Metropolitan State University Of Denver

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

MSU Denver, karşılıklı saygı atmosferinde farklı öğrenci nüfusuna sanat ve bilim, profesyonel ve işletme kursları ve programları sunan kapsamlı, lisans ve yüksek lisans derecesi veren bir şehir üniversitesidir. Öğretim ve öğrenmede mükemmellik, MSU Denver'ın birincil hedefidir. 50 yılı aşkın süredir MSU Denver, yaşamları, toplumu ve yüksek öğrenimi dönüştürmek için hız belirleyici olmuştur.

Colorado'nun öğrencilerini yüksek kaliteli, gerçek dünya eğitimiyle yaşamlarını ve kariyerlerini ilerletmeleri için güçlendiriyoruz. Ve% 80'den fazlası Colorado'da kalan 95.000 çalışmaya hazır mezunumuz aracılığıyla eyalet ekonomisine güç veriyoruz. Mile High City'nin kalbinde yer alan MSU Denver, kariyerlere hızlı bir başlangıç yapan stajlara ve profesyonel ağlara benzersiz erişim sağlar.

MSU Denver, yüksek kaliteli bir fiyat etiketi olmadan yüksek kaliteli eğitim sunar.

Derslerimiz, tanınmış akademisyenler, ulusal uzmanlar ve endüstri simgeleri tarafından verilmektedir. Ayrıca, öğrencilerin kariyere hazır, şirketlerin işe almak isteyeceği eleştirel düşünürler olmalarına yardımcı olan her kursta uygulamalı öğrenmeyi geliştirirler.

Konumlar

Denver

Address
Auraria Parkway,890
80204 Denver, Kolorado, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin