Metropolitan State University Saint Paul

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Metropolitan State'in tarihi ve misyonu

Metropolitan State University, 1971'den beri Minneapolis – Saint Paul halkının yüksek öğrenim ihtiyaçlarını karşılamaya kendini adamıştır. Tam akredite, kapsamlı bir üniversiteyiz ve Minnesota Eyaleti yüksek öğrenim sisteminin bir üyesiyiz.

Üniversite misyon beyanı

Metropolitan State University, Twin Cities'in ve daha büyük metropol nüfusun yüksek öğrenim ihtiyaçlarını karşılamaya kendini adamış kapsamlı bir şehir üniversitesidir.

Üniversite, yetişkinler ve beyaz olmayan topluluklar da dahil olmak üzere yetersiz hizmet alan gruplara sürekli vurgu yaparak, metropol bölgenin vatandaşlarına ve topluluklarına erişilebilir, yüksek kaliteli liberal sanatlar, profesyonel ve lisansüstü eğitim sağlayacaktır.

Yaşam boyu öğrenme bağlamında, üniversite, farklı geçmişlere sahip öğrencilerin eğitim hedeflerine ulaşmalarını sağlayan yenilikçi öğrenci merkezli programlar için ulusal itibarını güçlendirecektir.

Üniversite, kentsel bir misyonu desteklemek için tasarlanmış müfredat, öğretim, burs ve hizmetler aracılığıyla akademik mükemmelliğe ve topluluk ortaklıklarına kendini adamıştır.

Üniversite vizyon beyanı

Minnesota Eyalet Koleji ve Üniversite Sisteminin bir üyesi olan Metropolitan Eyalet Üniversitesi, Twin Cities metropol bölgesindeki önde gelen kentsel, kamu, kapsamlı sistem üniversitesi olacak ve öğrenci merkezli bir ortamda yüksek kaliteli, uygun fiyatlı eğitim programları ve hizmetler sunacak .

Metropolitan State'in öğretim üyeleri, personeli ve öğrencileri bölgenin zengin çeşitliliğini yansıtacak, kültürel açıdan yetkin ve ırkçılık karşıtı bir öğrenme topluluğu oluşturacak ve sivil katılım için sarsılmaz bir bağlılık sergileyecektir.

Üniversite değerleri

mükemmellik

Eğitimin en iyisi olmalı. Çünkü sadece para yatırmıyorsunuz, zamana ve tutkuya yatırım yapıyorsunuz. Bu nedenle, alanlarında uzman eğitmenlerden yenilikçi, kaliteli eğitim deneyimleri sağlamayı öncelikli hale getiriyoruz. Sadece derece kazanmanıza yardım etmiyoruz. Geleceğinize hazırlanmanıza yardımcı olacağız.

nişan

Topluluğumuza bağlıyız ve başarısında aktif rol alıyoruz. Öğrencilerimize gerçek dünya öğrenme deneyimleri sağlamak için bölge işletmeleri ve kuruluşlarla ortaklık yapıyoruz. Ve yerel toplumumuzu geliştirmek için çalışan yerel gruplara kendimizi bir kaynak olarak sunuyoruz.

Çeşitlilik ve dahil etme

Kaliteli yüksek öğrenim arayışımıza tüm sesleri kutluyor ve dahil ediyoruz. Kişinin etnik kökeni, dini veya cinsel tercihleri, gelir seviyesi, öğrenme stili veya akademik odak alanı ne olursa olsun, her çeşit çeşitliliğe değer veriyoruz. Hepsi memnuniyetle karşılıyor. Hepsi değerlidir.

Açık, saygılı iklim

Öğrenciler güvenli, açık ve saygılı bir ortamda daha iyi öğrenirler. Burada bir tane bulacaksınız. Öğrencileri ve öğretim üyelerini, farklı bakış açıları ve bakış açılarını kucaklayan anlamlı konuşmalar yapmaya teşvik ediyoruz. Bunlar zengin deneyimler ve öğrencilerin kariyerlerine alabilecekleri sağlıklı bir iletişim modeli sağlar.

Bütünlük

Dürüstlük tek yönlü bir yol değildir. Dolayısıyla öğrencilerimizden dürüst, etik davranmalarını beklediğimiz kadar biz de kendimizden aynısını talep ediyoruz. Nasıl çalıştığımız konusunda şeffafız. Tüm seslerin duyulmasını sağlıyoruz. Ve eylemlerimizden sorumluyuz. Daha azını hak etmiyorsun.

Konumlar

Aziz Paul

Address
East 7th Street,700
55106 Aziz Paul, Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin