, staj arazi ve iş görüşmeleri için hazırlayacaktır.

Mercy_ny

Bir İstenilen Kampüs Çevre


Hudson Nehri üzerinde nefes kesen doğal çevre Dobbs Ferry pitoresk köy Mercy en doğal kampüs ayırır. Dobbs Ferry ana caddesi, sadece kampüs birkaç adım mesafede şirin restoran, butik, alışveriş, kahve dükkanları ve canlı bir topluluk yaşam sunuyor. kampüsünde bulunan bir Metro-North tren istasyonu, New York erişilebilir hale getirir. Sen az 30 dakika, Grand Central Station, Manhattan'ın kalbinde gelmesi. , Met opera keşfetmek, Broadway, Bryant Park'ta buz paten deneyim, MoMA de sanatı inceleyen Yankee Stadium veya Citi Field bir oyun yakalamak, Central Park, Sanat ve Botanik Bahçeleri Metropolitan Museum of keşfetmek ve sayısız ile deneyim kazanmak staj ve iş imkanları.

Manhattan, Bronx ve Yorktown Heights bulunan Mercy diğer kampüsleri, esneklik ve rahatlık sunuyor.Ödenebilirlik
Merhamet milletin en düşük özel üniversite harç oranları ve New York State düşük birini sunuyor. Kolej aynı zamanda yüksek ulaşmak öğrencilere cömert burs paketleri sağlar. Öğrencilerin konut veya commuting olsun, onlar ortalama milli maliyetinin bir kısmını fırsatları bir zenginlik ve zenginleştirici bir üniversite deneyimini keşfedeceksiniz.

Misyonumuz

Mercy_DF1

Mercy College hayatları boyunca öğrenmeye devam etmek ve hareket, böylece ödüllendirici kariyer atılmak için öğrencileri hazırlamak liberal sanat ve kişiselleştirilmiş ve kaliteli öğrenme ortamlarında profesyonel programlar sunarak yüksek öğrenim hayatlarını dönüştürmek için motive öğrencilere fırsat vermeyi taahhüt eder etik ve sorumlu bir değişen dünyada.

MercyMission
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MSc

Mercy College

bir endüstri hızlı diğerlerinden daha büyüyen, bizim program bizim çok yaşıyor bağlıdır dijital dünyaya korumaya yardımcı olur. kahramanlar masa işleri olabilir çünkü! ... [+]

kahramanlar masa işleri olabilir çünkü

bir endüstri hızlı diğerlerinden daha büyüyen, bizim program bizim çok yaşıyor bağlıdır dijital dünyaya korumaya yardımcı olur.

Bugünün dünyasında bizim özel verilerinizi korumak için gelişmiş eğitim ve beceri kazanma daha önemli bir şey yok. Şirketler, hükümetler, kolluk ve bireylerin tüm hem güvenlik verilerine bizim giderek birbirine dünyada artan karmaşıklık ve ihtiyaç yüz ve en kötü için hazırlamak. MS Siber programına çalışma devlet kurumu, kolluk kuvvetleri, özel şirketler, hastaneler, sağlık kuruluşları ve IT departmanları bir kariyer için hazırlar.

Kısa Bilgiler 5 Yıllık Lisans / Yüksek Lisans Programı veya 18 Aylık MS Gerçek Dünya Eğitimciler GRE Opsiyonel Esnek ve Online Seçenekler 5 Yıllık Lisans / Yüksek Lisans Cybersecurity Programı ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri USA Online New York Dobbs Ferry Yorktown Heights  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Mercy College

İnsan Kaynakları Yönetimi Master geliştirmek ve kar amaçlı değil, kar amacı gütmeyen kuruluşlarda iş ekipleri yönetmek öğrenin. ... [+]

İnsan Kaynakları Yönetimi MS

geliştirmek ve kar amaçlı değil, kar amacı gütmeyen kuruluşlarda iş ekipleri yönetmek öğrenin.

Bir insan kaynakları profesyonel ol. İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi yapmak için tasarlanmıştır budur. Yönetebilir ve insan iş sektöründe kaynakların ve kar amacı gütmeyen sektör için ekipler geliştirmek için nasıl öğreneceksiniz.

Program bilgileri

Amaç

İnsan Kaynakları Yönetimi Master of Science iş ve sanayi yönetimi ve insan kaynaklarının geliştirilmesinde etkin bir şekilde katılmak için yöneticiler hazırlamak için tasarlanmıştır. Program talimat insan kaynakları yönetimi alanında profesyonel olarak kariyer için öğrencileri hazırlamak için sağlar; alanda zaten bu teorik arka plan, kavram ve becerileri onların pozisyonlarını geliştirmek ve meslek içinde gelişimini kolaylaştırabilir ve böylece sunar; ve gelişmiş yönetim becerileri oluşturmak isteyenler için bir uygulama odaklı, gerçek dünya odak sunar. Başvuru Koşulları Bu kataloğun Lisansüstü Kabul bölümünde başvuru ve olgunluk için genel şartlara bakınız. Mezuniyet Beklentileri... [-]

Amerika Birleşik Devletleri USA Online New York Dobbs Ferry
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Mercy College

yönetmek ve günümüzün hızla değişen iş dünyasında bir öncü lider olmak için gerekenlere bizim 1 yıllık master Usta ile yol öğrenin. ... [+]

yönetmek ve bizim 1 yıl master derecesi ile yol öğrenin

Bugünün hızla değişen iş dünyasında bir öncü lider olmak için gerekenlere usta.

Örgütsel Liderlik of Science (MSOL) bir Master ile, bu sürekli değişen dünya için hazır olacaksınız. Bizim değerli eğitmenler onlar başarılı ve seçtikleri meslekte kendilerini ayırt etmek gerekir yeteneklere sahip öğrencilere sağlamak amacıyla sektörün önde gelen bilgi ve becerileri ile yıllık tecrübesi birleştirir.

MSOL programı inisiyatif göstermek ve hemen kendi örgütleri içinde dinamik, gerçek zamanlı durumlara kendi öğrenme uygulamak için fırsat öğrencilere sağlar. Kurumsal kohortların, müfredat ayrıca örgütsel girişim ve öğrencinin öğrenmesi arasında doğrudan bir ilişki sağlamak için özelleştirilmiştir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri USA Online New York
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

We are Mercy College

Mercy College
Address
Mercy College 555 Broadway
10522 Dobbs Ferry, New York, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 877-637-2946
Address
66 West 35th Street (Herald Square)
10001 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
undefined
Address
1200 Waters Place
10461 New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
undefined
Address
2651 Strang Boulevard Yorktown Heights
10598 Yorktown Heights, New York, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
undefined
Address
USA Online, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
undefined