Michigan State University College of Veterinary Medicine

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Veterinerlik bilimi kursları, kurumun 1855'te kurulmasından bu yana MSU'da öğretilmektedir. Veteriner Hekimliği Fakültesi, 1910'da dört yıllık bir derece veren program olarak resmen kurulmuştur.

Bugün, Kolejde dört biyomedikal bilim bölümü bulunmaktadır - mikrobiyoloji ve moleküler genetik, patobiyoloji ve teşhis araştırması, farmakoloji ve toksikoloji ve fizyoloji; iki klinik bölüm - büyük hayvan klinik bilimleri ve küçük hayvan klinik bilimleri; iki hizmet birimi - Veteriner Tıp Merkezi ve Veteriner Teşhis Laboratuvarı; ve birkaç araştırma merkezi.

Veteriner Hekimliği Doktoru lisans programına ek olarak, Kolej ayrıca veteriner hemşireliğinde sertifika ve lisans programları ile ileri derece (yüksek lisans ve felsefe doktoru) programları sunmaktadır.

Veterinerlik Fakültesi, tümü Veteriner Hekimliği Doktoru ve / veya felsefe doktoru derecesine sahip seçkin bir fakülteye sahip olduğu için şanslı. Amerikan Veteriner Hekimler Birliği tarafından tanınan uzmanlık kurullarının neredeyse tamamı fakültede temsil edilmektedir. Bu öğretim üyelerinin çoğu hem ulusal hem de uluslararası alanda alanlarında liderdir.

Michigan Eyaleti, eşit fırsat, pozitif ayrımcılık ve çok kültürlülük konusunda uzun süredir devam eden bir taahhüdüne sahiptir. Veteriner Hekimliği Fakültesi, meslek öncesi, profesyonel ve ileri düzey çalışmaların yanı sıra yeterince temsil edilmeyen grupların teşvik edilmesine yönelik programlardaki liderliği ve fakültesinde artan çeşitlilik nedeniyle ulusal düzeyde tanınmıştır.

Preveteriner ve profesyonel öğrencilerin uluslararası veterinerlik faaliyetlerine katılmaları için özel fırsatlar, farklı kültürlerin takdirini daha da artırır. Nitekim, üniversitede hem öğretim üyeleri hem de öğrenciler için çok sayıda uluslararası deneyim ve fırsat bulunmaktadır. Kolejle bağlantılı yaklaşık 300 kişi 36 ülkede faaliyetlere katılmıştır. Özel bir bağış, öğrencilerin yurtdışına seyahatlerini desteklemek için fon sağlar.

Michigan'daki hayvan tarımı ve evcil hayvanların bolluğu ve çeşitliliği, Kolej'e ülkedeki en büyük klinik ve tanısal vaka yüklerinden birini sağlamaktadır. Eğitim ve araştırma fırsatları, bu büyük dosya yükü ile önemli ölçüde geliştirilmiştir.

Kolej ayrıca klinik hizmetler ve eğitime ek olarak toplumun ihtiyaçlarını karşılama yükümlülüğünü de ciddiye almaktadır. Kolej, halk sağlığı, biyomedikal ve karşılaştırmalı tıbbi araştırmalar, ekosistem ve çevre yönetimi ve karmaşık küresel gıda sistemimizi oluşturan çok sayıda yön konusunda uzmanlığa sahiptir. Kolej ayrıca, Michigan Tarım Bakanlığı ve ABD Tarım Bakanlığı tarafından yürütülen temel hayvan sağlığı programlarını da desteklemektedir.

Konumlar

Doğu Lansing

Address
Wilson Road,784
48824 Doğu Lansing, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: