Michigan State University College of Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dört bölümdeki tanınmış yöneticiler ve öğretim üyelerinin rehberliği altında, öğrenciler öğretim, eğitim yönetimi, yüksek öğrenim, araştırma, politika oluşturma, öğrenci işleri, rehabilitasyon danışmanlığı, okul psikolojisi, kinesiyoloji ve atletik eğitim alanlarında kariyer yapma veya ilerletme fırsatlarına sahiptir.

Eğitim Fakültesi, ulusumuzda ve dünyamızda, özellikle kentsel ve küresel eğitim bağlamlarında öğretme ve öğrenmeyi iyileştirme çabalarında mükemmellik ve vizyoner düşünme konusunda bir itibar oluşturmuştur. Fakülte, yaşam süresi boyunca tüm öğrencilerin eğitimsel ve fiziksel ihtiyaçlarını karşılamaya ve alandaki eğitimciler, liderler ve politika yapıcılar ile yakın çalışma konusunda kararlıdır.

Yenilikçi öğretmen eğitimi programları, seçkin öğretim üyeleri, uygulayıcı eğitimcilerle ilişkiler ve güçlü araştırma fırsatları, Michigan Eyalet Üniversitesi'ni öğretmeyi öğrenmek ve eğitim ve kinesiyoloji alanlarına katkıda bulunmak için dinamik bir yer yapar. Kolej, 57.000'den fazla mezun olduğunu iddia etmekten gurur duyuyor, her biri dokunaklı bir şekilde dünya çapında yaşıyor.

Konumlar

Doğu Lansing

Address
Farm Lane,620
48824 Doğu Lansing, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin