Meridian University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Meridian University , küresel erişim ve yerel değere sahip kamu ve özel sektörlerin birçok alanında akıllıca dönüştürücü etki yoluyla insani gelişmeyi sağlamaya kendini adamıştır. Meridian'ın İşletme, Psikoloji, Eğitim ve Dönüştürücü Liderlik lisansüstü programları, öğrencilerin tutkuyu hizmetteki bir meslekle daha büyük sosyal, kültürel, ekolojik ve gelişimsel hedeflere birleştirmelerini sağlar.

Meridian'ın derecelerinin her biri, öğrencilere Dönüşümsel Öğrenme ilke ve uygulamalarına ve her bir öğrenci tarafından seçilen derece ve konsantrasyona özgü sonraki uygulamalara dayanan entegre bir dizi beceri ve kapasite sağlar. Meridian'ın benzersiz öğrenme modeli, öğrencilerin Meridian'ın kendi entegre teknoloji platformu aracılığıyla hem yaşamlarına hem de vizyonlarına uyan bir eğitim yolu geliştirmek için yerinde ikametgahları, eşzamansız çevrimiçi öğrenimi ve video görüşmelerini birleştirmelerini sağlar.

Meridian, WASC Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve ABD Eğitim Bakanlığı tarafından Federal Öğrenci Yardım programına katılım için onaylanmıştır. WASC, Berkeley, California Üniversitesi, UCLA ve Stanford Üniversitesi gibi okullar için Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bölgesel akreditasyon kuruluşudur. Meridian'ın lisanslanabilir dereceleri 25 yılı aşkın bir süredir California Davranış Bilimleri Kurulu ve Psikoloji Kurulu tarafından tanınmaktadır.

" Meridian University , bilişsel ve deneyimsel öğrenmeyi bir araya getirme konusunda benzersiz programlar sunar."

- Jean Houston, Şansölye

Vizyon ve Misyon: Dönüşen Eğitim

İnsanların evrimi, dünyanın en derin potansiyellerini ifade eder. Meridian terimi, dünyayı insanlar tarafından yaşadığı ve hayal edildiği gibi çağrıştırır ve sembolize eder. İnsanların hayal ettiği kültür acil bir dönüşüme ihtiyaç duyuyor. Psikoloji, İşletme ve Dönüştürücü Liderlik meslekleri, kültürün dönüşümü için çağdaş olasılıklara kritik bir katkıda bulunmaya hizmet edebilir. Meridian University müfredatı organizasyonlar, topluluklar ve toplumlar içinde hem kişisel hem de kültürel dönüşüme bütüncül bir yaklaşım sergilemektedir.

Entegre Vizyon tarafından yönlendirilen Meridian University , Psikoloji, İşletme ve Dönüştürücü Liderlik mesleklerini dönüştürmek için gerekli olan kapasiteler, beceriler ve bilgilerle liderleri eğitmeye çalışır. Cesaret, merhamet, açıklık, vicdan ve bedenlenmiş öz farkındalığın liderlik kapasiteleri, meslekleri ve daha geniş kültürü dönüştürmek için gereken bilgeliği ve bütünlüğü oluşturur. Meridian'da dönüştürücü öğrenme, yaratıcı sorgulama becerileri geliştirme ve mesleki bilgi edinme ile birlikte Meridian'ın dönüştüren bir eğitimi sürdürme taahhüdünü gerçekleştiren bu kapasitelerin ortaya çıkışını katalize eder.

Meridian'ın kamusal ve profesyonel katılımına olan bağlılığı Dönüştürücü Öğrenme Merkezi aracılığıyla geliştirilmektedir.

Dünyayı aydan gördüğünüzde, ulusların veya eyaletlerin herhangi bir bölümü görmüyorsunuz.

Bu, gerçekten, yeni mitolojinin gelmesinin sembolü olabilir.

Bu kutlayacağımız ülke.

Ve bunlar birlikte olduğumuz insanlar.- Joseph Campbell

Konumlar

Petaluma

Address
47 Sixth Street
94952 Petaluma, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin