Michigan State University College of Natural Science

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Michigan Eyalet Üniversitesi'ndeki Doğa Bilimleri Koleji (NatSci) biyolojik, fiziksel ve matematik bilimlerinde 29 bölüm ve programa ev sahipliği yapmaktadır.

Kolej, yılda ortalama 57 milyon dolarlık araştırma harcaması gerçekleştirirken, 5.700'den fazla lisans ana dalına ve yaklaşık 1.000 yüksek lisans öğrencisine birinci sınıf eğitim fırsatları sunmaktadır. NatSci ile ilişkili 800'den fazla fakülte ve akademik personel ve dünya çapında 63.000'den fazla yaşayan mezun bulunmaktadır.

Kolej, Dean Phillip M. Duxbury tarafından yönetilmektedir. Finans, bütçe, araştırma, öğrenci işleri, idare, geliştirme ve iletişim ile ilgili idari öğeler için Dekanlık bünyesindeki uygun departmanla iletişime geçin.

NATSCI VİZYON, MİSYON, DEĞERLER

Michigan State University College of Natural Science (NatSci), farklılıklara değer verilen ve NatSci topluluğunun tüm üyelerinin büyümek ve başarılı olmak için yetkilendirildiği güvenli, işbirliğine dayalı ve destekleyici bir ortam yaratmaya kararlıdır.

Aşağıda, NatSci topluluğu tarafından ortaklaşa oluşturulan ve onaylanan üniversitenin vizyonu, misyonu ve değerleri yer almaktadır:

VİZYON:

Bilimsel keşiflerle gelişen bir gezegen ve sağlıklı topluluklar.

MİSYON:

Doğa bilimlerinde bilgiyi ilerletmek için keşfi, yeniliği ve kolektif yaratıcılığımızı kullanmak. Araştırma, eğitim ve hizmette adil, kapsayıcı uygulamalar aracılığıyla öğrencilerimizi, personelimizi ve öğretim üyelerimizi karmaşık ve hızla değişen bir dünyada zorlukları çözmeleri için güçlendiriyoruz.

TEMEL DEĞERLER:

KAPSAYICILIK

Çeşitliliğe değer veren, farklılıklara saygı duyan ve aidiyeti teşvik eden güvenli, destekleyici, misafirperver bir topluluk teşvik edin. Herkese eşit fırsat sağlamayı taahhüt ediyoruz.

YENİLİK

Yeni bilgi ve anlayış arayışında yaratıcılığı ve hayal gücünü geliştirin. Bireysel ve işbirlikçi çabalar yoluyla, doğa bilimlerindeki mevcut ve ortaya çıkan zorluklara yeni çözümler arıyoruz.

AÇIKLIK

Dürüstlük ve şeffaflığa bağlılık. Dinleyerek ve diğer bakış açılarına açık olarak, fikirlerin özgürce paylaşıldığı ve tartışıldığı bir güven ortamı yaratırız.

PROFESYONELLİK

Mükemmellik, bütünlük ve yüksek etik standartlar için çaba gösterin. Saygılı ve yapıcı bir şekilde kendimizi ve birbirimizi bu beklentilere karşı sorumlu tutarız.

Konumlar

Doğu Lansing

Address
Farm Lane,288
48824 Doğu Lansing, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin