Michigan State University College of Agriculture and Natural Resources

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İlişkiler kurmak, sorunları çözmek ve Michigan sakinlerinin ve dünya insanlarının ihtiyaçlarını karşılamak, 160 yılı aşkın süredir Tarım ve Doğal Kaynaklar Koleji'nin (CANR) odak noktası olmuştur.

MSU'daki ilk kolej ve ülkenin tüm arazi hibe sistemi modeli olarak, arazi hibe misyonumuzu ciddiye alıyoruz.

CANR, tarımsal ve doğal kaynaklar araştırmaları, burs ve sosyal yardım alanlarında ilerlemelere öncülük etmiştir. Bugün, toprak hibe köklerimiz sadece tarihimizin bir parçası değil, o kökler aynı zamanda geleceğimizi de temsil ediyor.

1855'te, şimdi MSU olarak bilinen Michigan Eyaleti Ziraat Koleji, sosyal sınıftan bağımsız olarak tüm vatandaşlara pratik bir eğitim sağlamak için kuruldu. Amerika Birleşik Devletleri'nde bilimsel tarımı öğreten ve öğrencilere çiftçi, mühendis, eğitimci ve bilim adamı olmayı öğreten ilk yüksek öğrenim kurumuydu.

2 Temmuz 1862'de Başkan Abraham Lincoln, arazi hibe kolejlerinin kurulmasına izin veren Morrill Yasasını imzaladı.

MSU Uzantısı, 100 yılı aşkın süredir Michigan sakinlerini işlerini daha iyi yapmaları, sağlıklı ve güvenli aileler yetiştirmeleri, topluluklarını oluşturmaları ve çocuklarımızı başarılı bir gelecek hayal etmeleri için güçlendirmeleri için ihtiyaç duydukları bilgilerle donatarak Michigan'ın ekonomisinin büyümesine yardımcı oldu.

MSU AgBioResearch, MSU'daki yedi kolejde 300'den fazla bilim insanının çalışmalarını kapsar: Tarım ve Doğal Kaynaklar, Sanat ve Edebiyat, İletişim Sanatları ve Bilimleri, Mühendislik, Doğa Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Veterinerlik. Bu araştırmacılar, kampüs içi laboratuarlarda ve eyaletteki 13 araştırma merkezinde dünyanın en zorlu problemlerinin çözülmesine yardımcı oluyor.

Konumlar

Michigan

Address
48912 Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: