Mercyhurst University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

hakkında

Pennsylvania'nın Erie şehrinde, Erie Gölü'ne bakan bir tepede bulunan 75 dönümlük kampüsümüz, bölgedeki en güzel kamplardan biri olarak bilinir. İngiliz Gotik mimarisinin unsurları Old Main, akademik binalar ve öğrenci yurtları boyunca taşınır.

Günü yakala.

Kurucularımıza ilham veren hizmet, misafirperverlik ve girişimcilik ideallerine dayanan bir Mercyhurst eğitimi, yaşam boyu tutkuların gelişmesini ve daha büyük dünyayla ilişkilerin kurulmasını teşvik eder. “Carpe Diem” sloganımızdan ilham alan öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz, kapılarımızda ve dünyada fark yarattıkları için hizmette yenilikçiliği ve liderliği benimsemişlerdir.

Misyon

Bir Mercy Üniversitesinde İnanç ve Hizmet

"Sevinç ve umut, zamanımızdaki kadınların ve erkeklerin kederi ve kederi, özellikle de herhangi bir şekilde fakir veya kederli olanlar, Mesih'in takipçilerinin kederi ve kederidir. Gerçekten hiçbir insan kalplerinde yankı bulamıyor… Hıristiyanların insan ırkı ve tarihi ile derin bir dayanışma hissi edinmesinin nedeni budur. ” (Gaudium et Spes, Önsöz 1)

Bu tür rüyalar ve gerçekler her Katolik üniversitesine girer. Yaşamlarını sürdüren ve fakir, hasta ve eğitimsiz olanlara hizmet etmek için çalışan Merhamet Sisters tarafından kurulan Mercy üniversitelerine özel bir itirazda bulunurlar. Gaudium et Spes'te ifade edilen ilham, bu nedenle kimliğimizin ve misyonumuzun merkezinde yer almaktadır. Bir Mercyhurst eğitimi öğrencileri yaşam boyu meşgul etmeyi ve adalet ve hizmette liderler oluşturmayı amaçlamaktadır. Çok fazla sosyal değişim ve mücadele döneminde bu ilham, Katolik Merhametli Üniversitemizin özel karakteri hakkındaki vizyonumuzu netleştirir.

İlhamımız bizi çalışma konularına yönlendiriyor ve bakış açımızı öğrenme, araştırma ve bilimsel çabalarla meşgul ediyor. Bu ilham, birçok akademik ve hizmet programımızın sosyal adalet boyutunun temelini oluşturur. Gerçekten, bu ilham, üniversitemizin hedeflerini yönlendirmektedir. Bu ilham kaynağını kapılardan geçen, akademik mükemmellik, profesyonel uzmanlık ve umut dolu bir gelecek arayanlarla paylaşmak istiyoruz.

Vizyonumuz

Mercyhurst University , liberal sanatlarda, mesleki ve kariyer yolu programlarında mükemmelliği ve bölgesel ve dünya topluluklarına hizmet sunan lider bir yüksek eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Katolik kimliği ve Mercy mirası ile uyumlu olan Mercyhurst University , kadınları ve erkekleri, inanç ve aklın birleştiği bir kültürde, liberal sanatların güzelliği ve gücünün, işin saygınlığı ve başkalarına hizmet etme taahhüdü ile birleştiği bir kültürde eğitiyor. Öğrenci fakültesi bağlarının gücüne güvenen üniversite toplumu, seçimleri, yaşam ve iş alanlarında, gündelik gerçekliklere gömülü insan ve manevi değerleri anlamalarını ve hizmette liderlik yapmalarını sağlayacak öğrencilerin imajından ilham alır. sadece bir dünya.

Temel değerlerimiz

Biz:

 • Toplumsal olarak merhametli - Mercy insanlık onurunu geri kazandırır, sosyal ilişkilerimizi genişletir ve başkalarına şefkatle ulaşmamızı sağlar.
 • Küresel olarak sorumlu, - Küreselleşme bizi, Dünya'nın kaynaklarını akıllıca nasıl yöneteceğimizi öğrenmemizi ve farklı halklarıyla dayanışma içinde hareket etmemizi istiyor.
 • Şefkatle misafirperver, Merhamet misafirperverliği kendini kabullenmeyle başlar, farklı inançlara sahip insanları, etnik ve kültürel gelenekleri memnuniyetle karşılar ve böylece yalnızca hoşgörüyü aşan topluluklar oluşturur.
 • Entelektüel olarak yaratıcı, - Akademik topluluk içinde ortaya çıkan mükemmellik özlemlerini destekleyen cömert, sorgulayıcı ve eleştirel alışkanlık, bizi doğru, iyi ve güzel olanı aramaya teşvik ediyor.
 • Yansıtıcı farkındalık, - Hristiyan ortamımız insan davranışını yansıtmayı ve düşünmeyi teşvik eder, zihin, beden ve ruh dengesini teşvik eder ve nihayetinde bir bütünlük hayatı için ahlaki bir pusula geliştirme fırsatı sunar.
 • Servis elçileri.

Temas

2008 yılında kurulan Misyon Entegrasyonu Ofisi, Mercyhurst University Rektörüne, üniversitenin eğitim misyonunu ve misyon beyanında ve özünde temsil edildiği gibi, Merhamet Rahibelerinin Katolik kimliği ve mirasının inanç ve değerlerini desteklemekte ve desteklemektedir. kurumun değerleri. Büro çalışmaları, çok yönlüdür ancak temel olarak üniversite topluluğunun tüm üyelerini Mercyhurst misyonunu ilerletmek için öğrencilerden mütevelli üyelerine eğitmeye ve teşvik etmeye yöneliktir. Bu nedenle, Katolik ve sponsor kız kardeşlerinin Merhamet geleneklerini ve hizmetlerini özellikle önemsiyor.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Hızlı gerçekler

 • Mercyhurst, 1926'da Merhamet Sisters tarafından kurulan dört yıllık bir Katolik, liberal sanat üniversitesidir.
 • Mercyhurst 2012 yılında üniversite statüsü aldı
 • Üniversitede 59'dan fazla lisans dalında (67 konsantrasyonlu), 10 yüksek lisans derecesi ve 12 yüksek lisans sertifikası bulunmaktadır.
 • Mercyhurst University , Lakers'ın 12 kadın sporunda ve 12 erkek spor takımında öne çıkan takımlarıyla, 24 çeşit spor seviyesi sunuyor. Programların ikisi, NCAA 1. Kısım seviyesinde (erkekler ve bayanlar buz hokeyi) yarışırken, 21. Ekip II. Aşama'ya katılıyor. Kadın bowlingi 2019-20'de Mercyhurst'ün 25. üniversite sporu olacak
 • Mercyhurst'ün ana 75 dönümlük kampüsü, eyaletin Pennsylvania eyaletindeki tek liman şehri olan Erie'de bulunuyor. Kampüs, Cleveland, Ohio ve Buffalo, New York'tan yaklaşık 100 mil ve Pittsburgh, Pennsylvania'dan 130 mil kuzeydedir.
 • Akreditasyon: Pennsylvania Eğitim Bakanlığı; Sosyal Hizmet Eğitimi Konseyi; Konaklama İşletmeciliği Programları Akreditasyon Komisyonu; Ulusal Dans Okulları Birliği; Ulusal Atletik Eğitimciler Derneği; Amerikan Fizik Tedavi Derneği; Ulusal Müzik Okulları Birliği; ve Uluslararası Üniversite Eğitimcileri Meclisi
 • Tam Zamanlı Lisansüstü Öğrencileri: 300
 • Ortalama sınıf mevcudu: 20; Tüm dersler fakülte tarafından verilir, mezun değil veya öğretim görevlisi tarafından verilir

Lisans Profili

 • % 41 erkek,% 59 kadın
 • Öğrencilerin yaklaşık% 40'ı Katolik olarak tanımlamaktadır; diğer çeşitli inanç gelenekleri temsil edilir
 • Ortalama not ortalaması: 3.41
 • Orta% 50 SAT: 1170
 • Orta% 50 ACT: 24
 • Coğrafi dağılım: Pennsylvania, New York, Ohio, 41 diğer eyalet ve 46 ülke

Eğlenceli gerçekler

 • Rahibe Borgia Egan kolejini inşa etmek istediğinde, Peder Garson'a "bir tepeye" ve "suya yakın" kurmaları için tavsiye edildi. Mercyhurst, inşa edildiğinde Erie Gölü'ne bakan Erie'nin en büyük tepesine oturdu. Üniversitenin adının "Hurst" kısmı, Mercyhurst'ün evini bulduğu "tepedeki ormanlık alana" saygı gösterir.
 • Grotto, Notre Dame Üniversitesi'ndeki Grotto'dan sonra adlandırılmış ve modellenmiştir. Grotto, Büyük Buhran'ın zirvesinde, Grotto'yu günlük çorba mutfağından dolayı teşekkür etmek için Peder Sullivan ile birlikte çalışan işsiz işçiler tarafından inşa edildi.
 • Şapel lobisi, Von Trapp Ailesi ve Eleanor Roosevelt gibi birçok ünlü ziyaretçiyi ağırladı.
 • Mercyhurst College'dan mezun olan ilk erkek Daniel Burke idi. Bugün üniversitenin sanat fakültesi üyesidir.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Konumlar

Erie

Address
501 East 38th Street
16546 Erie, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin