Midway University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

Kentucky, Midway'de bulunan Midway University , 1847'de Dr. Lewis L. Pinkerton tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde yetim ve dezavantajlı kadınlara hizmet veren ilk okul olarak kurulan, kar amacı gütmeyen, özel bir sanat okulu . Yıllar boyunca okul gelişti ve Pinkerton Lisesi, Midway Junior College, Midway College ve 1 Temmuz 2015 tarihinde Midway University .

Bugün Midway University , eğitimlerine devam etmek isteyen kadın ve erkeklere eğitim olanakları sağlamada liderdir. Ana kampüs, lisans derecelerini arayan öğrenciler için benzersiz bir öğrenme ve yaşama fırsatı sunar. Midway ayrıca öğrencilerin akşamları veya çevrimiçi derslere katıldığı, hızlı bir biçimde lisans ve lisansüstü programlar sunar.

Midway University uzun zamandır Kentucky ve ötesinde İşletme, Atçılık Çalışmaları, Hemşirelik / Sağlık ve Öğretmen Eğitimi alanlarındaki mükemmelliği ile tanınmaktadır. 30'dan fazla ana dal ve yoğunlaşma alanı olan programlarımız, bölgenin iş gücü ihtiyaçları ile eşleşmekte ve birçok iş kolunda uygulanmaktadır.

Üniversite önlisans, bakalorya ve yüksek lisans dereceleri vermek için onaylanmıştır.

Biz kariyer odaklı ana dallara sahip, özel, liberal bir sanat kurumuyuz. Geleneksel dönem lisans programlarının yanı sıra hızlandırılmış formatta akşam ve çevrimiçi lisans ve lisansüstü programlar sunuyoruz. Öğrencilerimiz Amerika Birleşik Devletleri ve birçok uluslararası ülkeden. Hikayemiz, yetim kadınları yetiştirme fikrinden doğan eşsiz bir hikaye.

Güzel kampüsümüz Midway'de, Kentucky'de Woodford County'de bulunan 200 dönümde yer almaktadır ve çalışan bir at çiftliğidir. Lexington'dan sadece on beş dakika uzaklıktaki kampüsümüz, Kentucky'nin uluslararası üne sahip at ülkesinin merkezindedir ve dünyadaki en iyi Thoroughbred çiftliklerinin bir kısmı ile çevrilidir.

Midway, Kentucky, 1830'larda bir demiryolu şirketi tarafından kurulan şirin, tarihi bir şehirdir. Trenler hala kasabadan ve kampüsümüzden geçiyor. Downtown Midway, bölgesel bir yemek mekanı ve her gün ziyaretçi çeken eşsiz butikleri olarak bilinir.

Midway University öğrencilerimiz için her dönem kampüste etkinliklere ev sahipliği yapar ve birçoğu Midway topluluğuna açıktır. Her yaz Midway University ve kar amacı gütmeyen bir topluluk kuruluşu olan Renaissance Midway, bir jüri üyesi sanat festivali olan Francisco'nun Çiftlik Sanat Festivali'ne ev sahipliği yapıyor. İki günlük festival boyunca yılda 5.000'den fazla ziyaretçi kampüse geliyor.

Görev beyanı

Midway University , kişiselleştirilmiş eğitim deneyimleri aracılığıyla öğrencileri bireysel gelişim, sorumlu vatandaşlık ve anlamlı kariyer elde etmeleri için teşvik eder ve bunlara meydan okur. (8 Kasım 2018'de kabul edildi)

Vizyon Bildirisi

Midway University , akademik mükemmellik ve bireysel gelişim için kararlı, canlı ve çeşitli bir kurumdur.

Değerler

Midway University , Hristiyan Kilisesi (Mesih'in Müritleri) tarafından paylaşılan temel değerleri teşvik eder ve kurucumuz Dr. LL Pinkerton'un inançlarını yansıtır. Bu değerler şunları içerir:

  • Tüm insanların onuruna değer vermek
  • Dürüstlük ve sorumlulukla hareket etmek
  • Kendini topluluğun bir parçası olarak görüntüleme
  • Küresel bağlamda yaşam yaşamak
  • Başkalarına hizmet vermek
  • Yaşam boyu öğrenmeyi sürdürmek

Akreditasyon

Midway University , önlisans, bakalorya ve yüksek lisans dereceleri vermek için Güney Kolejler Birliği ve Kolejler Okullar Birliği tarafından onaylanmıştır. Midway University akreditasyonu ile ilgili sorularınız için 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 numaralı telefondan Üniversiteler Komisyonu ile irtibata geçin veya 404.679.4500'ü arayın. (Şubat 2013 tarihinde yeniden düzenlendi)

Program akreditasyonu aşağıdaki gibidir:

Hemşirelik Programları

ADN, BSN ve MSN hemşirelik programları, Hemşirelik, Inc. (ACEN), 3343 Peachtree Road NE, Suite 850, Atlanta, GA 30326, Telefon 404.975.5000, Faks 404.975.5020 (www. acenursing.org)
Midway University ADN programı Kentucky Hemşirelik Kurulu (KBN), 312 Whittington Parkway, Louisville, KY 40222, Telefon 800.305.2042, Faks 502.696.5762 (www.kbn.ky.gov) tarafından onaylanmıştır.

Eğitim Programları

Kentucky Eğitim ve Profesyonel Standartlar Kurulu (EPSB), 100 Havaalanı Yolu, 3. Kat, Frankfort, KY 40601, Telefon 502.564.4606, Faks 502.564.7080 (www.kyepsb.net).

Kampüs hayatı

Midway'deki öğrenciler eşsiz bir kolej deneyimi yaşama şansına sahipler. Kampüste yaşamak ve hatta öğrencilerimizi işe almak, küçük sınıflara ve büyük akademisyenlere erişime sahip olmakla birlikte, aynı zamanda bir arkadaş ağı ve gerçek bir topluluk duygusu kazanır. Öğrencilerimizin yaşadığı yakınlık, öğretim üyeleri ve personel ile kurdukları bağların yanı sıra uzun süreli dostlukların temelini oluşturur.

Residence Yaşam

Midway'in Residence Yaşam Bölümü, güçlü ve ilgili bir öğrenci topluluğu oluşturmaya odaklanmıştır. Kampüste yaşayarak, gelişiminizi sınıf içinde ve dışında tamamen kucaklamanız içten bir umuttur. Topluluk içinde yaşamak benzersiz zorluklarla gelebilir, ancak arkadaşlığın, büyümenin ve bağlantının şaşırtıcı ödülleri. Bizimle birlikte yaşadığınız yıllar boyunca, sizi akademik, sosyal, kişisel ve manevi olarak desteklemeye gayret edeceğiz.

Öğrencilerin kampüs konutları için üç adet rezidans salonu vardır - Buster Salonu, Belle Wisdom ve Pinkerton Salonu. Sizi desteklemek için her katta yaşayan Resident Asistanlarımız var. Bu lisans Midway Liderleri, sizi ilgi çekici ve yaratıcı faaliyetlerle diğer sakinlere ve kampüse bağlamaya adamıştır. Profesyonel bir Resident Director ayrıca her binada yaşar ve her öğrenciyi tanıma etkinlikleri ve bireysel konuşmalar yoluyla tanımaya çalışır. Yerleşik Asistanınız ve Yerleşik Direktörünüz sizin için burada.

Konumlar

yarı yolda

Address
Midway University,
512 E. Stephens St.

KY 40347 yarı yolda, Kentucky, Amerika Birleşik Devletleri